icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Принцип роботи голографічного дисплея з доповненою реальністю AR HUD
26 Січень 2021

Принцип роботи голографічного дисплея з доповненою реальністю AR HUD

Штучний інтелект, який виявляє потенційну небезпеку та попереджає водія.

Боднар Роман

Голографічний дисплей з доповненою реальністю AR HUD

Електронна компанія Panasonic використала виставку побутової електроніки 2021 року для демонстрації футуристичного головного дисплея з доповненою реальністю (HUD).

Розроблений для побудови систем, які сьогодні знаходяться в автомобілях, доповнений реалітет HUD використовує штучний інтелект для виявлення та висвітлення потенційних небезпек за участю пішоходів, велосипедистів, мостів чи інших транспортних засобів.

 Підрозділ технологічної фірми Panasonic Automotive заявляє, що з появою автономного водіння зменшується фокус водія на інформацію та навколишнє середовище, що спонукає його інженерів створити новий HUD, який може проектувати графіку на лобове скло автомобіля щодо його оточення.

Система штучного інтелекту

Система, керована штучним інтелектом, використовує дисплеї з роздільною здатністю 4K для проектування інформації, яку ШІ вважає важливою для зони водія. Система виходить далеко за рамки сучасних HUD, які показують трохи більше, ніж швидкість автомобіля та інструкції щодо сатнаву.

Panasonic AR HUD може виконувати всі основи, такі як інструкції щодо швидкості. Він також може проектувати 3D-зображення на відстань, щоб виділити перешкоди або вдосконалити ці навігаційні вказівки, не вимагаючи участі водія.

У нижній половині дисплея відображається звичайна інформація HUD, наприклад швидкість, обмеження швидкості та лічильник обертів. Верхня половина дисплея призначена для відображення інформації в унісон із оточенням автомобіля.

Навігація

Напрямки навігації можна проектувати на метри вперед на дорогу. Це може підкреслити потенційні небезпеки водіння, такі як вузькі мости та помилкові машини, які вас ріжуть. Розширена реальність HUD від Panasonic може відстежувати очі водія, щоб забезпечити вирівнювання дисплея з положенням голови та очей.

Він оснащений контролем вібрації зі стабілізацією зображення, отриманим завдяки підрозділу камери бренду, та має ситуаційну обізнаність у реальному часі, яка може оновлювати зображення за три десятих секунди. "Ринок HUD є однією з найбільш швидкозростаючих категорій мобільності, але традиційні HUD охоплюють лише невелику ділянку дороги", - сказав Скотт Кірхнер, президент Panasonic Automotive, нової системи.

Система безпеки

Рішення AR HUD від Panasonic охоплюють більшу частину проїжджої частини, завдяки традиційному кластерному вмісту, як-от швидкість та паливо в ближньому полі, а також 3D-накладення в дальньому полі, що відображає навігацію та інші важливі дані водія, що просторово відображають дорогу попереду.

"А в майбутньому завдяки більшій кількості автономних транспортних засобів наш AR HUD може забезпечити важливий додатковий рівень комфорту та впевненості для пасажирів [автономних транспортних засобів]" Як і багато технологій, представлених на виставці CES, Panasonic не дала офіційної дати масового виробництва автомобілів, що використовують цю технологію. Envisics, партнер проекту з доповненої реальності HUD, сказав ETAuto, що ми почнемо бачити технологію, інтегровану в транспортні засоби, з 2023 року

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Чи варто у 2021 році власникам iPhone 8 та iPhone 8 Plus придбати новий смартфон?
31 Липень 2021

Айфон 8 у 2021 році все ще продовжує користуватися популярністю і є чудовим варіантом для шанувальників компактних смартфонів

Різні способи завантаження відео з YouTube на iPhone
30 Липень 2021

Якщо ви не знаєте, як завантажити відео з YouTube на iPhone, то існує два основних способи: покупка підписки Premium та використання сервісу Savefrom.net. Також ми розповімо як зберегти ролик на телефон.

Reduce, Reuse & Recycle - 3 “ер”, як кроки для порятунку планети
29 Липень 2021

Що таке відходи, які вони бувають та як з ними поводитись задля збереження планети