Я шукаю...

Огляд Convertible. Кому корисно завантажити додаток Convertible?

Огляд Convertible

Популярний додаток Convertible є зручним і корисним інструментом у багатьох життєвих ситуаціях. Ця програма просто незамінна для школярів, які вивчають бінарну інформатику та математику. Для студентів політехнічних вузів. Та й просто звичайним користувачам, які стикаються з обставинами, коли потрібно терміново конвертувати одну величину в іншу.

Природно, все це можна вирахувати на листочку, скориставшись допомогою калькулятора, проте куди простіше і швидше вдатися до функціонала надійної програми, яка за лічені секунди виконає необхідні розрахунки, в той час, як людині знадобиться якийсь час, щоб впоратися із завданням. А часу цього часто не вистачає, коли треба швидко визначити потрібну величину.

Щоб завжди бути у всеозброєнні, варто завантажити додаток Convertible, яке містить велику кількість категорій фізичних одиниць і конверсій. Основною перевагою програми є інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, утиліта відрізняється високою точністю розрахунків і простотою використання.

За допомогою програми можна миттєво перетворювати необхідні вимірювання в реальному часі. Необхідно просто вибрати пристрій, ввести потрібне значення, після чого дочекатися результатів, які будуть виведені на екран.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Список конвертованих одиниць

 1. Довжина (метричний перетворювач, відстань) - міліметри, метри, ярди, дециметр, фути і так далі.
 2. Перетворювач маси - міліграми, грами, кілограми, тонни і інше.
 3. Площа - квадратні метри, кілометри, акри, гектари.
 4. Обсяги - кубічні метри, кілометри, літри, мілілітри.
 5. Температури - Кельвін, Фаренгейт, Цельсій.
 6. Час - роки, місяці, декади, тижні, дні, години, хвилини, секунди, мілісекунди.
 7. Швидкість - кілометри в хвилину, вузли, милі в годину, кілометри на годину, метри в секунду.
 8. Тиск - гектопаскалях - psi, at, mmHg, hPa, atm.
 9. Потужність - Дж / с, МВт, Вт, кВт.
 10.  Кут - відсотки, хвилини, секунди, градуси, радий.
 11.  Force - dyn, kN, N.
 12.  Дані - мегабайти, гігабайти, терабайти і так далі.

Додаткові можливості

 1. Точність регулювання.
 2. Швидка активація зручного калькулятора.
 3. Наявність простого інженерного калькулятора.
 4. Пошук по символу або імені.
 5. Зміна послідовності категорій.

Розробники не сидять склавши руки, а постійно вдосконалюють свою систему, додаючи все нові опції і можливості, які покликані поліпшити роботу з додатком і зробити її більш комфортною та функціональною.

Перший запуск програми

Після того як вдалося завантажити додаток Convertible, програма запропонує користувачеві вивчити невелику інструкцію, де коротко викладено всі можливості програми і правила їх застосування. Слід зазначити, що даний конвертер будь-яких запудрених опцій не має - все гранично просто і зрозуміло. Однак додаток унікально не самою можливістю конвертації, а тим, що конкретно можна конвертувати.

Спочатку програма дивує своїм простим функціоналом. Вся інформація представлена ​​на екрані декількома рядами. Сюди входять: конвертований параметр, одиниця виміру і категорія, задане число, одиниця виміру в яку проводиться конвертація і, звичайно ж, результат всієї процедури.

Крім того, користувач може бачити перед собою різні системні кнопки. Всього їх чотири: поміняти елементи конвертації місцями, настройки, поділитися або зберегти в якості скріншота, а також навчальний курс. Налаштування дозволяють вибрати відповідну тему оформлення, яких тут цілих одинадцять штук, вимкнути і включити відображення статус бару. Також можна внести зміни в відображення одиниць виміру.

Особливості налаштувань

За допомогою клавіші Tap можна згорнути гармошкою все поля, крім численних, при цьому на екрані з'явиться список доступних користувачеві параметрів. Наприклад, якщо натиснути на параметр, який конвертується, відкриється доступ до загального списку параметрів. Вони конвертуються за допомогою цього додатка.

Варто відзначити, що таких чимало. Наприклад, крім стандартних параметрів, таких як маса, довжина, валюта і площа, можна вибрати силу, енергію, тиск, об'єм, швидкість, температуру, час та інші дані. Загалом, вибір досить великий.

Якщо «тапнути» за кількістю, перед вами відкриється вікно за типом калькулятора. Тут можна буде переглянути в режимі реального часу результат конвертації, коли будете вводити значення вихідної величини. Залежно від того, який параметр конвертації був обраний, зміняться й інші поля.

Варто відзначити, що всі вимірювання, доступні для конвертації, класифікуються в групи - таким чином, навігація в програмі стає більш зручною. Тут вас чекає багато цікавого. Список груп настільки великий, що можна зависнути тут на досить тривалий час, намагаючись вивчити співвідношення різних величин між собою.

Це і є основна фішка цього додатка - ви отримуєте нові знання. А якщо завантажити додаток Convertibleна свій смартфон, то можна завжди буде під рукою мати цілий каталог відносних величин. Тільки уявіть собі, що на уроці хімії ви розповідаєте школярам про будову атомів.

Це досить нудно, і навряд чи всі будуть слухати вас з відкритим ротом. Ну раптом ви говорите, що, наприклад, зростання Бреда Пітта становить 11,5 млрд водневих атомів. Аудиторія замре з інтересом, особливо її жіноча половина.

Можна навести ще один приклад. Уявіть собі, що ваша маленька дитина хоче з'ясувати справжні розміри Сонця. Крадькома включивши смартфон, ви радісно можете повідомити малюкові, що наше світило важить, як 14,6 нонілліона справжніх «айфонів 4».

Потім, звичайно, доведеться ще й пояснювати, що таке нонілліон, але тут вже можна не ламати довго голову і сказати, що це дуже багато. І далі можна спостерігати за здивованим обличчям своєї дитини, який не може повірити в те, що ця маленька небесна штучка насправді така величезна.

Переваги додаток Convertible

 1. Випадають списки істотно полегшують роботу з програмою. Така опція припаде до душі тим користувачам, які звикли виконувати всі дії за допомогою свайпів. Таким способом можна змінити все конвертовані параметри, в перелічене підсумкове значення моментально відобразиться на екрані.
 2. Якщо потрібно зберегти якісь одиниці виміру, можна за допомогою натискання на «зірочку» відправити їх в обране.
 3. Можна прочитати невелику довідкову інформацію практично про всі одиницях виміру, досить лише натиснути на «картку» з текстом.
 4. Всі результати легко можна скопіювати за допомогою довгого «тапа», а також відправити на експорт в формі картинки.
 5. Універсальний конвертер величин має красивий і зрозумілий інтерфейс, додаток працює без збоїв, всі проведені операції відображаються коректно, програма не лага.
 6. Протягом якогось часу роздача додатки здійснюється абсолютно безкоштовно, що дає можливість випробувати програму, вивчити всі її функції і можливості і вирішити для себе, чи варто далі продовжувати користуватися цією програмою.

Багато користувачів позитивно описують дану розробку, оскільки вона дозволяє конвертувати практично все, що заманеться. Ну, природно, це стосується виключно фізичних величин - свинець в золото, наприклад, ви тут конвертувати не зможете, не дивлячись на те, що вже багато століть над цим питанням б'ються провідні алхіміки планети. А от Convertible працює з більш реальними речами, які повсякденно використовуються людьми в реальному житті.

Програма відрізняється великою кількістю можливостей, тому користувач навряд чи придумає таку величину, яку не змогла б конвертувати утиліта. Багато часу цей процес не займає, гаджет з скачаним додатком завжди під рукою - комфортно, швидко і зручно.

Завантажити додаток Convertible можна без особливих проблем, все досить просто і зрозуміло. Слідуючи підказкам системи, установку можна здійснити за лічені хвилини. Запуск програми відбувається шляхом натискання однієї кнопки. Періодичні оновлення програми дозволяє постійно його удосконалювати і модернізувати.

Що стосується недоліків Convertible, то таких користувачами відзначено не було, оскільки програма працює нормально. Однак не кожен наважується завантажити додаток Convertible, оскільки воно має вже дуже багато різних можливостей, багато з яких швидше за все не знадобляться в звичайному житті. Але для допитливих людей, а також для тих, хто працює з великою кількістю фізичних величин, ця програма стане справжньою знахідкою. Але оскільки можна якийсь час користуватися безкоштовною версією, то чому б не скористатися цією можливістю?

Підведемо підсумки

Варто зробити висновок, що додаток Convertible дозволяє багато речей побачити в перспективі, якщо зіставляти деякі абстрактні величини з прикладами з реального повсякденного життя. Хочете блиснути своєю ерудицією - обов'язково скачайте додаток і дивуйте своїх знайомих нової цікавою інформацією.

Convertible - це подібність маленької енциклопедії, яка занурює нас в світ відносних величин. Власникам смартфонів на платформі iOS програма допоможе «вбити» час по дорозі на роботу або просто розповість щось новеньке

Ваша оцінка: