Я шукаю...

Реакція суспільства на анонс Diablo: Immortal на Blizzcon 2018

Diablo: Immortal на Blizzcon 2018

На виставці «Blizzcon» у 2018 році компанія «Blizzard» представила світу несподівану новинку - Diablo: Immortal. Чому несподівану? Тому що фанати з пожадливістю чекали анонс Diablo IV.

З перших глядацьких рядів почулися жалібні, обурені та навіть злегка агресивні зітхання. Так, Blizzard в цей раз безумовно не вгадали з грою. Навіть сінематік по грі без геймплея фанати сприйняли в багнети. Всі ігрові пости по новинці були задізлайкані, а акції «Blizzard» стрімко поповзли вниз. Аудиторія чекала інших звісток, адже на минулому «Blizzcon» новин по всесвіту «Diablo» не було взагалі, а тепер людям викочують мобільну гру під керівництвом китайського розробника. Безумовно, це був провал.

З тої пори минуло три роки. Негатив поступово влігся, обурення зійшло нанівець. Гру почали чекати, а новини та оновлення досі підживлюють до неї інтерес. Цілком можливо, що на виході гри розчаровані фанати пробачать розробнику минулі образи, адже «Blizzard» вже встигли довести, що можуть створити шедевр.

Розробник позиціонує мобільний «Дьябло» як повноцінний ААА-продукт для людей, які не можуть грати з комп'ютера, але хочуть отримати той же ігровий досвід. За підсумками конференції у 2021 році стало ясно, що гра буде сповнена відсилань до оригінальної серії — повернувся Декарт Каїн і у нього з'явиться свій повноцінний ланцюжок завдань.

Розвиток персонажа не обмежуватиметься максимальним рівнем. З третьої частини перекочувала система Парагон, але про це пізніше...

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Пару слів про майбутній сюжетDiablo: Immortal...

Події гри розгортаються після подій Diablo: Lord of Destruction і початком Diablo III.

Баал вмирає від рук протагоніста, але перед смертю встигає осквернити Камінь Всесвіту. Архангелу Тіраелю не залишається нічого, як тільки знищити Камінь, за допомогою якого служителі Дьябло розраховували воскресити свого владику.

Знищення опоганеного Каменя веде за собою новий катаклізм: його розкидані по світу фрагменти ваблять у світ Санктуарію демонічних загарбників.

По всій видимості, подвиг Тіраеля коштував йому життя. Відтепер люди повинні самостійно впоратися з наслідками. За одного такого героя і належить грати нам...

Дізнайтеся, чи варто завантажити гру Assassin's creed на айфон.

Класи та ігрові персонажі

Поки відомо про шість персонажах на вибір. Їх здібності гравцям Diablo III здадуться до болю знайомими. З першого погляду їх можна навіть переплутати. Різниця лише в тому, що в мобільній «Дьябло» у кожного з персонажів до певного рівня буде по три активних здатності. Ось список персонажів:

  1. Варвар — одягнений у важкий обладунок і озброєний сокирами. Цей клас для тих, хто віддає перевагу виживання шляхом високих показників очок здоров'я і міцної броні. Мабуть, найбрутальнішим з героїв.
  2. Монах — майстер швидких і стрімких атак, здатний вибивати з противника дух тривалою серією ударів.
  3. Чарівник — заклинатель, що знищує супротивників магічними силами на відстані. У бою покладається на силу стихій: може заморожувати натовпи ворогів, або, навпаки, спалювати, звертаючи в що тліє попелище.  Чародій дуже вразливий і крихкий, тому вміє переміщуватися в разі великої загрози.
  4. Мисливець на демонів — майстри далекого бою, майстерно звертаються з арбалетами. Свою недостатню виживаність компенсують внаслідок мобільності. Здібності цього класу дають мисливцям на демонів можливість не підпускати до себе ворогів або швидко втекти. Орієнтований клас на тих, кому чужі мечі, сокири та інші грубі способи умертвіння.
  5. Хрестоносець — достеменно про здібності цього класу поки невідомо, нам залишається тільки гадати. Швидше за все, тактикою гри за нього буде накладення на себе і союзників позитивних ефектів: божественний щит і аури. Даний клас буде вельми до речі в складних командних битвах як клас підтримки та нанесення або вбираючи шкоди.
  6. Некромант — і останній за списком, але не за значенням клас. Про Некроманта ходили чутки, про нього складали легенди. Мабуть, саме його гравці хотіли побачити найбільше. Про здібності некроманта (як і про здібності хрестоносця) теж невідомо.

Однак варто пригадати його образ з попередніх ігор із серії: некромант вів за собою орди нежиті, проклинав ворогів, а також використовував кістки як метальна зброя.

Прочитайте статтю про гру Among Us

Пару слів про управління...

У мобільній «Дьябло» буде сенсорне управління: ліва частина екрану відповідатиме за переміщення персонажа, права — за здібності, еліксири, міні-карту і список завдань.  Як і в будь-який інший подібній грі, розмір іконок можна буде підігнати під себе.

Як відзначають ті гравці, які отримали ключі на закрите бета-тестування — управління вельми чуйне і слухняне.  У «Hack and slash» іграх на просторах «Google Play» або «App Store» була проблема: часом при тривалій грі персонаж міг «запам'ятати» команду йти вперед, коли гравець півсекунди тому вже наказав йому відступити.  Це призводило до поразок, смертям персонажа і втрати досвіду і внутрішньо валюти.  Автор цієї статті й сам одного разу зіткнувся з подібною проблемою, і повірте — це бісить.  У Diablo: Immortal таких труднощів обзорщики та стримери не знайшли.

Ще однією приємною новиною було те, що «Blizzard» обіцяли прислухатися до гравців і зробити управління за допомогою контролера.  Але терміни виконання цієї функції поки не відомі.

Трохи вражень від графіки...

Зовні Diablo: Immortal дуже нагадує Diablo III.  Якщо ви не награли десятки, а то і тисячі годин в третій частині — одного побіжного погляду буде недостатньо, щоб їх розрізнити.

Анімації в грі плавні, персонажі рухаються природно.  Міста, кладовища і підземелля не обділені деталями, в тому числі — і дрібними.  Кам'яна кладка в містах не виглядає однією суцільною плоскою картинкою; над цвинтарями парять ворони, а на надгробках у темряві мерехтять вогники від підпалених свічок; підземелля виглядають в міру похмуро, готично, а іноді на підлозі можна зустріти останки сміливців, наважитися зайти в ці згубні місця.

Також по завіренню розробника при вході в нове підземелля, гравця буде чекати професійно озвучений відеоролик.

Пару слів про високорівневий контент...

У грі буде передбачена система «Paragon», що вперше з'явилася ще в третій частині.

Система має на увазі прокачування вище максимуму.  Весь отриманий вами досвід надалі буде йти саме в «Paragon», а не в числові значення рівня.  Ця система дає можливість вужчої спеціалізації прокачування: у PVP або PVE напрямках.  Відкриваються нові вміння та можливості їх комбінування.

Це дасть можливість створити більш унікального персонажа, заточити його під конкретні потреби.  Гравці зможуть створювати нові білди і їх варіації, ділитися досвідом і збірками.

Як і раніше, краще обмундирування в грі — легендарне.  Такі предмети будуть настільки рідкісні, що гравець зовсім часом не буде здогадуватися про їхнє існування.

«Blizzard» повідомляють, що збираються роками підтримувати гру, тому просто досягти максимуму і відкласти персонажа припадати пилом на полицю гравцям не загрожує.

Коли вийде Diablo: Immortal?

Реліз заплановано на 2021 рік.  Шанувальникам серії та тим, хто має бажання пограти залишається лише задовольнятися цією туманним формулюванням.  Вийде гра на iPhone, iPad і Android і, швидше за все, буде вельми вимоглива до процесора телефону.  Однак це лише припущення, поживемо — побачимо.

Ваша оцінка: