Я шукаю...

Чому НЕ потрібно носити iPhone у чохлі?

Чому НЕ потрібно носити iPhone у чохлі? - icoola.ua - фото

"Це просто безпечніше...", - саме так заявляє безліч користувачів Apple iPhone, особливо тоді, коли після випадкового падіння екран їхнього пристрою ламається.

Безсумнівно є багато гарних чохлів для iPhone, але є одне але. Нещодавно, я на власному досвіді переконався в тому, що чохли, особливо для iPhone - зайві. Коли я зняв захисний Silicon Case зі свого відновленого iPhone 11 Pro, щоб витягнути SIM-карту, чого не робив понад 3 місяці, то усвідомив наскільки ці телефони мають ідеальний вигляд. Смартфон став легшим та зручнішим у руці, а неперевершений колір Gold засяяв у своєму первозданному вигляді.

- Можливо варто почати користуватися iPhone без чохла?" - прошепотів голос у моїй голові.
- Ні, ти божевільний! - перебив інший, гучніший голос. - Одягни Silicone Case якнайшвидше і ніколи його не знімай. Не варто ризикувати!

Ігноруючи раціональний голос у моїй голові, я вирішив з’ясувати, чи я єдина людина, яка настільки божевільна, щоб перестати носити чохол на свому iPhone?

 Чому НЕ потрібно носити iPhone у чохлі? - icoola.ua - фото 1

Після швидкого пошуку в Google виявилося, що кількість власників iPhone, які ненавидять чохли - величезна. Шанувальники стверджують, що використання голого iPhone – це єдиний спосіб відчути наскільки зручно смартфон лежить у руці та оцінити всі переваги дизайну, і ось їх коментарі, які мені вдалось надибати в мережі інтернет:

"Цей телефон надто чудовий, щоб його ховати", "Я завжди ношу свій iPhone без чохла, адже придбав розширену гарантію", "Як взагалі можна носити його в чохлі, потрібно бути недоумком, щоб ховати таку красу" - саме такі висловлювання гуляють в мережі інтернет і я певен, що це і є справжні поціновувачі техніки Apple.

До прикладу, один із авторів одного популярного технологічного інтернет-видання Кріс Матищик сказав так:

"Ви ж не купуєте BMW і не обтягуєте його чорною гумою, чи не так? Ви ж не купуєте гаманець Prada, а потім загортаєте його в рожеву харчову плівку, щоб жоден з кутів не подряпався?

Звісно поміщати iPhone у чохол - це норма, вплетена в тканину світової культури смартфонів. Індустрія захисних чохлів для телефонів досягла мільярдів і, за прогнозами, буде збільшуватися надалі. Вибір чохлів направду нескінченний: є ударостійкі футляри, екологічно чисті чохли, чохли з блисчкучими фіолетовими динозаврами, чохли надруковані на 3D-принтері.... і так далі.

Спосіб життя, де люди використовують чохли виник не на порожньому місці. Зрозуміло, що сховати свого цифрового улюбленця в Silicone Case хоче практично кожен. Шанси, що ви розіб'єте екран пристрою, якщо не одягнули Silicone Case - величезні, а ремонт моделей преміум-класу коштує чимало і кожен з нас хоче заощадити час та гроші. Незважаючи на все це, я вважаю, що iPhone краще носити без чохла...

 Чому НЕ потрібно носити iPhone у чохлі? - icoola.ua - фото 2
Протягом останніх років Apple інвестувала десятки мільярдів доларів у дизайн: велика частина цих коштів була спрямована саме на розробку розкішного зовнішнього вигляду iPhone. Сьогодні, справді, вдалось створити найміцніший iPhone, що коли-небудь існував і ці показники щороку покращуються. Ви досі хочете сховати свій пристрій у чохол? Ховайте, але будьте впевнені, що це не дасть вам 100% захисту і доведу до вашого відома, що матеріал, з якого виготовляється захисний чохол у більшості випадків не екологічний та не підлягає повторній переробці... Так-так... Ви не тільки сховаєте преміальний дизайн у гуму, а й завдасте серйозної шкоди екології... 

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Ваша оцінка: