Чому не заряджається iPad?

Чому не заряджається iPad?

Зміст

Ваш iPad може не заряджатися з багатьох причин, але в більшості випадків їх легко визначити та виправити. Вам потрібно буде провести ретельний огляд усіх компонентів, пов’язаних із заряджанням вашого пристрою, включаючи програмне забезпечення вашого пристрою, а також його адаптер змінного струму, кабель і порт. Щодо проблем із заряджанням iPad, найбільш типовими причинами є несправний USB-кабель або USB-порт, у якого недостатньо потужності.

iPad не заряджається: як виправити

Ознайомтеся з деякими перевіреними методами нижче, які мають вирішити вашу проблему — мій iPad не заряджається. 

Hard Reset iPad

Якщо ваш iPad не заряджається, перше, що потрібно зробити, — апаратне скидання. Можливо, у мікропрограмному забезпеченні вашого iPad стався збій, що призвело до порожнього екрана та непридатності пристрою з проблемами заряджання. Ви можете спробувати повне скидання на iPad, якщо це спричиняє проблему. 

Для iPad із кнопкою «Додому» натисніть і утримуйте одночасно кнопку «Додому» та кнопку живлення та зачекайте, доки логотип Apple почне блимати в центрі екрана. Потрібно натиснути й утримувати кнопку home + power протягом 30 секунд. 

 

Для iPad без кнопки Home потрібно натиснути й утримувати кнопку зменшення гучності + кнопку живлення протягом 30 секунд, доки на екрані не з’явиться логотип Apple.

Після повного скидання iPad перезавантажиться. Спробуйте під'єднати до нього зарядний кабель і перевірте, чи він заряджається. Ваш iPad все ще не заряджається? Спробуйте наступні методи. 

Перевірте зарядний пристрій

iPadOS здатний виявляти зміни в потужності зарядного пристрою, який ви зараз використовуєте. Через стрибки напруги ваш iPad може бути пошкоджений. Замість того, щоб намагатися зарядити його, ваш iPad може вирішити повністю припинити заряджання. 

Спробуйте зарядити iPad іншим зарядним пристроєм. Спершу спробуйте зарядити його, під'єднавши до настінної розетки, а потім до USB-порту ноутбука, щоб побачити, що вам найкраще підходить. Якщо ваш iPad починає заряджатися, як зазвичай, коли ви використовуєте інший зарядний пристрій, проблема виникла через старий зарядний пристрій.  

Якщо заміна зарядного пристрою не допомогла вам, перейдіть до наступного способу. 

Перевірте зарядний кабель

На кожен пошуковий запит, як-от «чому мій iPad не заряджається», відповідь включає перевірку зарядного кабелю. 

Уважно перевірте шнур Lightning, який ви використовуєте для заряджання iPad. Роз’єм Lightning або сам кабель потерті чи змінили колір? Якщо це так, вам можливо доведеться придбати новий кабель. 

Крім того, якщо у вас вдома лежить інший кабель Apple Lightning, під'єднати його до зарядного пристрою та спробуйте зарядити iPad за допомогою нього. Якщо він починає заряджатися, проблема спричинена старим кабелем. Тепер, коли ви з’ясували причину, купуйте новий кабель Lightning від Apple. 

Не заряджається через комп’ютер

Якщо ваш комп’ютер старішої моделі, він може не забезпечити достатню потужність для зарядки iPad. Варто зазначити, що iPad потребує більше енергії для підзарядки, ніж iPhone, тому, якщо ваш iPhone швидко заряджається на вашому комп’ютері, iPad для цього може знадобитися набагато більше часу. 

Ви можете помітити повідомлення «Не заряджається», якщо під'єднати iPad до старішого ПК. Не турбуйтесь; iPad все ще заряджається, але батарея, яка повідомляє, що він заряджається, не отримує достатньо енергії. Однак цей процес заряджання довготривалий. 

Не використовуйте iPad, коли він заряджається, якщо це потрібно робити з ПК. Це може призвести до того, що iPad не буде заряджається або втратить додаткову енергію.

Найкращим варіантом для підзарядки iPad є адаптер, який постачається разом з iPad.

Використовуйте лише сертифіковані зарядні кабелі MFi

Варто звернути увагу на небезпеку використання несертифікованих кабелів Lightning. Недорогі кабелі можна знайти практично скрізь, включаючи магазини та заправні станції. Apple не схвалює ці кабелі Lightning як MFi-сумісні, що означає, що вони не відповідають критеріям високоякісного кабелю Lightning. 

Ці шнури можуть перегрітися та пошкодити апаратні компоненти iPad. Після підключення зламаного або несертифікованого кабелю MFi на вашому iPad або інших пристроях Apple відобразиться напис «Цей аксесуар може не підтримуватися».

Чистий зарядний порт

Можливо, доведеться замінити зарядний порт, якщо новий кабель не вирішить проблему. Найбільш типовою проблемою є те, що порт був забитий пилом, ворсом або іншими сторонніми речовинами. 

Використовуйте ліхтарик, щоб побачити роз’єм док-станції на iPad, коли він перевернутий. Ви зможете визначити, чи сміття забиває порт. Щоб очистити порт, використовуйте стиснене повітря або щітку. Вам слід вимкнути iPad перед використанням будь-якого невеликого інструменту для видалення частинок із порту та уникати контакту з краями порту. 

Ви можете принести свій iPad до найближчого сервісного центру для більш ретельного очищення. 

Перевірте температуру iPad

iPad створено для роботи в діапазоні температур від 0 до 35 градусів за Цельсієм або від 32 до 95 градусів за Фаренгейтом. У сильну спеку чи холод ваш iPad може працювати несправно. Ви можете помітити, що екран вашого iPad темніє, а акумулятор швидко розряджається. 

Щоб повернути iPad до нормальної робочої температури, коли він стає занадто гарячим, помістіть його в прохолодне та сухе місце. Тримайте свій iPad подалі від прямих сонячних променів. Спробуйте знову зарядити iPad, коли він повернеться до нормальної робочої температури.

Сподіваємося, цей посібник відповість на ваше запитання — чому мій iPad не заряджається? Якщо ваш iPad не заряджається навіть після того, як ви спробували всі описані вище методи, ви можете віднести в сервісний центр ICOOLA де вам допоможуть вирішити цю проблему.

Ваша оцінка: