icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Андрій Садовий підтримує озеленення Львова та України
16 Березень 2021

Андрій Садовий підтримує озеленення Львова та України

Мер міста Львова - Андрій Садовий підтримує екологічні компанії та сприяє озелененню міста Львів. На сайті Львівської міської ради кожен охочий може побачити наскільки Львів потребує дерев.

ICOOLA

Мер міста Львова - Садовий Андрій Іванович підтримує екопрограму ICOOLA та озеленення міста Львів та області в цілому. На сьогодні Львів є одним з найбільш озеленених міст України, позаяк програма Львівської Міської Ради запрошує усіх охочих до висадки дерев у м. Львів.

До прикладу, на сайті ЛМР у розділі “Управління екології та природніх ресурсів” будь-хто може побачити яку кількість, яких різновидів саджанців потрібно висадити в тій чи іншій локації у Львові та долучитись до цієї програми, погодивши висадку дерев з адміністрацією. Така карта дозволяє глобально побачити картину, як мер Львова - Садовий Андрій Іванович працює над озелененням міста.


А чи знали ви, що у Львові понад 20 парків? Таким багатством, напевно, не може похвалитися жодне інше місто України. Понад 1000 різновидів дерев можна зустріти, гуляючи околицями міста Лева, 200 з яких знаходяться в Стрийському парку. Тут можна зустріти такі рідкісні дерева, як:

  1. Тюльпанове дерево;
  2. Оцтове дерево;
  3. Катапульта.

До того ж у Львові знаходяться два старовинних дерева, які знаходяться під захистом міста. Одне з них - старовинний дуб віком 170 років, розташований на території Львівської Політехніки. Інше - 200-літня липа, що розташована на початку вулиці Драгоманова.

Андрій Садовий активно підтримує озеленення Львова та України. Львів на чолі з Садовим підтримує акцію озеленення України та цитуємо:

Ми будемо висаджувати в Україні 1 млн дерев. - А. Садовий


Щоб наше місто було зеленішим, а повітря чистішим слід кожного ранку прокидатися з думкою, що природа потребує захисту. Ми закликаємо усіх посадити власне дерево в Україні, а ми, як компанія гарантовано посадимо дерево за кожен iPhone бу, який ви у нас придбали. Бережімо природу разом.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Чи варто у 2021 році власникам iPhone 8 та iPhone 8 Plus придбати новий смартфон?
31 Липень 2021

Айфон 8 у 2021 році все ще продовжує користуватися популярністю і є чудовим варіантом для шанувальників компактних смартфонів

Різні способи завантаження відео з YouTube на iPhone
30 Липень 2021

Якщо ви не знаєте, як завантажити відео з YouTube на iPhone, то існує два основних способи: покупка підписки Premium та використання сервісу Savefrom.net. Також ми розповімо як зберегти ролик на телефон.

Reduce, Reuse & Recycle - 3 “ер”, як кроки для порятунку планети
29 Липень 2021

Що таке відходи, які вони бувають та як з ними поводитись задля збереження планети