icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Андрій Садовий підтримує озеленення Львова та України
16 Березень 2021

Андрій Садовий підтримує озеленення Львова та України

Мер міста Львова - Андрій Садовий підтримує екологічні компанії та сприяє озелененню міста Львів. На сайті Львівської міської ради кожен охочий може побачити наскільки Львів потребує дерев.

ICOOLA

Мер міста Львова - Садовий Андрій Іванович підтримує екопрограму ICOOLA та озеленення міста Львів та області в цілому. На сьогодні Львів є одним з найбільш озеленених міст України, позаяк програма Львівської Міської Ради запрошує усіх охочих до висадки дерев у м. Львів.

До прикладу, на сайті ЛМР у розділі “Управління екології та природніх ресурсів” будь-хто може побачити яку кількість, яких різновидів саджанців потрібно висадити в тій чи іншій локації у Львові та долучитись до цієї програми, погодивши висадку дерев з адміністрацією. Така карта дозволяє глобально побачити картину, як мер Львова - Садовий Андрій Іванович працює над озелененням міста.


А чи знали ви, що у Львові понад 20 парків? Таким багатством, напевно, не може похвалитися жодне інше місто України. Понад 1000 різновидів дерев можна зустріти, гуляючи околицями міста Лева, 200 з яких знаходяться в Стрийському парку. Тут можна зустріти такі рідкісні дерева, як:

  1. Тюльпанове дерево;
  2. Оцтове дерево;
  3. Катапульта.

До того ж у Львові знаходяться два старовинних дерева, які знаходяться під захистом міста. Одне з них - старовинний дуб віком 170 років, розташований на території Львівської Політехніки. Інше - 200-літня липа, що розташована на початку вулиці Драгоманова.

Андрій Садовий активно підтримує озеленення Львова та України. Львів на чолі з Садовим підтримує акцію озеленення України та цитуємо:

Ми будемо висаджувати в Україні 1 млн дерев. - А. Садовий


Щоб наше місто було зеленішим, а повітря чистішим слід кожного ранку прокидатися з думкою, що природа потребує захисту. Ми закликаємо усіх посадити власне дерево в Україні, а ми, як компанія гарантовано посадимо дерево за кожен iPhone бу, який ви у нас придбали. Бережімо природу разом.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Ви не хотіли iPhone Mini? Отримаєте Max. Apple планує повністю відмовитися від міні айфонів....
20 Жовтень 2021

Apple, напевно, чи не єдина компанія, що займається створенням mini iPhone, проте через невеликий попит на ці смартфони, ми можемо не побачити їх в 14 серії айфонів.

Як суспільство споживання створює екологічну катастрофу?
13 Вересень 2021

Як ми з вами робимо екологічну катастрофу незворотною, і що з цим можна зробити?

Розумні міста: утопічні концепції, які врятують екологію
13 Вересень 2021

Як розумні міста дозволять врятувати людство від екологічної катастрофи?