Для чого iPhone 3 камери?

Для чого iPhone 3 камери?
 

Зміст

 

Якщо ви не знайомі з професійною фотографією чи останніми розробками iPhone, ви можете не знати, чому в iPhone 3 камери. iPhone і більшість популярних мобільних телефонів вже давно мають лише одну вбудовану камеру, тому було дивно, коли iPhone був випущений з трьома камерами. Навіть якщо ви не знаєте, чому в iPhone 3 камери, неважко побачити, як гарно виглядають фотографії та відео, зроблені ними.

iPhone має 3 камери для зйомки ширококутних, надширококутних і телеоб’єктивів. 3 камери синхронізуються разом для більш плавного переходу між глибинами масштабування. Камери також обмінюються даними для більш розширеного використання освітлення, глибини різкості та інших елементів зображення. Кожна камера на задній панелі iPhone може виявляти елементи зображення інакше, ніж інші камери. IPhone використовує складне програмне забезпечення та точно налаштовану техніку, щоб дозволити всім трьом камерам функціонувати раціонально та скоординовано. Користувачеві iPhone не обов’язково мати досвід роботи з фотографією чи відеозйомкою, щоб використовувати камери iPhone для різноманітних знімків. На відміну від деяких традиційних камер, iPhone також не потребує купи об’єктивів та інших насадок для отримання надійного масиву високоякісних зображень.

Чому деякі iPhone мають 3 камери?

iPhone з однією камерою має обмеження щодо збільшення, освітлення, фокусування та інших характеристик зображення. IPhone з трьома камерами пропонують автоматизовані інструменти, які допомагають користувачам досягти високої якості зображення за допомогою скоординованих датчиків і калібрування. Професійні фотографи та відеооператори часто використовують різні камери та аксесуари, призначені для певних цілей зйомки. Вони можуть використовувати широкий вибір об’єктивів із різними фокусними відстанями, які вони можуть змінювати залежно від налаштувань та інших умов перед ними. Якщо ви знімаєте фотографії та відео за допомогою iPhone з 1 камерою, ви отримаєте такі ж зручні функції, як і iPhone з 2 або 3 камерами. Однак діапазон того, що можливо зробити, набагато більші з iPhone із трьома камерами. Використавши свій iPhone з 1 камерою, щоб зробити ту саму фотографію, що й iPhone з 3 камерами. Порівнявши ці дві фотографії поруч, можна помітити більш динамічні кольори та світло на фотографії, зробленій з iPhone, який має 3 камери.

Крім того, набагато легше використовувати один легкий і портативний пристрій замість багатьох важких і громіздких пристроїв, які можуть використовувати професіонали. Ви можете брати з собою iPhone із трьома камерами практично куди завгодно, не маючи потреби в чохлах, сумках або будь-якому іншому, що потрібно для професійного спорядження. Хоча iPhone із трьома камерами може бути досить дорогим, проте він часто коштує дешевше, ніж багато камер таких брендів, як Canon, Nikon, Panasonic або Sony. Про якість стандартних камер високого класу порівняно з камерами iPhone можна сперечатися цілий день, але одна з головних переваг iPhone, яка впадає в очі, полягає в тому, наскільки ним простіше користуватися.

Що робить кожна з 3 камер на iPhone?

Коли iPhone 11 і iPhone 11 Plus були випущені наприкінці 2019 року, багато споживачів познайомилися з першим iPhone із трьома камерами. Щоб було зрозуміло, iPhone 11 і iPhone 11 Plus технічно мають загалом 4 камери, якщо включити фронтальну камеру, яка часто використовується для зйомки в стилі селфі. Фронтальна камера не працює разом з іншими камерами так, як інші камери працюють одна з одною. Ми розглянемо основні характеристики кожної з трьох задніх камер на iPhone 13 Pro Max, щоб дати вам краще уявлення про їх функції. Кожна з 3 задніх камер на iPhone 13 Pro Max має різні рівні збільшення та може знімати до 12 мегапікселів.

Ширококутна камера на iPhone

Якщо ви тримаєте iPhone у стандартному вертикальному (або вертикальному) положенні, широка камера – це нижня камера на задній панелі.

Ширококутна камера — це стандартна камера iPhone. Вона вже використовувалася на попередніх моделях iPhone. Моделі iPhone лише з ширококутною камерою здатні знімати чудові фотографії та відео. Ширококутна камера на 13 Pro Max має фокусну відстань 26 мм, що знаходиться між діапазонами двох інших задніх камер Якщо ви хочете робити знімки зі стандартним полем огляду, ширококутна камера, ймовірно, найкращий варіант. Вона, ймовірно, забезпечить огляд, який найбільш знайомий користувачам-початківцям. Ви можете збільшувати та зменшувати масштаб у широкому діапазоні камери та підтримувати чіткі зображення та надійну стабільність.

Надширококутна камера на iPhone

Надширококутна камера на iPhone 13 Pro Max — це середня камера на задній панелі.

Моделі iPhone з двома камерами на задній панелі мали широку та надшироку камеру. Ця камера має фокусну відстань 13 мм, що є найнижчою з трьох задніх камер. Камери з меншою фокусною відстанню означають, що вони можуть знімати з ширшим кутом, ніж камери з більшою локальною відстанню. Зйомка за допомогою ультраширококутної камери дає змогу охопити більшу частину поля перед вами порівняно з ширококутною. З точки зору градусів, надширока камера дає вам поле зору 120 градусів. Деяким людям може не сподобатися ефект щипків, але це чудовий спосіб упакувати більше вашого огляду в кадр.

Телефотокамера на iPhone

Телефотокамера — остання камера, яка встановлена ​​на задній панелі iPhone.

Це нове доповнення значно підвищує потенціал зйомки для iPhone. На iPhone 13 Pro Max вона розташована у верхній частині задньої панелі. Телефотокамера має локальну довжину 77 мм, яка використовується для більшого масштабування. Ви можете знімати набагато далі за допомогою телефотокамери порівняно з іншими задніми камерами iPhone.

Як 3 камери iPhone допомагають одна одній?

Кожна з 3 камер на задній панелі iPhone допомагає надавати інформацію іншим камерам для кращих ефектів. Коли йдеться про розмиття фону, ефективність механізмів розмиття залежить від здатності камери виявляти глибину. Коли визначення глибини об’єкта вимкнено, може виникнути неточне розмиття, яке затьмарить краї об’єкта. Якщо користувач iPhone намагався досягти розмиття за допомогою ширококутної камери, інший об’єктив може допомогти визначити більш точну глибину. Подібна координація даних зображення може відбуватися, коли йдеться про освітлення. Якщо зображення погано освітлене, камера може використовувати світло, отримане від двох інших камер, щоб покращити освітлення.

Який айфон з трьома камерами найкращий?

14 серія була представлена у вересні 2022 року разом: iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max. І це наш вибір як найкращий iPhone для фотографії, не кажучи вже про найкращий iPhone загалом на сьогодні. По-перше, iPhone 14 Pro Max має основний датчик на 48 МП: величезний стрибок у порівнянні з датчиком на 12 МП у серії 13. Це означає файли у форматі RAW із повною роздільною здатністю 48 МП, наповнені деталями.  Ще більш захоплюючим, ніж роздільна здатність iPhone 14 Pro Max, є його розмір сенсора, який забезпечує більше світла на ваш об’єктив, що особливо зручно під час нічної зйомки. Камера також може похвалитися ширшим, ніж зазвичай, кутом огляду 24 мм і об’єктивом із діафрагмою f/1,78 і OIS. Крім того, основна камера має надширокий 12-мегапіксельний датчик із широким кутом огляду 13 мм і діафрагмою f/2.2. Існує також 12-мегапіксельний телефотосенсор, який створює приблизно трикратний еквівалент масштабування, з кутом огляду 77 мм, OIS і діафрагмою f/2.8 Результатом є зображення, наповнені деталями навіть у слабко освітленому середовищі, які також мають теплоту та глибину. З іншого боку, це досить дорого, тому ви можете віддати перевагу деяким іншим телефонам, які коштують дешевше, оскільки вони трохи старші. 

Як перемикатися між камерами в iPhone?

Для перемикання на надширококутну камеру iPhone натисніть кнопку 0,5×.

Для перемикання на ширококутну камеру iPhone натисніть кнопку  1× .

Щоб перемикнути камеру iPhone на телефото, натисніть кнопку  2×.

Для більш ретельного налаштування збільшення (зменшення) натисніть і утримуйте будь-яку з трьох кнопок 0,5×, 1× або 2× до появи шкали.

Повертайте шкалу до потрібного значення фокусної відстані мм, що відповідає кожній камері iPhone.

Ваша оцінка: