Я шукаю...

Apple iPhone став найпопулярнішим смартфоном у Китаї

Apple iPhone став найпопулярнішим смартфоном у Китаї - icoola.ua - фото

Нове дослідження свідчить про те, що протягом жовтня 2021 року продажі iPhone зросли на 46% за місяць у Китаї, що зробило його найбільшим виробником смартфонів у країні. Раніше повідомлялось, що Apple домінує на глобальному ринку смартфонів, а серія iPhone 13 перевершила всі очікування продаж, особливо це стосується в Китаї.

Аналітики стверджуюють, що продажі iPhone 13 зросли на 46% за місяць, тоді як весь китайський ринок смартфонів загалом виріс лише на 2% за місяць у жовтні 2021 року.

«Apple могла б отримати більше прибутків, якби не дефіцит, особливо версій 13 Pro», — сказав керівник досліджень Тарун Патхак.

Патхак зазначає, що найбільший попит смартфонів в Китаї стосувався бренду Huawei, але під закінчення року виробник суттєво втратив свої позицї, що відображається на графіку нижче:

 Apple iPhone став найпопулярнішим смартфоном у Китаї - icoola.ua - фото 1

«Динаміка ринку змінилася в жовтні, коли Apple стала новим номером 1, вперше з грудня 2015 року», — продовжив Патхак. «Це було зумовлено успіхом серії iPhone 13, яка також була випущена дешевше, аніж серія iPhone 12 у Китаї».

«Загалом ринок Китаю був повільним протягом року, і зростання Apple є позитивним знаком», — додав старший аналітик Варун Мішра. «Це вказує на те, що китайські користувачі смартфонів швидко дозрівають і прагнуть купувати більше високоякісних пристроїв, що може стати гарною можливістю для брендів».

Це однозначно хороші зміни для Apple і такий показник демонструє нам значний успіх компанії у порівнянні з іншими брендами.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Ваша оцінка: