Apple iPhone 6s 16gb Rose Gold (Рожеве Золото) Відновлений

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 6s 16gb Rose Gold (Рожеве Золото) Відновлений
3 800 грн

Огляд смартфона iPhone 6s 16 гб Rose Gold: купити цю модель або вибрати більш нову версію?

Щоб вибрати iPhone 6s 16 гб Rose Gold і купити його, ми радимо спершу ознайомитися з його характеристиками і прочитати огляд від нашого інтернет магазину Apple. При появі нових смартфонів, компанія Apple дотримується стратегії – мінімум зовнішніх змін при істотному зростанні продуктивності і поліпшенні камери.

Дизайн: саме те, заради чого варто заплатити за Apple iPhone 6s 16 гб Rose Gold

Багато людей готові заплатити за Apple тільки заради дизайну. Досконалий стиль надкушеного яблука і мінімалізму – це саме те, що коштує своїх грошей. Щодо зовнішніх відмінностей iPhone 6s від iPhone, то ви їх практично не побачите, єдина різниця – буква s на оновленій моделі. Той же дизайн, з плавними обтічними кутами, залишилися пластикові смуги, які дратують багатьох власників. Але насправді він істотно оновлений. Для виготовлення корпусу використаний сплав, який до цього використовувався в NASA. Якщо 6-ку можна було зігнути, сівши на неї, то з 6s такий номер вже не пройде, та й удари при падінні він переносить помітно краще. Розробники стверджують, що ця модель стала міцнішою на 60%. Змінилося і покриття корпусу, він став менш слизьким. За рахунок використання нового сплаву, гаджет став трохи важче. Можемо констатувати, що це найміцніший корпус, який коли-небудь був у смартфонів. 

Смартфон отримав нове скло, воно міцніше, ніж у попередників. Посилення вдалося домогтися за рахунок двоетапного процесу іонного обміну. Іншими словами, посилення відбувається на молекулярному рівні, а не за рахунок покриття, яке з часом стирається. Технологія взята у Apple Watch Sport. Змінився і сенсор. Він став швидше, швидкість реагування збільшилася.

Айфон отримав нове забарвлення «rose gold». Це суміш рожевого і золотого кольорів. Раніше цього кольору в колекції Епл не було. Ніжно-рожевий колір доповнюється блиском золота. ICOOLA рекомендує купувати цей телефон саме дівчатам, позаяк колір більш жіночний.

Чи можна взяти в розстрочку Айфон 6s 16 гб Rose Gold в Айкулі?

Так, ви можете взяти в розстрочку Айфон 6s бу. Ця функція доступна всім покупцям, які бажають заплатити за товар частинами. Для цього вам необхідно натиснути на клавішу «купити в розстрочку» на обраному вами товарі. Після чого ви потрапите на сторінку, де детально описані всі правила і подробиці покупки в розстрочку.

Швидкість роботи

Apple iPhone 6s 16 гб Роуз Голд бу не можна назвати повільним, але 6s значно швидше попередника. Тут встановлений чіп А9, швидкість роботи якого перевищує швидкість роботи багатьох ноутбуків. Хоч у телефоні тільки 2 ядра, але вони випереджає більшість 8-ядерних «андроїдів». Кожне ядро в телефоні значно швидше, ніж у конкурентів. В інших телефонах ядра не знайомі з багатоядерністю. Багатоядерність корисна тільки при конвертації відео або майнінгу біткоінів.

Об'єм оперативної пам'яті – 2 ГБ, що в два рази більше ніж у попередника.  У компанії довго затягували з цим рішенням, але тепер в айфоні 6с можна відкривати програми в 2 рази більше, ніж в попередній версії. Потужні програми будуть завантажуватися швидше. Так що телефон буде працювати швидше попередника. Приріст продуктивності помітний, особливо при перемиканні програм і роботі в браузері з безліччю відкритих вкладок, але при роботі з більшістю програм, ви особливого прискорення не помітите, так як можливості попередника дозволяють прекрасно справлятися з поставленими завданнями.

Як вибрати хороший Айфон Шість ЕС на 16 гб?

В першу чергу, щоб вибрати хороший Айфон шість ЕС на 16 гб слід звертати увагу на таку річ, як ємність батареї. У відновлених айфонах з цієї серії вона повинна бути не менше 80%. При такій ємності батарея тримає добре і заряду вистачає на цілий день. Інша річ, на яку вам слід звернути увагу – це гарантія. Хороші і надійні фірми надають на свою продукцію гарантію, мінімум терміном на 1 рік.

Новий сенсор цієї моделі

Кожен iPhone має свою «родзинку», до прикладу в iPhone 11 Pro Max - це три камери. В iPhone 6s це сенсор. Хоч технологія і не нова, ми її вже бачили в Apple Watch і в ноутбуках від Apple, в телефонах вона з'явилася вперше. Дві основних «фішки» - це реагування на силу натискання і відгук. Це революційна технологія, вперше сенсор смартфона став розрізняти силу натискання.

Зовні сенсор не помітний, скло виглядає, як і раніше. Різниця добре помітна при натисканні пальцем. Значки як би продавлюються, випускаючи меню, список дій, календар та ін. При ще більш сильному натисканні відкривається додаток. Суть нововведення полягає в тому, що при легкому натисканні програма не відкривається, відкривається тільки перев’ю, щоб додаток відкрився повністю, натиснути доведеться сильніше. Технологія називається «peek and pop».

При легкому натисканні тієї чи іншої папки, можна побачити її вміст, якщо хочете познайомитися з ним більш детальніше, потрібно натиснути сильніше. Така технологія економить час, не потрібно чекати поки завантажиться додаток. Ця технологія зручна і, для того щоб зателефонувати або зробити фото, з функцією «peek and pop» це зробити можна прямо з екрану, не відкриваючи додаток. На команди флагман відгукується легкою вібрацією. Звісно ця функція зазнала покращення і в нових моделях таких як Айфони 11 у Львові змінила принцип своєї роботиу

Такий сенсор інтегрований в усі основні програми. Він дозволяє заглянути в перев’ю сайту за посиланням, подивитися перев’ю календаря, заміток або листів. Натисканням можна змінити і вид клавіатури, вона перетвориться в трекпад, з функцією виділення тексту. Зараз сенсор 3D Touch інтегрований не в усі додатки, але скоро це зміниться, розробники починають оцінювати його гідності.

Сенсор зчитує 3 види торкань, але їх може бути значно більше, розробники залишили можливості для розширення функцій. Також «peek and pop» можна інтегрувати зі сторонніми додатками, що, до речі, вже реалізовано в Instagram. При натисканні на значок соціальної мережі відкриваються:

  • Стрічка новин;
  • Вікно пошуку;
  • Мессенджер;
  • Вікно створення публікації.

Опція дозволяє швидко переглянути профіль, зробити лайк або підписатися на акаунт. Силу натискання можна відрегулювати в меню «Налаштування». Технологія реально економить час, але до неї доведеться звикнути.

Під дисплеєм знаходиться кнопка «Додому», вона виглядає точно так же, як і на попередній версії, та ж пластина з сапфірового скла навколо якої знаходиться металеве кільце. Саме в кнопці «додому» поміщається сканер відбитків пальців. У порівнянні з першим варіантом, він став в два рази швидше. Крім захисту від сторонніх очей, сенсор використовується для верифікації особистості в Apple Pay.

Користувачі айфонів вважають, що сенсор більш зручний, погодьтеся, далеко не всі погодяться кожен раз вводити ПІН-код, особливо ті, хто постійно користуються гаджетом.

Купити iPhone 6s 16 гб Rose Gold заради камери

Тут їх цілих дві – тильна і фронтальна. Зараз на форумах можна знайти багато відгуків людей, які придбали iPhone 6s саме тому, що там якісна камера. Тильна, вона ж основна камера, модернізована. Якщо на попередній моделі вона була 8-мегапіксельна, то тепер стала 12-мегапіксельною. Фронтальна стала 5-мегапіксельна, нагадаємо, що в iPhone6 вона була тільки на 1,2-мегапікселя. Модернізація відеокамер назріла давно, попередні були явно слабенькі для преміум-сегмента. При цьому матриця залишилася колишньою, збільшення відбулося за рахунок зміни розміру пікселя. В разі виникнення проблем з камерами, ви швидко можете виконати ремонт айфона дешево в ICOOLA.

Апарат обладнаний цифровим зумом, який дозволяє наблизити зображення в 1,5 рази, при цьому зберігаючи різкість. Контрастність збільшилася. Баланс кольорів камера визначає ідеально. Білий колір придбав більш природні відтінки, та й інші кольори стали більш природними. Збільшилася деталізація знімків, різкість, точність передачі кольору. Фотографії виглядають природно, якість вражає. Причому знімки виходять хорошими завжди, незалежно від освітлення, чим може похвалитися далеко не кожен смартфон.

Цю модель навчили знімати «живі фотографії». При натисканні на неї відтворюється коротенький ролик. Секрет «живих фотографій» в тому, що роблячи знімок, камера захоплює ще кілька миттєвостей. В цілому якість знімків покращилася. На тих, хто бачить цю технологію вперше, вона справляє враження. Запускає ролик натискання на сенсор упівсили.

Хоч можливість постійно знімати «живі фотографії» виглядає заманливо, в житті не так все просто:

  1. Камеру кілька секунд потрібно утримувати нерухомо, що дратує.
  2. Якщо знімати водоспади з Live Photo легко, то улюблену квітку можна зняти більш звичним способом. Та й місця такі фотографії займають не мало, враховуючи, що обсяг пам'яті всього лише 16 ГБ, захоплюватися Live Photo не варто.
  3. Фронтальна камера тепер на 5 МП, раніше було 1,2 МП. Різниця помітна. В якості підсвічування камери для Селфі тепер виступає екран. При спрацьовуванні він спалахує яскравим світлом, який в 3 рази перевищує максимальну яскравість. Технологія не нова, на телефонах у LG вона застосовується давно. В результаті нововведень якість селфі покращилася.
  4. Незрівнянна перевага – це можливість вести зйомку в форматі 4К.перевага 4к – відмінна якість знімків, недолік – мінімум вільного місця. Одна хвилина зйомки такого відео займе 300 МБ.
  5. Весь час записувати відео у форматі 4К не варто, пам'ять швидко закінчиться. А ось швидко змінити якість запису не вийде, доведеться кожен раз заходити в налаштування.
  6. Сказати, що тильна камера стала значно краще, не можна, але все ж в деяких моментах є поліпшення. А ось з камерою для селфі зміни помітні. Після 1,2-мегапіксельної, 5-мегапіксельна камера виглядає серйозно. Краще передаються відтінки, вище чіткість зображення.

Акумулятор

При активному користуванні акумулятора iPhone 6s 16GB Rose Gold refurbished, який ви можете купити в Україні за допомогою інтернет-маркету iCoola, розряджався вже до кінця дня. Виробник заявляє, що заряду батареї нової версії телефону вистачить на 11 годин розмови в мережі і 14 годин перегляду відео без перерви. Хоч у Айфон 6с батарея тримає заряд трохи краще, але обіцяних виробником 10 годин веб-серфінгу ми не помітили. Реальний час роботи iPhone 6-5 годин, iPhone 6s працює на пару годин довше.

Хоч продуктивність телефону трохи зросла ємність батареї стала менше. Було 1800, стало 1715. Економія заряду досягається за рахунок використання нового процесора А9, який працює більш економно, в порівнянні з попередником. Так що активним користувачам заряду батареї не вистачить на день все одно, його протягом дня доведеться заряджати.

Інші нововведення, з якими ви зіткнетеся, купивши iPhone 6s 16 гб Rose Gold бу

Він став важчим, збільшилися і його розміри. Якщо розміри збільшилися мінімально, то вага збільшилася на 10% і це тільки невеликі зміни, які Вас здивують, коли ви купите Айфон 6s 16 гб Rose Gold. Головним винуватцем збільшення габаритів став сенсор. Якщо у вас залишився старий чохол від 6-ки, можете його сміливо використовувати, частки міліметрів ні на що не вплинуть. Сенсор відбитків пальців теж став швидше. Розблокування відбувається миттєво, незручностей немає.

Поліпшені і безпровідні технології. Швидкість Wi-Fi зросла до 866 Мбіт, LTE підтримує 23 частоти, телефон можна використовувати в будь-якій країні світу, швидкість передачі становить 300 Мбіт. Співпроцесор руху М9 тепер не тільки рахує кроки, але і прослуховує мікрофон. Функція дозволяє дистанційно включити голосового помічника Siri. Для цього достатньо з ним привітатися, скажіть: «Привіт, Siri». Налаштування можна виставити так, що помічник буде реагувати тільки на голос власника.

Екран

Діагональ екрану 4,7 дюйма. Розширення залишилося колишнім 1334х750 дюймів. Кольори м'які, видимість на сонці хороша, кут огляду максимальний.