Apple iPhone SE 2020 256gb Red (Червоний) Відновлений еко

BlackFriday
Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone SE 2020 256gb Red (Червоний) Відновлений еко
13 820 грн
- 3820   грн
10 000 грн

Apple iPhone SE 2020 Red 256GB Black від ICOOLA.UA

У квітні 2020 року Apple представила наступника популярного iPhone SE 2016 року: iPhone SE 2020! Цей смартфон доступніший і компактніший за своїх старших братів. Модель з екраном 4,7 дюйма, що робить її найменшим iPhone 2020 року.

Під дисплеєм ви знайдете знайому кнопку додому з вбудованим TouchID. На задній панелі розташована 12-мегапіксельна камера з опцією широкого кута, яка також дозволяє робити красиві портретні фотографії. Під капотом знаходиться потужний процесор A13, яким також оснащена серія iPhone 11.

Компактний екран

Сьогодні смартфони досить великі. Проте дещо менший пристрій настільки практичний, і Apple відповіла на це цим iPhone SE 2020. Екран — 4,7 дюйма Retina HD. Зображення, яке видає цей екран, має гарне відтворення кольорів, його легко читати з такою деталізацією.

12-мегапіксельна камера з багатьма опціями

На задній панелі iPhone розташована ширококутна камера, яка робить знімки в 12 мегапікселів. За допомогою цієї камери ви можете знімати більше, що корисно, якщо ви фотографуєте великі групи або будівлі. Завдяки корисним технологіям ви також можете робити фотографії в портретному режимі, де передній план чіткий, а фон розмитий.

Кнопка «Додому» зі сканером відбитків пальців

Червоний iPhone SE 2020 оснащений вже знайомою кнопкою додому. Сталеве кільце, яке його оточує, визначає відбиток пальця користувача. Тож ви можете розблокувати свій смартфон за допомогою Touch ID. Це дуже швидко, і вам не потрібно запам’ятовувати код!

Потужний процесор Apple

З точки зору обчислювальної потужності, цей iPhone SE підходить. Він оснащений процесором Apple A13. Це той самий процесор, який також має серія iPhone 11. Завдяки цьому чіпсету смартфон забезпечує блискавичну продуктивність, і ви можете без проблем перемикатися між програмами.

Пам'ять 256 ГБ

Цей iPhone 2020 року має пам’ять 256 ГБ. Це значна кількість, тому ви можете зберігати всі свої улюблені фотографії, відео, ігри та інший контент на своєму смартфоні. Якщо цього недостатньо, ви також можете скористатися iCloud.