Я шукаю...

Компанія Apple зареєструвала патент згідно з яким Face ID та Touch ID будуть розміщені під екраном

Компанія Apple зареєструвала новий патент

Нещодавно стало відомо, що компанія Apple може перемістити Face ID та Touch ID під екран. Про це почали розповсюджуватися чутки після реєстрації нового патенту.

Якщо вірити всьому про що говорять інсайдери, то головною особливістю Айфона 13 стане зменшений виріз в екрані. А от більшість експертів впевнені, що технологію Touch ID можна буде побачити у смартфонах не раніше ніж у  2024 році. При цьому датчики відбитку пальців будуть розміщені під екраном. До того ж у мережі почали ширитися чутки, що Face ID невдовзі також переїде саме у нижню частину дисплею. На такі вдосконалення натякає новий патент, який був зареєстрований нещодавно.

В нових Айфонах може з'явитися сканер відбитку пальців

Рекомендуємо також ознайомитися з асортиментом наших відновлених смартфонів та купити айфон за найнижчою ціною в Україні.

Згідно з інформацією, яка почала ширитися мережею інженери з «яблучної» компанії пропонують розмістити під екраном оптичні датчики, які зможуть розпізнавати двовимірні та тривимірні об’єкти. А світло, яке потрібне для роботи даної технології буде проникати через спеціальні отвори, які розміщені у дисплейному блоці.

Наявність мікроскопічних прорізів ніяк не заважатиме зображенню. Завдяки подібній технології компанія навпаки зможе відмовитися від контактних зон, або ж вирізів. Але є й негативні моменти. Подібні зміни можуть спричинити необхідність створення товстішого дисплейного модуля.

Проте все ще не відомо, які саме зміни відбудуться. Варто нагадати, що це не єдиний патент компанії. В Apple постійно реєструють патенти, але це зовсім не гарантує, що подібні винаходи з’являться у смартфонах та іншій техніці. Є докази того, що деякі винаходи були просто зареєстрованими, однак з якихось причин ми їх так і не змогли побачити у новинках від «яблучної» компанії. Це дозволяє зробити висновок, що подібного варто чекати й з розміщенням Face ID та Touch ID під екраном.

Замовити ремонт iPhone просто, якщо робиш це в ICOOLA.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Чи потрібен сканер Touch ID на Айфоні у 2021 році?

Як відомо, кожен сучасний смартфон від інших виробників отримує дану технологію. Однак в Apple з якихось причин від сканера вирішили відмовитися. Натомість в мережі продовжують ширитися чутки, що зовсім скоро ми знову зможемо побачити сканер. Проте, чи дійсно він настільки потрібен в Айфонах?

Немалу роль в необхідності саме Touch ID відіграла пандемія. Як відомо, розблокувати смартфон за допомогою Face ID у масці практично неможливо. Тому у сучасних реаліях сканер відбитку пальців не завадив би.

Чи потрібен сканер Touch ID на Айфоні у 2021 році

Також цікаво буде прочитати про шпалери на телефон - як підібрати заставку на Айфон.

Однак все ще не відомо, чи будуть в Apple використовувати зареєстровані патенти для розв'язання подібної проблеми. Вже зрозуміло, що в «яблучній» компанії намагалися вирішити все це оновленою версією ПО. Спочатку при проблемах з розблокуванням на смартфоні відразу з’являлася панель з вводом паролю. А через рік було запропоновано розблоковувати Айфон за допомогою Apple Watch.

Та в Купертіно, напевно не врахували моменту, що далеко не кожен власник Айфона має й Apple Watch. Якщо сканер відбитку пальців з’явиться, то може отримати зовсім інший вигляд не такий як у попередніх версіях у вигляді клавіші «Додому».

Яким може стати сканер відбитку пальців на iPhone 13?

На початку 2021 року у флагманських смартфонах компанії Samsung з’явилася нова технологія сканера відбитку пальців. Вона вразила користувачів своєю швидкістю та на 77% більшою областю. Але в ході тестувань виявилося, що подібний сканер все ще не є настільки ж швидким як у новинці iPhone SE другого покоління.

Можливо в Apple також розглядають варіант використання технології Qualcomm. Але очевидно, для того, щоб повною мірою удосконалити подібну функцію інженерам «яблучної» компанії знадобиться ще принаймні рік.

Яким може стати сканер відбитку пальців на iPhone 13

Можна розглянути варіант розміщення Touch ID у клавіші живлення. Проте все ж не хотілося б, щоб дана функція була розміщеною саме там. Адже це не так зручно та практично, як під екраном. До того ж подібне можна буде вважати кроком назад.

Сканер може з’явитися на екрані Айфона

Напевно, якщо сканер відбитку пальців з’явиться на екрані. Компанією Apple був зареєстрований не один патент, який підтверджує подібну інформацію.

Так ще у 2020 році восени в мережі ходили чутки, про те що у Купертіно ведуться роботи щодо даної технології згідно з зареєстрованим патентом. Згідно з винаходом, весь екран смартфону міг би зчитувати відбитки пальців. Якщо подібне було б реалізовано, то стало б справжньою сенсацією у світі. Однак від реєстрації, до реалізації, як правило проходить досить багато часу. Й на жаль, всього лиш за один рік, все це зробити не вдасться.

Коли в Apple можуть вбудувати під екранний сканер?

Компанія Apple відома тим, що дбає про безпеку й запобігає витоку інформації. Всі працівники які працюють над створенням новинки, або не знають всього, або ж повинні мовчати. За подібні незручності компанія платить даним працівникам досить добре. Часто працівникам навіть забороняється розповідати своїм рідним подробиці розробок.

Коли в Apple можуть вбудувати під екранний сканер

Й все ж напевно, у компанії було прийнято рішення, що невелика частина цієї інформації повинна потрапити до мережі. Згідно з даними вже восени 2021 року Touch ID може з’явитися у смартфонах.

Не знаєте як очистити кеш вайбер на айфоні? Реальні поради від сервісу ICOOLA.

Новий рівень безпеки в Айфонах 13

Дванадцяте покоління смартфонів вражає своєю функціональністю. Проте воно має один суттєвий недолік – відсутність сканера відбитків пальців. Можливо б користувачі навіть не звернули на це уваги, адже Face ID чудово справляється з функцією розблокування за допомогою обличчя, якби не необхідність носити маску.

В Айфоні СЕ другого покоління сканер відбитку пальців є. І це найновіша модель, яка має подібну функцію. А останніми з топових смартфонів, які отримали дану функцію були iPhone 8/8 Plus. Однак, сьогодні дані моделі хоча й залишаються актуальними на вторинному ринку, все ж не є настільки популярними як нові гаджети.

Новий рівень безпеки в Айфонах 13

Можливо вже восени буде презентований смартфон, який отримає настільки потрібну для сьогодення технологію. Якщо це станеться, то ймовірно, що розмістять сканер саме під екраном. Й Touch ID буде мати практично такий же вигляд як і у флагманських смартфонах від Samsung.

Та все ж у 2021 році на осінній презентації можуть показати не очікуваний Айфон 13, а вдосконалені смартфони лінійки S. Про це повідомили у Bloomberg. Якщо події будуть розвиватися за даним сценарієм, то навряд чи Touch ID під екраном можна буде побачити у 2021 році.

Ваша оцінка: