Яка зарядка на iPhone 8, X та 8 Plus найшвидша

Найшвидша зарядка на айфон 8, X і 8 Plus

Зміст

Якщо вас цікавить питання, яка зарядка на айфон найшвидша, то ми постараємося на нього відповісти. Для застосування найбільш оперативного акумулятора власникам таких моделей, як Х та 8 Плюс, необхідно придбати додатковий пристрій та кабель. З простою вісімкою все набагато простіше.

На сайті компанії Apple йдеться про те, що зарядити перераховані вище моделі за пів години можливо на 50%. Правда, на ньому ж вказується, що для цього знадобитися нестандартний акумулятор для зарядки. Представники Gizmodo за допомогою спеціальних тестів з'ясували, як можна зарядити смартфони за максимально короткий термін.
 Зарядка айфона за короткий термін

Перед тестами нової зарядки кожен телефон повністю розряджали. Для моделей потужність 5 та 12 ватів використовувався кабель з USB Type-A, який включений в комплектацію смартфона. Для більш потужних агрегатів він не годиться, тому для їх досліджень скористалися кабелем USB Type-C, придбаному в «яблучному» магазині.

Підсумок виявився цілком очікуваним. Акумулятор на 12 ватів, що входить в комплект нового iPad, за 30 хвилин на 50% зарядив тільки айфон 8. Для інших досліджуваних варіантів знадобилася батарея потужність 29 ватів та кабель USB Type-C.

При експлуатації зарядки на 61 Вт різниця у швидкості вийшла тільки з 8 Плюс, але чим ближче наближалися 100%, тим більше втрачалася дана перевага. Тестів піддавався зарядний пристрій Anker PowerPort Speed ​​PD на 30 ватів. За швидкістю воно нічим не краще акумулятора на 29 Вт.
До речі, якщо ваш iPhone погано працює, радимо зв’язатися з нами та скористатися вигідним ремонтом айфона за доступну ціну.

Що собою являє швидка зарядка

Прилад належить до інноваційних технологій, дозволяє поліпшувати значення показника батареї смартфона. Процес відновлення не приносить шкоди акумулятору, навіть якщо ви будете користуватися ним кожен день. Безпека обумовлена ​​спеціальним мікропроцесором. У прискореному темпі виріб заряджається тільки до 50%, потім воно переходить в стандартний режим зарядки. Система має якісний шнур, здатний переносити будь-які підвищені навантаження. Після 50% потужність починає знижуватися, поки заряд не дійде до 80%. Наступний етап АКБ відбувається з мінімальним струмом.
Також цікаво буде прочитати про шпалери на телефон - як підібрати заставку на Айфон.

Прискорення за допомогою швидких зарядок для iPhone X, iPhone 8 та iPhone 8 Plus

У даній лінійці цілком відмінна батарея відносно невеликого розміру, при цьому існують способи, що дозволяють прискорити заряд за допомогою швидкої зарядки для iPhone X, iPhone 8 та iPhone 8 Plus.
Прискорення зарядного процесу

Варто враховувати, що дані айфони підтримують оперативну зарядку (за пів години заряджаються на 50%). Єдиний нюанс – в комплект входить пристрій на 5 Вт, з яким навіть новий телефон буде довго заряджатися.

Як швидко заряджати айфон 8, Х та 8 Плюс

Якщо ви хочете, щоб зарядка відбувалася максимально швидко, то купіть пристрій, що підтримує дану функцію (повинна бути підтримка Power Delivery). Які ж швидкі зарядки підтримуються iPhone 8, X, 8 Plus? Існує три основних типи:

 • Anker USB-C Wall Charger – являє собою компактну та практичну конструкцію, виготовлену з високоякісного матеріалу, працює скрізь, де це необхідно. Забезпечує повну безпеку для вашого пристрою під час процесу поповнення енергією, завдяки світлодіодного індикатора показується стан.
 • Aukey Wall Charger PD – має стильний та компактний вид, дозволяє виконувати зарядку практично будь-якого гаджета. Має багаторівневий захист, технологію швидкого заряду, індивідуальний кабель живлення. Забезпечує надійність та безпеку.
 • Батарея OLAF – має стандартний USB-порт, сумісний з різними девайсами. Основна перевага полягає в підтримці швидкого заряду (у два рази швидше), здатне регулювати напругу струму, економить час власника.

Варто враховувати, що крім адаптера знадобитися ще шнур, який також зможе підтримувати швидку зарядку.
Не знаєте як очистити кеш вайбер на айфоні? Реальні поради від сервісу ICOOLA.

На швидкість цього процесу може впливати різні критерії. До них відноситься:

 1. Активний екран (перегляд фільмів, читання та виконання інших функцій).
 2. Ігри (процес істотно сповільнюється).
 3. Активність фонових процесів (наприклад, постійна втрата мережі автоматично в дорозі).

Але навіть за цих умов, зарядка усе одно буде відбуватися швидше.
 Активний фоновий процес

Як вмикати та вимикати опцію швидкої зарядки

Виходячи з моделі, швидка зарядка на айфоні буде включатися автоматично. Також її можна активувати в налаштуваннях смартфона. У першому варіанті досить приєднати адаптер. Якщо в комплект входить стандартний шнур, доведеться купити спеціальний, що підтримує дану опцію. Активація функції відбувається шляхом виконання наступних дій:

 • зайти в розділ з налаштуваннями;
 • вибрати іконку батареї;
 • натиснувши на значок, що знаходиться в правому верхньому куті, перейти в налаштування акумулятора;
 • перевести повзунок в стан «включити».

Завдяки цьому пристрій почне заряджатися максимально швидко. Для відключення необхідно виконати такі кроки:

 • зайти в налаштування;
 • перейти в пункт, який відповідає за батарею;
 • знайти бажану опцію;
 • перевести повзунок в положення «вимкнути».

Після цього процес буде відбуватися в стандартному режимі.
А ви знали, що існує безліч способів, як знайти айфон, якщо загубив?

Чи шкодить смартфонам швидка зарядка

Перед використанням цієї технології співробітники Apple проводили тестування розробки. В результаті яких вони з'ясували, якщо функцію використовувати правильно, то вона абсолютно безпечна для iPhone та адаптера. Ви можете використовувати телефон в режимі прискореного відновлення, але тільки в тому випадку, якщо застосовується сертифікований адаптер та кабель. Застосування китайських підробок призводить до перегріву шнура та батареї, яка навіть може вибухнути при певному температурному режимі.

Неправильне використання технології істотно скорочує експлуатаційний термін акумулятора. В середньому вони розраховані на 50 циклів, вважаються довговічними, здатні прослужити близько трьох років. Деякі власники зловживають опцією: виконують зарядку на 50% за пів години та відключають батарею. Недозарядка вважається повноцінним циклом, завдяки чого АКБ вистачить не більше, ніж на рік.
Не повна зарядка

Ми не рекомендуємо користуватися телефоном в процесі відновлення заряду. У цьому випадку енергія йде на забезпечення дисплея, процесора та інших компонентів смартфона. Повне відновлення з застосуванням технології швидкого заряду буде займати приблизно 2 години. Це невеликий термін, завжди можна знайти для себе цікаве заняття, наприклад, подивитися телевізор або почитати книгу.

Ваша оцінка: