Як доглядати за AirPods Pro й AirPods?

Як доглядати за AirPods Pro й AirPods?

Зміст

AirPods – це популярні безпровідні навушники від компанії Apple, які працюють через Bluetooth. Вперше цей пристрій з’явився у вересні 2016-го року.

Якщо ви загубили свої навушники, то завдяки функції «Знайти iPhone», можна їх винайти.

Чип в AirPods має назву W1, що є власним виробництвом компанії. Навушники дуже легкі, тому що їхня вага кожного з них становить 4 грами. Коли ви надягаєте навушники, то ви їх взагалі не відчуваєте.

До речі, після появи AirPods, багато інших компаній також почали випускати свої безпровідні навушники. Але, вони не є такі популярні, як їхній попередник.

Ще компанія Apple чудово поєднала такі аксесуари як Apple Watch й AirPods разом. Наприклад, ви можете під час занять спортом не брати з собою смартфон, тому що ці пристрої без проблем замінять його.

Критика AirPods

Коли навушники лише появились у продажі, то багатьом людям не сподобалось те, що їхня вартість така висока. Також було багато сумнівів стосовно їхньої якості, але тестування довело інше.

Ще була проблема стосовно швидкого розрядження, але компанія Apple розв’язала це питання.

Не дивлячись на величезну кількість критики, Apple лише за два роки продала більше мільйона своїх безпровідних навушників. Завдяки цьому можна зробити висновок, що ця компанія завжди виробляє техніку, яка подобається людям. За всі роки Apple має найбільшу кількість вірних покупців, ніж всі інші компанії.

Тим більш, один відомий журналіст зауважив, що після того як спробував скористатися AirPods, зміг зробити висновок, що вони дуже зручні і якісні. Він сказав, що перед тим, як критикувати продукт, потрібно спочатку його протестувати.

У чому унікальність безпровідних навушників від Apple?

Користуватися AirPods – одне задоволення, адже вони дуже зручні. Коли ви виймаєте навушник зі свого вуха, то музику припиняє свою роботу, а це чудова можливість відволіктися на неочікувану розмову зі знайомим.

Якщо у Вас ще не було AirPods, то після того, як ви їх придбаєте – будете приємно здивовані. Цей пристрій містить в собі найякісніші й інноваційні технології. Ще чудовою функцією цих навушників є те, що вони тримають заряд 5 годин. У випадку, коли їх потрібно зарядити, то потрібно лише вийняти чохол (він невеликого розміру) й поставити їх.

До речі, коли ви слухаєте музику, то можете не відволікатися на свій смартфон в очікуванні на якесь повідомлення, тому що в будь-якому випадку ви почуєте звук, який дасть про це знати.

Не знаєте, який айфон обрати, радимо купити Айфон 10 бу, адже саме ця модель викликала найбільший ажіотаж серед користувачів Apple.

Додаткові причини придбати саме AirPods:

 1. Немає проводів. Всі знають, як це проблемно, коли проводи плутаються між собою чи взагалі чіпляються за щось. Заняття спортом з подібними навушниками також не приносить задоволення. Тому, безпровідний варіант набагато краще.
 2. Ідеальна форма навушників. Не дивлячись на те, що поява AirPods викликала багато гумору й критики у свою сторону, вони все одно мають максимальну зручну форму. Компанія Apple відповідально віднеслась до цього питання, і тому робила дослідження, щоб створити ідеальну форму навушника.
 3. Якість звуку на високому рівні. Коли ви слухаєте композиції в цих навушниках, то отримуєте велике задоволення. AirPods вміють налаштовуватись під різний жанр музики.
 4. Малоймовірність того, що навушники випадуть з вуха. Компанія Apple попіклувалась стосовно цього, тому можете не перейматися.
 5. Підтримка Siri завжди поруч. Для того, щоб скористатися цією функцією, необхідно лише два рази постукати по навушнику (не важливо по якому саме) й промовити свою команду.

Щодо AirPods Pro, то вони відрізняються від попередніх навушників, адже в них багато новий цікавих функцій. Але їхня вартість значно вища, ніж в AirPods, а причина цьому – високоякісна гарнітура.

А ви знали, що ICOOLA - це найкращий сайт з айфонами в Україні, позаяк ми маємо власний сервіс та надаємо безкоштовну гарантію на 1 рік.

У чому відмінність між AirPods й AirPods Pro?

 1. Модель Pro має функцію шумозаглушення. На відміну від звичайної моделі, AirPods Pro подарують користувачу нову якість звуку.
 2. AirPods Pro є водонепроникними. Тому, під час занять спортом можна перейматися, що навушники будуть псуватися через потрапляння поту в них. Але, плавати в них не рекомендується, адже, коли загублені навушники перебувають у воді довгий час, то вони зіпсуються.
 3. Є можливість обрати посадку для навушників. AirPods Pro мають декілька видів посадок, тому ви можете обрати найзручніший для вас.
 4. Розмір навушників. AirPods Pro вони коротші за попередню модель. Також їхня будова навушників вважається міцнішою. Але, кожному подобається різний дизайн.

Догляд за AirPods й AirPods Pro

Будь-який пристрій потребує догляду й регулярного очищення. Головне це робити правильно, щоб не пошкодити його. Тому, прочитайте декілька порад стосовно якісної чистки AirPods.

Пам’ятайте, що не можна мити навушники! І для того, щоб їх протирати необхідна м’яка тканина.

Як чистити навушники?

 • Спочатку необхідно протерти AirPods тканиною, але злегка вологою. А потім повторити дію, але з сухою тканиною.
 • Перед зарядом, пристрій повинен повністю бути сухим.
 • Для чистки мікрофону й сітки динаміків можна використати ватну паличку.

Будьте уважними щодо потрапляння води в пристрій і не використовуйте ніяких гострих предметів для чистки.

Як очистити вкладки навушників моделі Pro?

 1. У випадку, якщо у вкладці знаходиться вода, необхідно постукати на тканину.
 2. А краще взагалі їх зняти й промити водою.
 3. Потім витріть їх, адже треба, щоб вони були сухі.

Як очистити футляр навушників від Apple?

Цей зарядний пристрій також потребує регулярного очищення.

 1. Можна використати м’яку тканину й витерти футляр.
 2. Бувають випадки, коли необхідно замочити тканину, щоб знищити зайвий бруд.

Отже, потрібно доглядати за своєю технікою і регулярно його чистити. AirPods необхідно тримати в чистоті, адже ми їх часто надягаємо. Тому, треба відповідально відноситись до своїх пристроїв.