Я шукаю...

Apple надасть домашні модеми 5G в iPhone 2024 року

Домашній модем 5G в iPhone

Багато користувачів продукції компанії Apple не можуть зрозуміти в чому саме полягає так звана унікальність модемів, розробкою яких займаються представники даної організації. Головне питання, що цікавить кожну людину: чим саме вони будуть відрізнятися від інших мобільних модемів, які вже існують на сучасному світовому ринку? І ще одне питання, коли ж вони будуть точно випущені? Про дані модеми користувачі мало що знають.

За всю багаторічну історію існування компанії Apple ще жодного разу глава корпорації сам особисто не прибував до Мюнхена для зустрічі з однією з команд, яка бере участь в розробці даного проєкту. Тім Кук прийняв рішення, що в iPhone повинні бути використані виключно деталі, що випускаються компанією Apple.

Зовсім недавно сталося те, чого раніше ніколи не відбувалося. Вперше старший віцепрезидент компанії провів виступ перед публікою. До цього моменту його вважали досить секретним працівником організації. Торік сфера його діяльності значно збільшилася. До розробки чіпів додали кілька цікавих індивідуальних галузей. Це робота з чіпами для комунікації. І окремо з чіпами для дисплеїв засекреченого формату.

А знамениті диванні експерти змогли з усього сказаного розчути всього лише одне: вже дуже скоро компанія почне займатися детальною розробкою 5G-модему. Рівно через рік, як понад дві тисяч фахівців з розробки та впровадження даних технологій з однієї фірми перейшли в Apple.

Кожен керівник компанії з упевненістю сказав, що їх допомога в розробці нових технологій, по-справжньому важлива, оскільки вони є професіоналами своєї справи. Водночас на високому рівні критики й журналісти писали, дізнавалися та уточнювали різноманітні технічні завдання на 5G-модем. Тільки для початку слід розібратися, що взагалі являє собою компанія Apple.

Якщо цікаво, то ще можете почитати про Apple Watch 5.

Компанія Apple - що це і яку продукцію надає?

Apple - це американська компанія, яка займається виробництвом комп'ютерів, смартфонів, програмного забезпечення, плеєрів. Вони є одними з перших, хто почав займатися розробкою даних пристроїв. Завдяки сучасним технологіям і красивому дизайну, Apple зробили в даній галузі унікальну, а головне позитивну репутацію, яку можна порівняти хіба що з культом.

У 2018 році компанія посіла третє місце в списку Forbes, як одна з кращих роботодавців з усього світу.

Продукція Apple

Зараз компанія займається випуском наступних гаджетів:

 • Мобільні телефони;
 • Планшети;
 • Ноутбуки;
 • Портативні плеєри;
 • Безпровідні навушники;
 • Системні блоки;
 • Комп'ютери;
 • Монітори;
 • Мультимедійні програвачі:
 • Розумний годинник;
 • Віртуальні банківські карти.

Навіщо Apple необхідні модеми особистого виробництва в iPhone

Компанія має намір мінімізувати залежність від постачальників різноманітних деталей. Люди, які не зовсім знаходяться в темі, вважають, що модеми це досить буденно. Незрозуміло чому, але у більшості модеми чомусь знаходяться на другому місці. Про них не так багато відомо, вони дуже маленькі. Саме така думка склалася у більшості користувачів. Тільки професіонали мають на цей рахунок іншу думку: модеми насправді досить складні, а їх розробка є цілою областю електроніки. А великої уваги потребує розробка 5G-модемів.

5G-модеми мають багато діапазонів і є воістину унікальними. Одна найпотужніша команда, що займається розробкою таких модемів, у 2016 році створила 4G-модем для компанії, але на жаль тоді нічого не вийшло. Вірніше, вони не змогли продати 4G-модем єдиному вигідному покупцеві.

При чому не один раз, а цілих два рази поспіль. Apple вважають ще тієї вигадницею, тільки часто будь-які нестандартні ідеї фірми перетворюються в неймовірний дохід для всіх тих, хто доклав руку до їх виходу в життя.

Який саме модем в iPhone 13

В кінці 2019, як тільки один з бізнесів компанії Intel перейшов у володіння Apple, багато користувачів були впевнені, що в iPhone 2021 року з'явиться 5G-модем. В результаті щось пішло не за планом і дана технологія не була запущена у виконання, проте інформація змогла зробити справжнісінький фурор серед користувачів, і вони стали ще більше чекати виходу модему.

Підсумовуючи можна сміливо стверджувати, що впровадження в систему iPhone 5G-модему тільки поліпшить і зробить їх ще більш популярними. Розробка даних модемів не найпростіше завдання, але якщо за неї взялася така компанія як Apple, то можна бути впевненим, що все пройде дуже добре. Всі ми прекрасно знаємо, що будь-який пристрій, випущений даною фірмою, ще жодного разу не зазнав краху, а отримував лише схвальні відгуки.

З кожною новою розробкою продукція компанії зацікавила ще більшу кількість користувачів. Звичайно є люди, які не вірять в успіх 5G-модемів, але їх мало. Розробкою займається дійсно дуже кваліфікована команда, націлена на найкращий результат.

До речі, є ще цікава стаття про поломки камері IPHONE.

Єдине, що залишилося користувачам - просто трохи почекати й все буде зроблено в найкращому вигляді, адже компанія Apple точно не зможе розчарувати своїх найулюбленіших користувачів, які з нею вже так багато років і ще жодного разу про це не пошкодували. Знайти настільки якісну продукцію справді важко, вони найкращі на світовому ринку. Компанія робить все можливе, щоб життя користувача і їх продукції стала ще більш практичною з новими впровадженнями, так що їх розробки заслуговують тільки похвали та подяки.

Ваша оцінка: