icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
icoola > iphone

iPhone 6 бу

Чому варто купити iPhone 6 бу в інтернет-магазині ICOOLA?

Купити Айфон 6 бу в чудовому стані це найкраще рішення та найкраща альтернатива нових пристроїв, коли є бажання отримати смартфон від знаменитого американського бренду, але не вистачає на це коштів. Представлені в каталозі компанії ICOOLA гаджети Apple по функціональності і якості роботи нічим не відрізняються від новеньких девайсів. Ми продаємо 11 Айфони бу і інші моделі тільки оригінальної якості, з комплектацією: зарядний пристрій і гарантійний талон.

Яка ємність акумулятора у Айфон 6?

В iPhone 6 встановлений літій-іонний акумулятор ємністю 1810 мАг

Де можна придбати б/у Айфон 6?

Айфон 6 ви можете придбати в інтернет-магазині Айкула, де ви можете оформити замовлення на гаджет. Також покупка доступна в кредит.

Який процесор у Айфон 6?

В Apple iPhone 6 gold 16 gb знаходиться 2-ядерний чіп А8, частота 1,4 ГГц.

Який об’єм оперативної пам’яті у Айфоні 6?

Обсяг оперативної пам'яті становить 1ГБ, а частота 1,4 ГГц. Відзначимо, що цього цілком достатньо для потужних програм та ігор. Найновіші версії iPhone отримали 6 ГБ оперативної пам'яті. 

Що входить в комплектацію Айфон 6?

Комплектація стандартна: телефон; USB-кабель; зарядний пристрій; гарантія на 1 рік; інструкція по експлуатації.

У яких варіаціях доступні iPhone 6?

Ви можете придбати цю модель в кольорах Space Gray, Gold, Silver та обрати наступні обсяги пам'яті 16GB, 32GB, 64GB. 128GB. Відзначимо, що в ICOOLA найбільший асортимент відновлених телефонів Apple, то ж ви можете обрати будь-який з них.