Що варто очікувати від нового Айфона 13 згідно з останніми чутками

Що варто очікувати від нового Айфона 13 згідно з останніми чутками

Зміст

Не так давно один із відомих блогерів разом з інсайдером Максом Вайнбахом опублікували відео у якому можна детально побачити, яким може бути новенький Айфон 13. Також вони показали, якою на їх думку буде вся лінійка. Проте, варто зазначити, що навіть така детальна інформація все ще залишається чутками й відомостей про гаджети з офіційних джерел немає.

Немає сумнівів про те, що Айфон 13 буде чудовим і перевершить попередню лінійку. Компанія Apple все ще вміє виробляти якісні смартфони й цей статус закріпився на довгі роки.

Починаючи з 2017 року оновлень в смартфонах відбулося не так і багато. А от у 2021 році напевно користувачам доведеться звикати до нового інтерфейсу та можливостям, яких раніше не було.

На щорічній зустрічі акціонерів Тім Кук повідомив, що компанія готова створити новий смартфон. Однак яким буде гаджет керівник все ще вирішив не повідомляти. Експерти вважають, що у 2021 році світ побачить знову 4 смартфони, бо і в попередньому.

Читайте також: Чи варто чекати нову запатентовану технологію Touch ID в iPhone восени 2021 року.

Яких змін очікувати за останніми даними

Вже осінню 2021 року компанія представить нову лінійку. Ще минулого року після появи Айфон 12 з’явилися перші чутки, чого варто очікувати він наступного покоління. З того моменту вже пройшло достатньо часу, тому інформації про новинку стає все більше.

Зміни Айфон 13

Інсайдери впевнені, що в Айфон 13 Apple все ще не відмовиться від всім знайомого чубчика, як це зробили інші виробники. Мало того, у мережі вже з’явилась картинка на якій зображений новий телефон. Згідно з зображенням, рамки у смартфона стануть меншими, але все ж повністю без рамковим його все ще назвати не можна буде.

Екран

Користувачі очікують, що новий екран буде відповідати всім сучасним тенденціям і його частота оновлень просто не може бути меншою ніж у флагманських моделях інших виробників. За останніми даними вона буде становити 120 Гц.

Якщо даний показник буде мати таке значення, то очевидно, що компанія Apple повторить рішення Андроїд пристроїв, а не навпаки, як це було раніше.

Ще у 2020 році у компанії було прийнято рішення повністю відмовитися від всім відомої технології й перейти на OLED-екранів. Вже у смартфонах 12 покоління був OLED-екран з 460 ppi, тому очевидно, що в Айфон 13 він буде не гіршим.

На ринку Андроїд пристроїв OLED вважається кращим рішенням вже тривалий період.

Покращення камери

За даними одного з відомих аналітиків ультраширококутовий модуль може бути покращений до f/1,8. Такі зміни достатньо очевидні. Дана технологія з’явилася ще у 2019 році і її сьогодні достатньо часто використовують блогери для створення відеороликів.

Зміни в камері Айфон 13

Згідно з останніми даними основна модель 13 покоління буде складатися з 3 датчиків. Основний модуль отримає 48-мегапікселів. Також пристрій матиме 40-мегапіксельний об’єктив з п’ятикратним оптичним зумом. Є інформація, що камера буде мати технологію виявлення дальності LIDAR 4.0.

Вбудований під екран сканер відбитку пальця

Нещодавно стало відомо, що в Apple запатентували нову технологію, яка пов’язана з сканером відбитку пальця.

Ще минулого року у мережі ходили чутки про те, що два смартфони з тринадцятого покоління отримають Always On.

Після виходу у 2017 році Айфону Х розробники вирішили відмовитися від Touch ID. Такий хід був поясненим, тим, що буде збільшено попередню площу на передній панелі. А от в Андроїд пристроях починаючи з 2018 роки почала з’являтися технологія з під екранним сканером відбитку пальців. В «яблучній» компанії вирішили проігнорувати таку технологію. Проте, у 2021 році напевно вона також з’явиться у новій лінійці.

Особливо Touch ID є досить доречним в умовах пандемії, коли сканер обличчя через маску не може працювати у повну силу. І не буде більш доречного моменту ніж 2021 рік, щоб презентувати світу новинку з такою корисною функцією.

Однак, якщо й компанія вирішить не використовувати технологію, все ж не дивлячись на це в Apple можуть гордитися Face ID. Функція на Айфонах працює чудово якщо порівнювати з продукцію від інших виробників.

Відсутність Lightning

До такого кроку напевно користувачі ще не готові. Проте ймовірно компанія презентує лише один смартфон, який позбавлять портів.

Відсутність портів Айфон 13

Параметри зарядки й швидкість передачі даних залежить не лише від адаптера, але й від роз’єму. На ринку смартфонів все ще залишається два гравця. А саме вже всім відомий Lightning та USB-C. Останній є на всіх сучасних моделях Андроїд пристроїв.

За попередні роки параметри останнього почали швидко покращуватися. У зв’язку з цим дані передаються з більшою швидкістю. Компанія Apple все ще продовжує ставити на всі телефони Lightning. І пояснення цьому досить просте. Вся справа в матеріальній вигоді. Такий хід дозволяє залишатися монополістом. Користувачам доводиться придбати брендовий кабель. Інші виробники, які пропонують дешевший варіант, все одно змушені платити компанії за використання роз’єму.

Швидше за все компанія не відмовиться від Lightning. Можливо один смартфон буде повністю без портів й підтримувати лише безпровідний тип підзарядки. Тому можна вважати, що наступний крок компанії у даному питанні це повна відмова від роз’ємів. Проте, кардинальних змін у 2021 році все ще чекати не варто.

Прочитайте також: П'ять нових смартфонів 2020 року, що стали першим проривом.

Яких змін очікують користувачі

Весь світ в очікуванні нової лінійки й вже сьогодні є деякі очікування від смартфонів.

Що відомо про Айфон 13

А саме:

  • новий модуль у смартфоні повинен виступати менше ніж у попередніх гаджетах, однак немає сумнівів, що телефон не буде зовсім плоским;
  • наявність в Айфоні 13 нового чорного матового корпусу, є інформація що розробники експериментували з бронзовим і оранжевим кольором, проте чекати таких новинок восени 2021 року не варто;
  • компанія подбає про новий захист екрану від відбитків пальців;
  • наявність удосконаленого портретного режиму, такі смартфони, як Айфон 13 Про та Про Макс будуть краще знімати у портретному режимі;
  • режим «корекції стабілізації зображення» буде в автоматичному режимі утримувати об’єкт у фокусі.

Очікується, що тринадцяте покоління вже можна буде побачити у вересні 2021 року.