Calculator# - програма, яка сховає ваші фото

Calculator# - програма, яка сховає ваші фото - icoola.ua - фото 1

Зміст

Сalculator# hide photos videos – програма, яка зможе забезпечити недоторканність ваших фотографій, відео та іншої особистої інформації, що зберігається на вашому телефоні. Головним завданням цієї програми є захист конфіденційних даних, завантажених у смартфон, а також легкий доступ до таємних файлів власника пристрою.

 

Програма Calculator# – навіщо вона потрібна

 

Для початку необхідно розібратися з особливостями програми Calculator#, для чого вона потрібна і зрозуміти, що робить її унікальною та затребуваною. Як ми знаємо, однією із захисних функцій людського організму є властивість забувати негативні та позитивні моменти. А іноді так хочеться пам'ятати значні події, такі, як народження і зростання малюка, іменини членів сім'ї та друзів, зустрічі з однокласниками, подорожі, романтичні вечори. Саме тому ми намагаємося фіксувати більше таких спогадів у фотографіях.

Сьогодні власники смартфонів хочуть бути впевненими у збереженні конфіденційності. І тут йдеться не лише про фото та відеофайли, а також про документи, доступ до яких має бути тільки у вас. З розвитком технологій, удосконаленням гаджетів і програмного забезпечення до них, власники пристроїв все більше наражають себе на небезпеку втрати особистих даних. Спеціально для уникнення подібних неприємних ситуацій і була розроблена Calculator# - програма, яка сховає ваші фото та відео від сторонніх очей та шахрайських дій. У ній є кілька етапів захисту конфіденційних даних:

• першим рівнем є замаскований значок звичайного калькулятора, яким можна користуватися за прямим призначенням, що приховує ваші знімки та зйомки від сторонніх очей інших користувачів та хакерів;

• другим рівнем – наявність закодованого доступу до калькулятора для початку роботи з програмою.

Програму, що описується, ще називають секретним фотоальбомом, так як вона є надійним місцем зберігання фотографій, зображень, відеофайлів, доступ до яких стає можливим тільки через пароль і складну систему захисту. Цей таємний «сейф» з конфіденційними даними буде доступним лише власнику і захований від чужих очей, чи то дуже цікаві рідні, друзі чи недоброзичливці. Додаток, який виглядає як калькулятор, навряд чи когось зацікавить.

Хоча зовнішній вигляд Сalculator hide photos videos вражає своєю простотою, ми бачимо тільки верхівку айсберга. За таким непомітним ярликом ховається ціла багаторівнева система захисту для ваших конфіденційних даних. Саме це привертає увагу сотні тисяч користувачів до програми. З нею вам просто заховати особисті фотографії і відео, так би мовити «закрити на замок». Для цього потрібно:

• вигадати пароль для здійснення входу;

• знайти у галереї фото- та відеоальбоми;

• перемістити зображення та відео, що приховуються, у зазначені вище альбоми, після чого вони будуть доступні тільки для перегляду власником;

• зняти фото та відео прямо у додатку, що стає можливим з наявністю вбудованої камери;

• вийти та закрити програму. Тепер ваші файли не доступні нікому, крім вас.

Якщо ж вам нема чого приховувати від рідних та друзів, але ви є батьком неповнолітньої дитини, не зайвим буде непомітно проконтролювати, чи є така програма на смартфоні вашого сина чи доньки. Для цього ви повинні знати, що таких додатків досить багато. Популярними є KeepSafe, Calculator Vault, Private Photo Video Vault та інші. Щоб бути впевненим, чи встановлена ​​така потайлива програма в телефоні дитини, необхідно увійти до її магазину і набрати пошуковий запит «Калькулятор», Сalculator# hide photos videos, «Секрет». Якщо вам пропонується відкрити програму, значить вона вже встановлена ​​на пристрої. Але намагаючись убезпечити малюка, не перегніть палицю з контролем, інакше є шанс втратити довіру дитини, яку відновити дуже важко.

Унікальні функції програми Сalculator# hide photos videos

Програма Сalculator hide photos videos оснащена безліччю функцій, які підвищують її унікальність на ринку програмного забезпечення телефонів. Вони привабливі для користувачів і допомагають зробити остаточний вибір у бік встановлення програми. Можливості вказаної програми.

1. Виробництво фотографій у русі та їх безпечне завантаження з галереї, а також запаролювання ваших секретних зображень.

2. Захист галереї, що дозволяє користувачеві переглядати зображення в непомітному для інших інтерфейсі.

3. Збереження конфіденційних записів аудіофайлів із внутрішньої пам'яті телефону або завантажених через веб-браузер.

4. Вбудована безпечна камера, фото та відео з якої зберігаються одразу в особисту засекречену галерею, не залишаючи на пристрої слідів своєї присутності.

5. Можливість залишати нотатки, де зберігатимуться списки ваших справ, не побоюючись, що хтось зможе їх прочитати чи викласти у відкритий доступ.

6. Високий ступінь захисту пароля та облікового запису. Ця функція дозволяє зберегти недоступними логіни та паролі інтернет-банкінгу, карткових рахунків, облікових записів, соціальних мереж та сайтів, де ви зареєстровані, для зловмисників.

7. Існування можливості відновити забутий або втрачений пароль через прив'язку до електронної пошти дає шанс отримати повторний доступ до своїх файлів.

8. Створення функції резервного копіювання. Вона сприяє розширенню можливостей роботи із програмою. Якщо телефон вкрадено або втрачено, можна відновити дані.

9. Вибір захисних функцій безпеки, таких як встановлення пін-коду, розблокування за допомогою відбитка пальця, пароля або графічного ключа.

10. Швидкісне перемикання на інше додаток. Ця можливість захищає користувача від любителів підглядати у чужі телефони. Просто струсніть пристрій, і секретні дані будуть закриті.

11. Режим маскування запобігає спробам доступу до ваших конфіденційних даних через спливаюче повідомлення про псевдозбої та неіснуючу помилку.

12. Існування функції, яка надає власнику можливість створити фейкові логін та пароль, що відволікають увагу від справжніх засекречених файлів.

13. Наявність вбудованого браузера дає можливість завантажувати сайти та відео, не залишаючи слідів у вашій історії переглядів.

14. Можливість використання базових чи розширених функцій.

Також читайте наш огляд гри на iOS Call of duty: mobile

Переваги та недоліки Calculator# hide photos videos

Як і у кожної програми в програмі Calculator # hide photos videos є свої переваги та недоліки. Користувачі, які вже встановили її на свій смартфон, відзначають такі плюси:

• іконка, що не привертає уваги;

• калькулятор, який можна використовувати для різних підрахунків;

• можливість підключення до існуючих облікових записів, встановлених на Googlе Диску або Dropbox;

• просте розсекречування фото та відео для публікації в інших програмах чи соціальних мережах;

• зрозумілий та простий інтерфейс;

• існування окремого браузера, який не залишає слідів, як при використанні звичайних пошукових систем;

• використання програми як щоденника;

• вибір різних ступенів захисту;

• використання складного пароля – до 14 символів;

• є функція автоматичного селфі, якщо було здійснено невдалу спробу входу, що дозволяє дізнатися, хто саме намагався дістатися ваших засекречених даних;

• наявність безпечного списку контактів, якими можна керувати окремо від вашої телефонної книги;

• програма є безкоштовною та дає доступ до всіх базових функцій без обмежень.

Не всі позитивні якості програми, сподобалися користувачам. Якщо вас зацікавила програма Calculator#, завантаживши її на свій телефон, ви зможете додатково дізнатися про існуючі переваги та зробити власні висновки.

Мінусами додатки називають:

• наявність нав'язливої ​​реклами, що з'являється під час роботи з фотоматеріалами;

• необхідність вручну копіювати файли у додаток для їхнього приховання;

• за видалення реклами доведеться заплатити реальні гроші;

• існуючі збої із завантаженням відео.

Як безпечно завантажити Calculator#

Дізнавшись, де можна безпечно завантажити програму Calculator#, завантажити її на свій пристрій не важко. Адже зіштовхуючись з вибором встановлення додатків на смартфон, ми насамперед спантеличені тим, щоб не завдати шкоди своєму пристрої. Тому потрібно бути уважним до джерел, із яких скачується інформація.

Якщо ви є власником iPhone, то безпечно можна завантажити Calculator# Hide Photos Videos у App Store Preview на сайті apps.apple.com.

Для смартфонів з операційною системою Android вказана програма завантажується в GooglePlay на сайті play.google.com. Її розмір не займе багато місця на вашому пристрої, а кількість людей, які встановили програму, вже давно перевищила позначку 1 мільйон осіб.

У результаті, можна зробити висновок, що Calculator# є одним із найзасекреченіших додатків для захисту ваших конфіденційних даних. Це безкоштовна, безпечна, непомітна на перший погляд, програма, що приховує в собі безліч позитивних сторін. Усім, хто відчуває необхідність захистити особисту інформацію, таку як фотографії, зображення, відео, документи, паролі, логіни, необхідно встановити цю програму. Воно у багатьох випадках допоможе уникнути незручних ситуацій чи серйозних неприємностей, обмеживши доступ до персональних даних власника.

Сподобалася стаття? Можливо, тобі буде цікаво почитати як Pinterest став найвідомішим об’єктом натхнення серед користувачів.

Ваша оцінка: