Я шукаю...

Різниця між AirPods і звичайними провідними навушниками

Які навушники обрати: AirPods чи провідні навушники?

AirPods – це безпровідні Bluetooth-навушники, вироблені компанією Apple для роботи з будь-яким пристроєм. З кожним оновленням iOS, ці безпровідні навушники пропонують ряд переваг, які точно будуть вам до вподоби. 

AirPods повністю безпровідні пристрої, які взагалі не мають проводів і не зв’язані з один одним. Тому що, замість цього вони мають окремі радіомодулі, що з’єднуються з вашим смартфоном чи планшетом лише через Bluetooth. 
Перевага не лише в тому, що у вас не будуть проблеми з проводами, а ще є можливість одночасно використовувати безпровідні навушники й заряджати свій гаджет через порт Lightning.

Компанія Apple продемонструвала вже багато моделей самі популярні з них це:AirPods 2 - 2019 рік та AirPods Pro - 2022. Вони зовні не сильно відрізняються, але мають багато відмінностей. 
В моделі другого покоління використовується оригінальний безпровідний чип H1, а в Pro другій версії – чипсет H2, який працює вдвічі швидше, ніж у попередніх AirPods.
Дві версії безпровідних навушників можуть розпізнавати жести.

Чип H1, який присутній в AirPods 2, має нову функцію Siri для вільних рук, яка дозволяє активувати її за допомогою команди "Hey Siri", замість того, щоб натискати AirPods, щоб активувати персонального помічника.

Hey Siri – це функція, яка доступна вже на всіх пристроях Apple. Вона може допомогти змінити гучність навушників, обрати пісню, здійснити телефонний дзвінок і багато чого іншого.

Варто зауважити, що два натискання під час використання AirPods відповідають на дзвінок або кладуть трубку.

В AirPods присутній зарядний футляр з акумулятором, щоб продовжити тривалість роботи навушників без допомоги електричної розетки. Оригінальний чохол AirPod заряджається за допомогою кабелю, а AirPods 2 має додатковий чохол для безпровідного заряду, але за додаткову оплату.

Безпровідні навушники двох поколінь пропонують зовсім різний час автономної роботи (Понад 24 години прослу­хо­ву­ван­ня із заряджан­ням у футлярі). AirPods Pro 2 пропонує набагато більше часу розмови до 30 годин прослуховування.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Як користуватися AirPods?

Спочатку потрібно під’єднати навушники до пристрою через Bluetooth.
Завдяки формі AirPods, то можна легко зрозуміти, який з них призначений для правового і лівого вуха. Також на навушниках позначено сторони літерами L і R. 

Потрібно знати, що на AirPods немає регулятора гучності, тому що вони мають оптичні датчики, які знають, коли вони вставлені у вухо. Вони автоматично пригальмовують звук, коли ви знімаєте навушники. 

Ви можете придбати AirPods без чохла для підзарядки за 159 доларів, а з ним – за 199 доларів, якщо просто чохол, то його вартість буде 79 доларів.

Багато людей говорять про те, що Apple працює над новими AirPods третього покоління, подібним до AirPods Pro.

Можливо, що нові безпровідні навушники будуть мати подібні силіконові наконечники Pro і дизайн без склянок, як нинішні AirPods. Скоріш за все, AirPods 3 буде схожий на AirPods Pro, вони будуть більш доступними й не матимуть функцій вищого класу Pro. Час автономної роботи буде покращений, оскільки компанія працює над новим бездротовим чіпом.

Ходять чутки, що AirPods третього покоління прийме більш компактну інтегровану систему, подібну до SiP, що використовується в AirPods Pro, що дозволить інтегрувати аудіофункції AirPods, Поточні AirPods використовують технологію поверхневого монтажу.

Ходило багато чуток про те, що AirPods 3 буде випущений у першій половині 2021 року, але, скоріш за все, нові безпровідні навушники будуть продемонстровані наприкінці 2021 року. 

Дізнайтеся цікаві факти про компанію Apple, про які Ви моги не знати.

Підказки й поради щодо користування AirPods 

 1. Що означає світло? Справа AirPods має лише один спосіб повідомити вам, що відбувається.  Коли ви відкриєте футляр, ви побачите трохи світла між двома AirPods. Виходячи з кольору та блимання, ви можете розрізнити кілька станів, в яких перебувають ваші AirPods.
  Немає світла: Ваші AirPods потрібно зарядити.
  Янтарне світло з AirPods: AirPods заряджаються.
  Янтарне світло без AirPods: у корпусі AirPods залишилося менше повного заряджання.
  Зелене світло без AirPods: у корпусі AirPods залишилося більше одного повного заряджання.
  Біле проблискове світло: AirPods було скинуто та готові до підключення.
  Янтарний мерехтливий індикатор: AirPods мають помилку сполучення, і, можливо, доведеться скинути.
 2. Вимкніть автоматичне виявлення вух. За 
  замовчуванням AirPods автоматично зупиняє відтворення, коли ви виймаєте один із них, і відновлює його, коли повертаєте назад. Добре, коли це працює правильно. Але можуть бути проблеми з неправильним використанням. Якщо ви виявите, що ваші навушники випадково запускають і припиняють відтворення музики, слід вимкнути функцію автоматичного виявлення вух у налаштуваннях AirPods у меню Bluetooth.
 3. Зміна назви AirPods. У розділі Bluetooth натисніть і поряд 
  із вашими AirPods, а потім натисніть «Ім'я». Звідси ви можете редагувати назву AirPods. 
 4. Перевірка часу автономної роботи навушників. Ви можете просто відкрити футляр AirPods, щоб побачити час автономної роботи. Але, якщо ви хочете побачити це під час їх використання, то перейдіть на екран віджетів, натисніть «Редагувати» та увімкніть віджет «Батареї». Тепер, коли AirPods підключені, ви побачите акумулятор навушників і корпусу.
 5. Зробіть AirPods Fit краще. Вушні чохли AirPods підходять для більшості людей. Але, якщо вони вам незручні або вони легко випадають з вух, подумайте про придбання вушного чохла AirPods – це невеликі силіконові чохли проти ковзання, які забезпечують більше зчеплення. 

Як скинути AirPods?

Якщо ваші AirPods просто не підключаються до iPhone або у них виникають дивні проблеми зі зв’язком, найкраще швидко скинути їх. Це можна зробити, просто натиснувши та утримуючи кнопку «Назад» більше ніж 10 секунд. Безпровідні навушники будуть відключені, і ви побачите, що спливає вікно Connect AirPods на пристрої. Ви також можете скинути AirPods, перейшовши на Bluetooth, вибравши AirPods і натиснувши «Забути цей пристрій».

Прочитайте про те, які аксесуари є для AirPods.

Різниця між AirPods і звичайними провідними навушниками

 1. Вартість. Ціна звичайних провідних навушників може бути приблизно від 100-500 грн, а AirPods – від 4000 грн. Звичайно, якщо є можливість, то краще придбати безпровідні навушники Apple, але за ними потрібно уважно й охайно користуватися.
 2. Якість звуку. AirPods набагато краще демонструють баси, ніж звичайні навушники. 
 3. Заряд. Безпровідні навушники від компанії Apple можуть працювати завдяки функції швидкого заряду (15 хвилин) приблизно 3 години. Безпровідні, звичайно, заряду не потребують.
 4. Зручність. AirPods вважаються комфортними для використання навушниками. Ви може вільно рухатися, не думаючи про те, що можете зачепитись за провід. Звичайні провідні навушники не дають змоги так легко рухатися.

Ваша оцінка: