Я шукаю...

Андрій Садовий підтримує озеленення Львова та України

Парк Франка

Мер міста Львова - Садовий Андрій Іванович підтримує екопрограму ICOOLA та озеленення міста Львів та області в цілому. На сьогодні Львів є одним з найбільш озеленених міст України, позаяк програма Львівської Міської Ради запрошує усіх охочих до висадки дерев у м. Львів.

До прикладу, на сайті ЛМР у розділі “Управління екології та природніх ресурсів” будь-хто може побачити яку кількість, яких різновидів саджанців потрібно висадити в тій чи іншій локації у Львові та долучитись до цієї програми, погодивши висадку дерев з адміністрацією. Така карта дозволяє глобально побачити картину, як мер Львова - Садовий Андрій Іванович працює над озелененням міста.


А чи знали ви, що у Львові понад 20 парків? Таким багатством, напевно, не може похвалитися жодне інше місто України. Понад 1000 різновидів дерев можна зустріти, гуляючи околицями міста Лева, 200 з яких знаходяться в Стрийському парку. Тут можна зустріти такі рідкісні дерева, як:

  1. Тюльпанове дерево;
  2. Оцтове дерево;
  3. Катапульта.

До того ж у Львові знаходяться два старовинних дерева, які знаходяться під захистом міста. Одне з них - старовинний дуб віком 170 років, розташований на території Львівської Політехніки. Інше - 200-літня липа, що розташована на початку вулиці Драгоманова.

Андрій Садовий активно підтримує озеленення Львова та України. Львів на чолі з Садовим підтримує акцію озеленення України та цитуємо:

Ми будемо висаджувати в Україні 1 млн дерев. - А. Садовий


Щоб наше місто було зеленішим, а повітря чистішим слід кожного ранку прокидатися з думкою, що природа потребує захисту. Ми закликаємо усіх посадити власне дерево в Україні, а ми, як компанія гарантовано посадимо дерево за кожен iPhone бу, який ви у нас придбали. Бережімо природу разом.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Ваша оцінка: