Програми на Apple Watch

10 найкращих програм на Apple Watch - icoola.ua - фото 1

Зміст

Якщо ви нарешті стали щасливим власником годинника від компанії Apple, або лише думаєте про те, щоб придбати такий девайс, тоді вам явно буде корисно прочитати матеріал про 10 найкращих програм на Apple Watch.

Strava

Strava поєднує заняття фітнесом з елементами соціальних мереж. Програма показує всю необхідну та важливу інформацію, наприклад подолану відстань або частоту серцевих скорочень під час бігу чи їзди на велосипеді.

Унікальністю цього додатку можна вважати те, що ваша стрічка в Strava наповнюється спортивними результатами інших реальних людей, завдяки чому, ви можете мотивувати один одного та намагатися побити чужі рекорди.

Але ця програма не єдина створена для спорту, ми підібрали для вас 10 програм для бігу для вашого Apple девайсу

Google Maps

Додаток карт від компанії Google залишається одним з найкращих у своїй категорії. У 2017 році пошуковий гігант несподівано припинив роботу на годинниках від Apple. Проте через три роки Google вирішив повернутися на девайси свого прямого конкурента і з 2020 року знову має змогу керувати навігацією на зап'ясті власників Apple Watch.

iTranslate

Якщо категорію навігаційних додатків у нас зайняла компанія Google, то перекладач від Apple найбільше підходить для власників серії Watch. Програма підтримує цілий ряд мов, а можливість користуватися нею через Apple Watch робить її максимально зручною. Додаток дозволяє диктувати текст, а програма перекладатиме його на необхідну мову. Також в iTranslate є офлайн-режим, який дозволить користуватися програмою навіть без інтернету.

IFTTT

Це додаток який поєднює та автоматизує всі можливі онлайн-сервіси. Дана програма дозволяє призначити віртуальні кнопки, які потім будуть використовувати різноманітні завдання, коли ви їх натискаєте. Наприклад, ви можете використовувати його для того, щоб вимкнути розумну лампочку, чи одним натиском кнопки дізнатися ціну біткойна.

Використання онлайн-сервісів нерідко вимагає коштів, які вам необхідно сплачувати кожного місяця для подальшого користування. У нас ви можете дізнатися як повернути гроші за підписку і додатки iOS.

Pillow Automatic Sleep Tracker

Додатків для контролю сну на Apple Watch існує достатньо багато, втім одним з найкращих представників в цій категорії є саме Pillow.

Pillow відстежує та повноцінно аналізує ваш сон. Додаток працює з Apple Health і отримує повний доступ до інформації, що стосується вашого сну. Якщо ви хочете, то у дана програма навіть надає можливість записати всі звуки, які ви видаєте уві сні, а потім прослухати їх.

Shazam

Shazam є вже і без того популярним додатком. Програма допомагає розпізнати пісню, після чого повідомляє вам музиканта і назву композиції. Але використання Shazam на Apple Watch є куди зручнішим, аніж на смартфоні. Адже набагато легше і швидше натиснути кнопку на девайсі, що знаходиться на вашому зап'ясті, аніж діставати з кишені телефон та відкривати додаток.

Just Press Record

Ця програма, яка дозволяє швидко зробити запис звуку. Здавалось би, таких програм є безліч, а чим може здивувати ця? Just Press Record перетворює запис в текст, що дозволяє вам надиктовувати свої завдання чи вносити нотатки не дістаючи смартфон з кишені.

Citymapper

Додаток дозволяє безпомилково стежити за графіком громадського транспорту у вибраних містах. Програма буде дуже корисною тим людям, що люблять подорожувати до інших країн та не знають, як рухається місцевий транспорт.

1Password

Цей додаток дозволяє зберігати всі необхідні паролі на своєму зап'ясті. При цьому, ви можете самі вирішити, які паролі ви хочете зробити доступними на своєму годиннику. Крім паролів, ви також можете зберігати там різноманітні комбінації цифр для власних завдань. Саму програму також можна захистити цифровим кодом.

Lifeline 2

Lifeline 2 є класичною текстовою пригодницькою грою, яку тепер ви можете грати на своєму Apple Watch. В цій грі вам будуть пропонуватися різні варіанти дій, а подальший розвиток сюжету буде повністю залежати від вашого вибору.

Сподобалась стаття? Можливо також буде цікаво як перевірити чи користувалися Айфоном раніше.

Ваша оцінка: