Apple iPhone SE 16gb Space Gray (Cірий Космос) Відновлений

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone SE 16gb Space Gray (Cірий Космос) Відновлений
3 300 грн

Apple iPhone SE Space Gray на 16GB – компактний смартфон для вашого користування

Телефон iPhone Se Apple – це ідеальна модель для тих людей, які цінують компактні смартфони. Хоч цей iPhone з’явився досить-таки давно, він досі є дуже зручним для користування, а його ціна з часом стала настільки низькою, що абсолютно будь-які категорії людей можуть заплатити за цей товар і користуватися маркою Apple, до того ж ремонт iPhone SE досить доступний в ціні.

Чому уже стільки часу люди все ще віддають перевагу марці Смартфону SE?

Модель смартфон SE, продукт Стіва Джобса, який ще ніколи не підводив покупця і не викликав у нього сумнівів. Щодня компанія вкладає величезні кошти в розробку нових функцій і можливостей, а також аксесуарних додатків до своїх гаджетів. Ні для кого не секрет, що процесори фірми iPhone працюють в рази швидше інших, випущених не менш відомими світовими марками.

Великою перевагою також є камера смартфонів Apple, яку дійсно можна вважати унікальною в сучасному світі технологій. А тепер перейдемо до опису конкретного товару.

Телефон SE Apple iPhone на 16 ГБ - поєднання iPhone 5S і iPhone 6S?

Інтернетом вже давно ходять чутки, що iPhone SE Apple по суті не є новим гаджетом, а являє собою якусь суміш попередніх улюбленців користувачів iPhone 5s і 6s. Є різні теорії з цього приводу: як ніби 5s полюбився користувачам за зручний розмір, а 6s обожнюють за розширений функціонал, ось творці взяли, та й «схрестили» цих двох улюбленців, щоб порадувати покупця.

Як би не так! Вони дійсно схожі, але це б не пояснило такої любові покупця до iPhone SE 2016, як тільки він з'явився. Адже деякі користувачі вже давно придбали 5S або 6S – так навіщо їм такий же, тільки новий?

Давайте розбиратися в його перевагах. Неслабким аргументом є факт того, що як тільки телефон потрапив на ринок, він придбав чималу популярність серед споживачів, і досі продовжує залишатися одним із найкращих смартфонів, які люди купують в нашому магазині Apple.

Ми спробуємо розглянути всі "за" і "проти" цього продукту, після чого Ви особисто зможете вирішувати, чи підходить Вам ця модель.

Перша характеристика Apple iPhone SE space gray 16 gb — його розмір

iPhone SE спейс грей на 16 gb – невеликий, легко поміщається, як і в руку, так і в маленький відділ сумки (або рюкзака), це просто ідеальний гаджет для любителів негабаритних моделей «райського яблука».

Звичайно ж, якщо у Вас під рукою немає iPad або звичайного планшета, розмір екрану може виявитися якоюсь проблемою в області читання, однак це все одно ніяк не вплине на зір користувача — команда Apple давно подбала про якісні здатності екрана, створюючи при цьому всі зручності для режиму читання на Ваших улюблених пристроях. Функція режиму читання називається "Night Shift", її можна відшукати в основних налаштуваннях.

Вищезгадана компактність дозволяє телефону мати дуже маленьку вагу (всього 113 г.), тому навряд чи коли-небудь цей пристрій зможе вислизнути з ваших рук через свою тяжкість. Компактності та акуратності також надають згладжені, але вже не глянцеві краї – на попередніх смартфонах вони виглядали досить-таки привабливо, але це створювало проблему раптових царапин корпусу.

Що не менш важливо для зовнішнього вигляду — логотип тепер не друкується просто на кришці пристрою, а вмонтований окремою вставкою з нержавіючого металу. Також надходило багато невдоволення від користувачів попередніх моделей, в яких камера виступала за корпус — вона також піддавалася подряпинам і швидкому старінню. Тепер вона намертво вмонтована в каркас телефону.

Друга важлива характеристика телефона Apple — камера

Буде зовсім безглуздо приховувати, що чимала кількість споживачів вибирають марку цього телефону Apple саме через неї. Адже у якої ще фірми, що виробляє смартфони, технічна характеристика f (розмір тилового фото модуля) завжди дорівнюватиме більш-менш числу 2? Якість того, як камера зніматиме, в основному залежить не від кількості мегапікселів, зазначених в інструкції (деякі вже готові знехтувати телефоном, якщо одна з його камер знімає всього на 1.2 мегапіксель).

Якісний фактор фотографії так чи інакше буде залежати, в першу чергу, від розмірів самої камери телефону, в яку розробниками акуратно вмонтовано світлову матрицю, що сприймає зображення, практично, як людське око. Чим більше "віконце" – тим чіткіше зображення.

Так, фронтальна камера айфона СЕ не може похвалитися великою кількістю пікселів – 1.2, і в компенсацію чого творці додали в розробку цієї моделі функцію, яка ще досі недоступна більшості телефонів, що випускаються навіть зараз — це регулювання яскравості спалаху. Називається така опція Retina Flash. Вона прекрасно працює разом з функцією True tone, яка здатна автоматично виставляти відтінок і теплоту зображення, спираючись на перевагу тих або інших кольорів на картинці.

Фронтальна камера iPhone SE 16GB Space Gray знімає відео з частотою 30 к/с у розширенні 720 р, в той час, як основна здатна збільшити якість до 4К при 30 к/с. Мало того, опція Slow Motion працює зі швидкістю 240 к/с.

Ще одна суттєва характеристика — обробка інформації

Щоб пристрій працював правильно, потрібен потужний процесор, який буде максимально швидко обробляти інформацію. З цим, по більшій мірі, дуже вдало справляються процесори цих пристроїв. IPhone SE оснащено високопотужним процесором Apple А9, і це не тільки означає, що він підтримує всі новинки у сфері ігрових розваг, а й те, що він безпроблемно буде обробляти навіть дуже потужні програми, так само як і буде виконувати складні завдання за лічені мілісекунди.

Вишенька на торті інших переваг — обсяг пам'яті

IPhone SE оснащений вдвічі більшою кількістю оперативної пам'яті, ніж у звичайного середньостатистичного пристрою – 2 Гб. Це також сприяє підтримці кращих додатків та їх обробці. Адже який сенс від новітнього процесора, якщо обсяг оперативної пам'яті замалий, щоб виконувати маломасштабні завдання кожної з програм, завантаженої користувачем на свій смартфон? 

Після наведених вище фактів кожен для себе може подумати та вирішити, чи потрібен йому такий кишеньковий помічник у повсякденному житті? Втім, факти говорять самі про себе, проте кожен клієнт вирішує це для себе індивідуально. Щоб підсумувати, не зайвим буде зважити, чому якщо вже купувати, то в нашому магазині iCoola?