Додатки для смартфона, які допоможуть вам залишатися здоровим та продуктивним

Додатки для смартфона, які допоможуть вам залишатися здоровим та продуктивним

Зміст

В нашому столітті людство працює в шаленому графіку. Кожен з нас, на собі відчуває цей швидкісний темп еволюції, яка торкається всіх сфер нашої діяльності. І в цьому перманентному роботящому стані, ми вщент забуваємо про власне здоров’я. В усіх є куди важливіші справи, які на вашу думку, принесуть вам кращий результат. Проте без здоров’я жодні статки не принесуть вам щастя. Тому саме для вас ми підібрали додатки, за допомогою яких, ви зможете приділяти якомога менше часу своєму здоров’ю, але робити це з хорошим результатом. 

Також цікаво буде прочитати про шпалери на телефон - як підібрати заставку на Айфон.

Lifesum для смартфону, щоб стежити за харчуванням

Якщо ви ніяк не можете розпочати стежити за тим, що потрапляє у ваш шлунок, то цей додаток створений спеціально для вас. Він допоможе вам створювати власний раціон так, що усі необхідні вітаміни та мінерали потрапляли до вашого організму. А також він сповіщатиме вас про те, яку кількість білків, жирів та вуглеводів ви з‘їли впродовж дня. Ну і звісно  рахуватиме ваші спожиті калорії. Для цього вам просто потрібно вписати спожиту їжу в  «Lifesum», а далі він все зробить за вас. Якщо ви прагнете схуднути, підтримувати своє тіло в тонусі чи навпаки набрати трішки ваги, то сміливо звантажуйте цей додаток, адже він не лише показує те, що ви з’їли впродовж цілого дня, а й самостійно підраховує скільки необхідно вам з’їсти, щоб добитися поставленого результату.  

Перед початком користування, «Lifesum» попросить вас внести свої дані, такі як: вага, активність та омріяний результат, тобто, що ви взагалі хочете від користування в ньому. Тут важливо не лукавити й заповнювати усе чесно, бо всі ми любимо трішки прибрехати щодо власної ваги. Потрібно розуміти, що це ви робите першу чергу для себе, тому від правдивості ваших відповідей залежатиме кінцевий результат. 

Ще цей додаток стежитиме за тим, скільки води ви випиваєте за день. І нагадуватиме вам про новий стакан необхідної  дози рідини. А для любителів смачно поїсти є спеціальний розділ зі смачними, здоровими рецептами, які сподобаються кожному. 

До речі, якщо у вас є Apple Watch, то ви можете під’єднати їх до цієї прикладної програми й вона буде експортувати усю інформацію на них. 

А також для любителів контролювати власну активність впродовж дня «Lifesum» підраховує кількість спалених вами калорій та кількість кроків, які ви пройшли за день.  

HowWeFeel піклується про ваше здоров'я

Ця прикладна програма була створена у зв’язку з пандемією, яка торкнулася безпосередньо кожного з нас. А дехто вже встиг перехворіти на Covid-19 і повторне зараження цим вірусом наразить вас на ще більше небезпеку. Тому розробники «HowWeFeel» вирішили попіклуватися про ваше здоров’я та створили додаток, в якому ви зможете розповідати про свій щоденний стан. А також ділитися своїми емоціями впродовж дня, та слідкувати за тим, скільки разів на день ви виходите на вулицю. 

Ці всі дані «HowWeFeel» надсилаю в спеціально лабораторію, яка стежить за розвитком цього вірусу, Таким чином, вони розуміють скільки людей на певній території заражено та які дії кожен з нас виконує для якомога швидкого ліквідування пандемії. 

Також можна сказати, що цей додаток допомагає нам свідоміше підходити до життя в теперішніх складних умовах. Завдяки відчуттю відповідальності за власні дії перед цілою планетою, можливо, кожен з нас краще б дотримувався обмежень карантину.  

Зараз нам потрібно думати не лише про себе, а й про решту. Тому так просто, даючи відповіді на нескладні запитання, ви допоможете тим, хто зараз цього потребує. Адже дуже скоро на їхньому місці може опинитися будь-хто з нас і про це варто пам’ятати. 

InsightTimer - додаток для медитації

Цей додаток стане в пригоді тим, хто давно хотів зайняти медитацією, але ніяк не знаходив слушного моменту. Адже «InsightTimer» створений спеціально для новачків, які горять бажанням серйозно зайнятися своїм ментальним здоров’ям. Розробники пропонують вам взяти участь в курсах з медитації, щоб краще заволодіти її навичками. І ці курси цілком безплатні, тому поспішайте завантажувати «InsightTimer» на свій гаджет та починати медитацію.

Спершу вам пропонують пройти семиденний курс медитації, де ви отримаєте всі необхідні базові знання. А вже потім ви самостійно шукатимете серед різноманітних пропозицій ту, яка сподобається вам найбільше. 

А всі хвилини, проведені вами, за медитацією будуть записані в додатку, де потім ви зможете відстежити скільки часу ви витрачаєте на неї.

Також в цій прикладній програмі є таймер та режим активації музики. 

CoinKeeper допоможе стежити за фінансами

Гроші – це завжди стрес, а їх нестача – дуже серйозний стрес, який може призвести до різноманітних захворювань. Тому тримати власні фінанси під контролем – запорука здорової психіки. А щоб це зробити, на допомогу приходить фантастичний додаток «CoinKeeper». Завдяки цій прикладній програмі ви зможете відстежувати на що саме ви тратите гроші. 

Проте, щоб скористатися усіма функціями «CoinKeeper», які допоможуть зберегти ваші гроші, вам доведеться витратити на цю програму гроші. Дуже символічно, чи не так? Але воно направду того варте Це буде саме та оправдана покупка, яких вас навчатимуть у цьому додатку, тому сміливо купуйте підписку та не переживайте за марно витрачені кошти. 

В «CoinKeeper» вам пропонують створити категорії, на які ви тратите власні фінанси. Таким чином ви зможете відстежувати на що саме зникають ваші заощадження. А вкінці кожного місяця система сама буде проводити аналітику ваших витрачених грошей. 

Wikium для активності мозку

Якщо вам не хватає мозкової активності, то цей додаток створений для вас. В ньому ви можете тренувати свою мозкову активність. Весь процес відбуватиметься в режимі ігор, але не простих, про які ви могли б подумати, нервово згадуючи шкільну програму, а справді складних й енергозатратних.

У вас буде обмежений час, впродовж якого ви повинні виконати певну кількість завдань. Вправ там налічується дуже багато, тому кожен з вас знайде чим себе зайняти. А для справжніх шанувальників порухати мозками, розробники «Wikium» створили спеціальні курси, які витиснуть ваш розумовий максимум. Також ви матимете змогу змагатися з іншими користувачами. 

Одразу інформуємо вас про те, що більшість функцій в цій прикладній програмі є платними, тому вам доведеться придбати підписку. 

Sleep Cycle, щоб краще спалось

Цей додаток стане в пригоді тим, хто має проблеми зі сном. Гадаємо, в цей час більшість з нас потребують здоровий сон, щоб залишатися продуктивним впродовж дня. 

«Sleep Cecle» введе вас у ту фазу сну, коли вам просто буде прокинутися вранці. Також там ви можете відстежити свій сон.

Без зайвих слів, радимо завантажити вам цей додаток та спробувати на власному досвіді переконатися в його корисності. 

Додатки для смартфонів, які допоможуть вам залишатися продуктивними 

NTC (Nike Training) - додаток, який змушує рухатися

Цей додаток стане справжньою знахідкою для людини, яка давно мріяла зайнятися спортом. Оскільки в цій прикладній програмі ви не лише зможете підібрати для себе індивідуальний комплекс вправ, а й виконувати їх з власним віртуальним тренером. Адже всі, хто хоча б раз тренувався самостійно в тренажерному залі – знає, як інколи не хватає мотиваційного копняка під зад. В цій програмі цю участь бере на себе віртуальний тренер, який впродовж всього вашого заняття буде виконувати роль мотиватора й не даватиме вам розслабитися. Також в «Nike Training» ви можете під’єднати свою музику, яка лунатиме, коли ви тренуватиметеся. А ще ви самостійно можете визначити для себе час, який ви готові виділити на кожну вправу з вашого комплексу, а ваш вірний слуга – віртуальний тренер, нагадуватиме вам скільки часу лишилося до завершення виконання кожної вправи.

В налаштуваннях ви вкажете свої бажаний результат та теперішню активність впродовж дня і додаток сам визначить, які вправи за складністю вам рекомендувати. Ще ви можете постійно змінювати частину тіла, яку плануєте тренувати сьогодні, або комбінувати їх між собою. Також там ви знайдете вже готові варіанти тренувань на будь-яку групу м’язів. А якщо ви не наважуєтеся розпочати домашні тренування через відсутність спортивних навичок, то не переймайтеся – тренер і тут стане вам у пригоді. Саме він пояснить як виконувати кожну вправу окремо в певній анімації, тому вам не доведеться самостійно шукати це в інтернеті. «Nike Training» перевтілює нудні тренування, а для когось навіть справжню каторгу, на інтерактивну гру, від якої не хочеться відриватися. А коли ви з головою пірнете в ці тренування, то вам почнуть давати винагороду за кожний пройдений етап, що мотивуватиме вас ще більше. Завдяки цій прикладній програмі ви полюбите  займатися спортом.

Down Dog для заспокоєння

Ця прикладна програма створена для людей, які люблять розслаблятися, а головне – прагнуть це робити правильно. І базується воно на заняттях з йоги. Тут ви знайдете будь-який вид йоги на свій смак та за своїми побажаннями. Кожне заняття підлаштовуватиметься під певну періодичність виконання рухів, а також з кожним разом все більше концентруватиметься на окремих частинах вашого тіла. 

Перед початком використання, «Down Dog» поцікавиться, на якому ви рівні в йозі перебуваєте на даний час. Тому якщо ви переживаєте, що для вас це може бути заскладно, то одразу відпустіть ці думки та спробуйте провести хоча б одне заняття. А тоді вже самотужки зможете оцінити складність даного заняття.   

Цей додаток настільки гнучкий, що ви самі можете вибирати, яку частину тіла ви хочете залучити, в якій позі ви плануєте проводити тренування та скільки часу вона триватиме. Одним словом, за бажанням, ви повністю контролюватимете процес.

Habits для корисних звичок

Якщо ви коли-небудь писали щоденник чи записували свої плани на день, то вже знаєте наскільки важливо вести трекер звичок. А для решти пропонуємо скористатися додатком Habit, щоб переконатися в тому, наскільки продуктивнішим стане ваш день, коли ви почнете розписувати свої плани та наміри. 

Достатньо просто зареєструватися та натиснути на плюсик, щоб додати нову мотивацію, яка надалі з‘являтиметься на вашому телефоні, у вигляді сповіщення. Головне не забути вказати, в якій годині програма повинна вам його надіслати. 

Також в цьому додатку ви можете планувати власний день, а по його завершенню, відмічати кількість виконаних задач. Це примушуватиме вас свідоміше будувати плани та підходити до їх виконання. Через деякий час ви зможете бачити свій прогрес та помічати за собою створення нових корисних звичок.

А ви знали, що існує безліч способів, як знайти айфон, якщо загубив?