icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Чому слід обирати більш нові iPhone для покупки?
22 Грудень 2020

Чому слід обирати більш нові iPhone для покупки?

Хочеш купити iPhone, проте вагаєшся над вибором моделі? Радимо купувати більш нові версії, позаяк ви отримаєте велику кількість переваг. Які саме - про це можна дізнатись, прочитавши цю статтю!

Володимир Губчакевич

Багато з вас може подумати: «Для чого мені купувати дорожчу модель iPhone, якщо я можу купити більш ранню серію цих смартфонів дешевше, це ж також Apple». Заглянувши у статистику, можна побачити, що на цей момент найпопулярнішим вибором серед покупців залишаються перевірені часом моделі iPhone 7 та iPhone 8, адже через свій вік саме вони досить стрімко втрачають у вартості та стають доступними для більшості потенційних покупців в Україні.

Скляний iPhone 8

Проте, більшість клієнтів не задумуються чому саме дані айфони втрачають у ціні? Вихід нових моделей звичайно знижує цей показник, проте не так сильно. Основною причиною, котра впливає на вартість – це моральна застарілість. Адже дані телефони зроблені на основі процесора Bionic A11, а усі сучасні програми та додатки насамперед розробляються для процесора Bionic A14 і лише після цього адаптуються під старіші моделі.

Тому не дивно, що одна програма по різному працює на різних айфонах. Ще одним важливим фактором є офіційна підтримка Apple. Вам має бути відомо, що з часом компанія перестає випускати системне оновлення безпеки, то нову прошивку на старі моделі смартфону. Досить багато додатків вимагають нову версію iOS і над цим вам також потрібно задуматись, оскільки не виключено, що саме ваш улюблений додаток перестане працювати на застарілій версії ОС.

Логічним виходом з даної ситуації на нашу думку є покупка «бюджетних» айфонів нового покоління, до таких можемо віднести: iPhone X, iPhone XR та iPhone SE 2. Ціновий діапазон Б/У моделей даних смартфонів досить доступний і враховуючи їх вік, можна сказати, що у них цілком адекватна вартість за апаратну начинку даних. Ці моделі будуть актуальними на ринку щонайменше 3-4 роки, а старіші моделі будуть актуальними не довше одного, двох років, до прикладу ті ж Айфони 6, 6 Plus або ж 6s. Не виключено, що оновлення iOS 14 стало останнім для старих смартфонів. Вам постійно прийдеться про це думати... Коли ж вийде останнє оновлення на мій пристрій?

І так, якщо вас переконали дані аргументи і ви уже роздумуєте над покупкою більш нової моделі, то у вас виникне питання: «Котру саме модель обрати?». Ось декілька аргументів на рахунок кожної з цих моделей.

iPhone X

Перевагою даної моделі є камера з подвійним об’єктивом. Завдяки цьому вам доступно більше режимів зйомки, особливо це відчувається у «Портреті», оскільки саме завдяки двом модулям він спрацьовує на будь-який предмет, на відміну від моделі XR, у котрого він буде працювати тільки на людей. Хоча за рейтингом DxOMark дана модель набирає всього 97 балів, на відміну від XR та SE 2 у котрих по 101 балу, якість фотографій у всіх пристроїв знаходиться на високому рівні.

iPhone X

iPhone XR

Переваги даної моделі: велика різноманітність кольорів корпусу та хороша автономність роботи. Якщо ви даруєте комусь цей Айфон XR то повірте, набагато приємніше буде отримати жовтого чи червного кольору, ніж банального білого або чорного. Завдяки хорошій оптимізації, батарея XR тримає заряд краще ніж Х.

Жовтий iPhone XR

iPhone SE 2

Оскільки дана модель найновіша то, на 2021 рік, б/у версія цих гаджетів лише почала з'являтися. Айфон СЕ 2 працює під управлінням процесора від компанії Apple – Bionic A13. Даний процесор також використовується у преміальних моделях – 11, 11 Pro та 11 Pro Max, це означає, що оновлення до нього будуть виходити ще дуже довго.

iPhone SE 2020

Вибір об’єму пам’яті у багато чому залежить від бюджету, але цей момент також варто добре продумати. Якщо, наприклад, ви захоплюєтеся фотографуванням, то невідомо чи достатньо їй буде 64 ГБ. На сьогоднішній день різниця у ціні між пам’яттю 64 та 128 є незначною і вам краще переплатити цю незначну суму, щоб на 100% бути впевненим, що даного об’єму пам’яті буде цілком достатньо. Зрештою в будь-якому випадку можна використати хмарне сховище iCloud... Тому перед покупкою обов’язково все обдумайте та не робіть поспішних покупок, про котрі через деяких час будете шкодувати.

В будь-якому випадку, обираючи iPhone - ви отримаєте високоякісні гаджети, котрі завжди будуть працювати на 100%. 

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Який смартфон більш куленепробивний: iPhone vs Samsung Galaxy
27 Травень 2022

Дізнайтесь, який телефон є більш куленепробивним - Samsung Galaxy чи iPhone?

Виробництво iPhone у 2022 році досягне піку
27 Травень 2022

Чого варто чекати активним користувачам продукції Apple у 2022 році? Чи зможе компанія задовільнити попит на iPhone, попри ймовірний дефіцит компонентів? Скільки Айфонів буде створено у 2022 році? Дізнайтесь більше

Як перевірити заряд AirPods?
26 Травень 2022

Кожен власник AirPods хоча б раз стикався із неприємною ситуацією, коли навушники розряджаються у невідповідний момент. Дізнайтесь про всі існуючі способи перевірити заряд AirPods, щоб уникати таких незручностей.