icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
icoola > blog > Як Apple викриває «крота»
07 Квітень 2021

Як Apple викриває «крота»

Як Apple обчислює недобросовісних співробітників і що їм загрожує за злив інформації

Елеонора Русановська

На початку березня з'явилася інформація, що в кінці місяця відбудеться нова презентація Apple. І подиву в цьому випадку не було ніякого, адже компанія вже нас привчила, що щорічно навесні запускає новинку. А також, у виробника накопичилося достатньо «боргів», які він повинен був презентувати: iMac, iPad mini, Air Pods 3, Air Tag, iPad PRO. Але насправді ця новина була швидше за все фейковою, тому, що офіційної заяви про березневу презентацію від представників Apple, так і не надійшло.

Джон Проссер, який неодноразово робив заяви про нові презентації, підтвердив, що про березневу презентацію не чув. Презентація відбудеться, але у квітні. Березневе заява була справжнім викликом з боку компанії, з метою визначити «крота», що зливає регулярно інформацію журналістам.

Читайте також: Вирівнювання корпусу iphone і ipad

Чи відбудеться в березні презентація ЕПЛ?

Для чого робляться зливи інформації? Проссер зазначив, що керівництво Apple запідозрило, що один з працівників, на регулярній основі займається зливом інформації щодо планованих заходів і новин в ІТ-індустрії, журналістам, які потім все це виносять на загальний огляд. Оскільки інформація потрапляла до журналістів з максимальною точністю, в Купертіно стурбовані перспективою проведення наступних, більш перспективних і серйозних релізів. Саме це підштовхнуло керівництво вжити заходів щодо обчислення «шкідника» компанії. Для цього було зроблено кілька фейкових заяв в "тісному колі" про проведення заходів, які «кріт» успішно «заковтнув» і злив в мас-медіа.

Коли планується реальна презентація Apple?

Подібні PR ходи ЕПЛ - не новина. Оскільки це вже не перший прецедент, коли компанія вживає заходів щодо припинення інформаційних джерел про плановані випуски IT-новинок і гаджетів, в засоби мас-медіа. Напередодні керівництво компанії оформило заяву в суд на С. Ланкастера, який протягом 10 років займав посаду відповідального за матеріали в ЕПЛ. У звинуваченні звучить: оприлюднення секретних даних, що тягне за собою крах маркетингу ЕПЛ, оскільки конкуренти точно знають графік виходу нових гаджетів і пристроїв.

apple logo

Так чи відбудеться весняна презентація ЕПЛ? Це по суті глобальне питання.  Якщо вірити заяві Проссера, то вона відбудеться у квітні, і на ній будуть представлені тільки апаратні новинки. Але, виходячи з особистих спостережень можемо сказати, що презентація може і не відбутися, тому що в компанії є правило випускати в продаж нові пристрої без розголосу, в супроводі невеликого пресрелізу. Адже запис презентацій і фільмів Apple - це дорога і витратна за часом процедура, а деякі товари цілком можуть потрапити на прилавки магазинів і без цього. Тому спостерігаємо за новинами від гіганта ІТ-технологій і очікуємо випуску новинок.

Читайте також: Чи потрібен windows на macbook в 2021 році?

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Apple подала до суду на колишнього співробітника
10 Квітень 2021

Apple звернулася з позовною заявою до суду, звинувачуючи одного зі своїх колишніх співробітників у викраденні приватних даних компанії.

Шкарпетки від Apple: новий патент на розумну техніку
09 Квітень 2021

Напередодні від відомства по товарних знаках і патентів США з'явилося повідомлення, що компанія Apple запатентувала розумні шкарпетки.

Чи безпечно купувати iPhone на маркетплейсах?
09 Квітень 2021

Чи безпечно купувати iPhone на маркетплейсі. Компанія ICOOLA перевірила декілька магазинів на Hotline і спробувала придбати новий iPhone 7. Що з цього вийшло, читайте далі...