Компанія Apple надала рекомендації щодо чистки техніки власного виробництва

Компанія Apple надала рекомендації щодо чистки техніки власного виробництва

Зміст

Нещодавно в Apple оновили сторінку на офіційному сайті, де розмістили інформацію щодо правильного догляду за своєю технікою. Там можна знайти безліч рекомендацій, які стосуються й чищення Айфонів.

До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

Компанія не рекомендує користувачам використовувати абразивні тканини. Також краще не використовувати в процесі очищування засоби які містять перекис водню, різноманітні відбілювачі. Натомість компанія радить користуватися лише м’якими безворсовими тканинами, а також в процесі роботи не терти надто сильно, адже такі дії можуть негативно позначитися на техніці.

Враховуючи всі рекомендації, які були опубліковані Apple нещодавно, варто згадати як у 2019 році користувачам були запропоновані інструкції щодо догляду за монітором Pro Display XDR. Три роки тому рекомендувалося протирати монітор зі скла з нанотекстурою особливими серветками власного виробництва.

Рекомендації від Apple щодо чистки техніки

На випадок потрапляння до пристрою води, від «яблучної» компанії також є порада. Рекомендується звернутися до авторизованого постачальника, або ж роздрібного магазину компанії. Крім цього, користувачам не забули нагадати, що контакти з рідиною – це не гарантійний випадок і подібне не буде покрите ні звичайною, ні розширеною гарантією від AppleCare, за винятком відповідних правил за законом про захист прав споживача.

В США на початку 2021 року на компанію Apple було подано колективний позов через оманливу рекламу щодо вологозахисту Айфонів. А ось наприкінці минулого 2020 року італійські антимонопольники оштрафували «яблучну» компанію на 10 млн євро саме через особисте бачення та трактування вологозахищеності смартфонів.

Які рекомендації надано компанією Apple щодо використання засобів для очищення техніки

Рекомендації було надано щодо очищення такої техніки, як iPhone, iPad, iMac, iPod. І практично всі поради стосується саме дисплеїв та іншої периферії. Мало того, на сайті з’явився окремий абзац від Apple присвячений мийним засобам.

Які рекомендації надано компанією Apple щодо використання засобів для очищення техніки

Зокрема було надано наступні рекомендації:

 • Під час очищення потрібно використовувати лише м’яку тканину. Не рекомендується застосовувати абразивні тканини, паперові рушники тощо.
 • Не варто допускати потрапляння рідини на продукт, якщо інше не передбачено і не вказано як рекомендація для конкретних продуктів.
 • Не потрібно застосовувати силу під час протирання, адже це може пошкодити техніку.
 • Під час чищення варто від’єднати техніку від електроенергії.
 • Не рекомендується використовувати абразивні матеріали, відбілюючи, або аерозолі для очищення.
 • Не варто допускати потрапляння рідини в отвори продуктів.
 • Не потрібно розприскувати мильні засоби безпосередньо на продукцію.

Такі тверді поверхні, як дисплеї, клавіатури та інші зовнішні поверхні можна протирати серветками, які змочені ізопропіловим спиртом 70%, або ж розчинами етилового спирту 75%. Також це можна зробити серветками Clorox.

iPhone безкоштовно! А ви знали, що існує безліч способів отримати бажаний смартфон задарма?

Було додатково наголошено, що не варто використовувати під час чищення засоби які містять перекис водню, або відбілювачі. А також, не варто обирати для чистки засоби для шкіряних та текстильних елементів.

Як правильно чистити ноутбуки

Також було надано рекомендації щодо чистки MacBook, MacBook Pro чи MacBook Air. Для початку потрібно вимкнути ноутбук та від’єднати адаптер живлення.

Наступний крок – очищування поверхні за допомогою м’якої зволоженої тканини, яка не містить ворсу. Не варто розпилювати рідину безпосередньо на комп’ютер. Також краще не використовувати засоби про які йшлося вище, адже вони можуть пошкодити поверхню техніки.

Як правильно чистити ноутбуки

Для очищування MacBook 2009 року та середини 2010 рекомендується у нижній частині корпусу використовувати проти ковзного м’який матеріал. А саме серветку з мікрофібри 3M Gray Microfiber, або ж м’яку безбарвну тканину, яка не містить ворсу.

А ви знали, що існує безліч способів, як знайти айфон, якщо загубив?

Як чистити настільні комп’ютери?

Як і в попередньому випадку потрібно вимкнути iMac і від’єднати від нього всі шнури. Після цього його потрібно очистити за допомогою м’якої безворсової тканини. Це робити потрібно обережно уникаючи отворів і потрапляння до них вологи.

Для очищування дисплею рекомендується використовувати змочену водою тканину з комплекту постачання iMac й протерти нею екран.

Не варто чистити iMac засобами які містять ацетон. Краще користуватися спеціалізованими засобами, які призначені для очищування комп’ютерної техніки. Категорично заборонено розпилювати засоби безпосередньо на екран, адже таким чином збільшується ризик його пошкодження.

Як правильно чистити настільні комп'ютери

Як чистити периферійні пристрої?

За стандартною процедурою для початку потрібно вимкнути пристрій, якщо він оснащений знімною батареєю, то її рекомендується зняти.

Після цього екран очищають безворсовою тканиною трішки зволоженою за допомогою звичайної води.

Якщо під час чистки будуть використовуватися аерозолі, або тканина з ворсом, то це може негативно позначитися на точності роботі пристрою (зокрема це стосується Magic Mouse або Magic Mouse 2).

До речі, якщо вас цікавить співпраця в напрямку iPhone оптом, компанія ICOOLA з радістю запропонує вам вигідні умови!

Рекомендації щодо очищування чохлів

Компанія дала поради щодо очищення оригінальних чохлів, а саме:

 • Силіконовий чохол для iPhone. Перед процедурою рекомендується зняти чохол зі смартфона. Далі потрібно протерти його зі внутрішньої та зовнішньої сторони злегка зволоженою тканиною. Не варто використовувати спреї для миття вікон.
 • Шкіряний чохол для Айфона. Компанія Apple виготовляє чохли з натуральної шкіри. Для того, щоб даний аксесуар мав відмінний вигляд довгий час потрібно правильно за ним доглядати. Зокрема через пряме потрапляння на чохол сонячних променів він може втратити свій колір. Шкіряний виріб потрібно чистити обережно за допомогою м’якої чистої тканини, теплої води та мила для миття рук. Спеціалізовані мийні засоби та кондиціонери для шкіри можуть призвести до зміни кольору чохла, тому краще їх не використовувати.
 • Прозорий чохол для iPhone. Все виконується за аналогічною послідовністю. Чохол варто зняти, протерти його м’якою тканиною з зовнішньої та внутрішньої сторони. Не варто чистити аксесуар за допомогою спреїв, засобів для миття вікон, або інших побутових розчинів.
 • Smart Battery Case для Айфона. Внутрішню поверхню роз’єму Lightning варто чистити м’якою та сухою тканиною без ворсу без використання рідких засобів для миття.

Як чистити Айфони

Як правильно чистити iPhone. Що рекомендують в Apple?

Компанія Apple надала рекомендації щодо чистки кожного смартфона власного виробництва. Зокрема діють практично ті ж методи, як і при очищенні іншої техніки.

 • Айфони які було презентовано у 2019 та 2020 роках. Одинадцяте та дванадцяте покоління мають текстуроване матове скло. Такі гаджети як Айфон 12, 12 міні та Айфон 11 навколо камери мають поліроване скло. iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max мають елегантний вигляд через текстуроване скло. Крім цього, це допомагає смартфону зручно лежати у руці. За звичайних умов користувач може класти гаджет до кишені, через це на текстурованому склі можуть залишатися сліди. А в деяких випадках подібне може чимсь нагадувати подряпини, проте – це ніщо інше, як забруднення, якого можна позбутися. Рекомендується очищувати смартфон за допомогою зволоженої м’якої тканини, слідкуючи, щоб волога не потрапляла до отворів. Абразивні матеріали та мийні засоби можуть призвести до пошкодження олеофобне покриття.
 • iPhone SE 2 та iPhone XS, XS Max, XR, X, 8, 8 Plus, 7. Компанія Apple рекомендує здійснювати процес чистки за таким же сценарієм як і у випадку з одинадцятим та дванадцятим поколінням. Всі дані смартфони також мають олеофобне покриття. А от Айфон 8 має даний вид покриття на передній та задній частині корпусу. Й за звичайних умов користування з часом воно зношується. Однак через використання мийних засобів це станеться значно швидше.
 • iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, SE (1-го покоління), 5s. Якщо на смартфон потрапило різноманітне забруднення, то потрібно негайного його очистити. Від телефону від’єднують всі кабелі та вимикають його. Далі протирають його вологою м’якою тканиною без ворсу, уникаючи потрапляння вологи в отвори. На передніх скляних поверхнях у даних смартфонах присутнє олеофобне покриття, яке може значно швидше пошкодитися через використання абразивних матеріалів та агресивних мийних засобів. Для очищування клавіші «Початок» використовують суху м’яку тканину без ворсу.