Я шукаю...

Гнучкі смартфони й до чого тут Apple?

гнучкий смартфон

В наш час можна придбати будь-який смартфон, адже вибір дуже великий, але саме iPhone вважається найпопулярнішим гаджетом. Ця модель телефону у всіх викликає емоції: хтось безмежно любить цю продукції й з нетерпінням очікує нових моделей iPhone, а хтось навпаки, ненавидить і постійно критикує. Але ніхто байдужим до цих смартфонів не залишається.

В цій статті ми обговоримо всі аргументи на користь гаджетів від Apple.

 • Стосовно дизайну iPhone. Виробники дотримують простого стилю з мінімалізмом. Також смартфони від цієї компанії є простими у використанні, тому підійдуть людям будь-якого віку. Різноманітні кольори, моделі, розміри. Важко зробити вибір на користь однієї моделі телефону від Епл.
 • Apple – один з найвідоміших брендів планети. Дохід компанії постійно зростає, а інвестори залишаються задоволеними своїми прибутками, зроблені в сторону цієї компанії. Це і є з однієї причин, чому така величезна кількість людей купують iPhone.
 • Різноманітний вибір аксесуарів. Приємне відчуття, коли ти можеш експериментувати зі зовнішнім виглядом свого смартфону. Тим більш, використовування чохлів не лише для привабливого вигляду гаджету, а ще й для його захисту. Такий різноманітний вибір аксесуарів лише для айфонів.

багато айфонів

 • iPhone набагато легше продати. Навіть у будь-якому стану продажу саме телефону від Apple продати легше, ніж будь-який інший смартфон такого ж стану. Також це може зайняти небагато часу.
 • iPhone є маленькою інвестицією у наступний смартфон. Це вже факт, перевірений роками. Якщо ви продаєте свій старий iPhone, то прийдеться додати до нового гаджету набагато менше, чим продавши будь-який інший смартфон.
 • Єдина екосистема для швидкого обміну даних. Користувачі iPhone не мають ніяких проблем зі синхронізацією даних, адже їх гаджету прекрасно взаємодіють між собою. В деяких випадках це дуже комфортно.
 • Регулярність оновлень. До речі, лише Apple презентує людям регулярне оновлення, яке одразу є доступним для всіх пристроїв.
 • Гарантійна надійність. Не дивно, що телефони від Apple покупають мільйони людей, адже є гарантія надійності для кожного взятого гаджета.
 • Величезний вибір додатків. У App Store ви можете знайти все, чого тільки забажаєте: фільми, музика, ігри, додатки для заняття спортом чи планування бюджету, і багато чого іншого. А найголовнішим є те, що кожен з цих додатків проходить сувору перевірку на наявність вірусного для телефону.
 • All inclusive. Якщо ви купили iPhone, то ви можете вважати себе користувачем найкращого телефона, адже він включає себе такі характеристики: захист від вологи, ергономічність, стильний і привабливий дизайн, технологічність, високоякісна камера. І це не кінець!

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Чому більшість надають перевагу iPhone?

Привабливий та стильний вигляд. Хіба можна сказати, що iPhone не являється найстильнішим смартфоном у всьому світі? Звичайно, ні. Адже ідеально продумана форма, дизайн і різноманіття кольорів роблять гаджети від Apple такими актуальними.

Висока продуктивність. У телефонах від Apple велика потужність на відміну від інших гаджетів різних представників. А це означає, що заряд батареї може триматися набагато довше.

айфони в руці

Якісний матеріал. Звичайно, ціни на iPhone високі, але це через якісний матеріал і рівня збірки. Динамік, інтерфейс, екран та кнопки – все зроблено на вищому рівні. Сучасні технології щодо виробництва гаджета надають користувачу гарантію та надійність на довгі роки.

Водонепроникність. З цією функцією, користувачі iPhone тепер не так бояться води, адже для новіших моделей властива водонепроникність.

Зручний інтерфейс. Саме iPhone має найкращий інтерфейс. Різноманітні додатки, корисні функції, передача даних та приймання дзвінків стали зручними та простими. І ще багато чого іншого.

Високоякісна камера. Якість знімків iPhone бездоганна, тому що фото в результаті є яскраві, насичені кольорами та реалістичні. Ще немало додаткових функцій. У цьому Apple не має конкуренції.

Актуальність. Телефони від Apple ніколи не втрачають свою актуальність. Навіть через певний проміжок часу використання, можна продати смартфон не нижче ніж 60% від початкової ціни. А телефони від інших компанійне купують з такою активністю.

Чого можна очікувати від iPhone

Хочеться також розповісти вам про деякі секрети iPhone.

чорні айфони

 • Швидке зарядження смартфону. Бувають такі моменти, коли ми поспішаємо, але треба зарядити акумулятор. В такому випадку рекомендується ввімкнути «Авіарежим». Це допоможе швидко «підзарядити» телефон.
 • Моментальна конвертація валют. У користувачів iPhone є простий та зручний спосіб конвертації валют. Для цього потрібен пошук у Spotlight (спускається свайпом вниз). Там пишете питання, яке вас цікавить, і в он-лайн режимі ви отримуєте актуальний курс.
 • Скан документів через нотатки. Мало хто знає, що в нотатках є зручний сканер документів. Для цього вам потрібно відкрити нову замітку, потім знайти «+» і вибрати функцію «Просканувати документи». А потім вам залишається лише сфотографувати потрібну інформацію.
 • Музика чи відео за таймером. Деякі люди полюблять засипати під музику чи фільм, то ця функція iPhone саме для вас. Для цього вам спочатку треба буде зайти в додаток «Годинник» і виставити таймер.

айфон лежить

 • Блокування дзвінків від невідомих абонентів. Якщо вас турбують дзвінки від невідомих номерів (банк, реклама чи небажана людина), то це можна легко виправити. Треба зайти в «Настройки», потім «Телефон» і обираємо функцію «Заглушення невідомих». Тепер можете очікувати лише потрібні дзвінки.
 • Пошук фотографій. Якщо в галереї величезна кількість фото і відео, але потрібно знайти щось конкретне, то ця функція допоможе вам. Може бути таке, що пошук за допомогою людей, місць чи дати не допомагає, то спробуйте інший варіант. Напишіть у пошуковому рядку слово, яке описує потрібне вам фото, і тоді зможете його знайти.

Сподіваємось, що наша інформація була корисна і ви дізналися щось нове про свій iPhone.

Вам може бути цікаво: iPhone SE 3: чутки про випуск

Ваша оцінка: