headphones-mobile-icon
+38 (063) 626-11-94
icoola > blog > Екран iPhone, в якому тріщини самовідновлюються: міф чи реальність?
29 Грудень 2020

Екран iPhone, в якому тріщини самовідновлюються: міф чи реальність?

Екран смартфону, який здатен до самовідновлення: зовсім скоро такий винахід стане елементом кожного iPhone. Про винахід заявили вчені з Корейського Інституту науки і технологій...

Володимир Губчакевич

Вчені знаходяться за крок до розробки нового технологічного матеріалу, котрий здатний до самовідновлення. Наразі винахід перебуває у процесі тестування. Тільки уявіть, ви розбили екран свого смартфону, а через 20 хвилин він знову, як новий.

Про це заявили дослідники з Корейського Інституту науки і технологій, також вони повідомили, що основним інгредієнтом в цьому винаході є – масло льону. Розробники добавили таке масло, в прозорий поліімід (замінник скла), в котрому олія льону в мікрокапсулах змішується з силіконом і в такому разі здатна до самовідновлення. Коли відбуваються розриви полііміду, разом з ним розриваються мікрокапсули з лляною олією, яка, взаємодіючи з повітрям твердне і матеріал відновлюється. Погодьтесь, такий винахід здатен позбавити головного болю багатьох власників смартфонів.

Весь процес відновлення відбувається при звичайній кімнатній температурі. Достатньо всього 18 °C, щоб екран телефону почав «заживати» і став знову, як новий. До того ж вища вологість та температура здатна лиш прискорити процес. В середньому, такий матеріал може відновити 91% пошкодженої поверхності всього за 20 хвилин.

Тепер слід очікувати, коли ж така розробка з'явиться в Apple iPhone

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Радіація в iPhone - правда чи вигадка?
19 Січень 2021

Серія звинувачень звалилась на компанію Apple в 2019 році. Виробників докоряли в перевищенні рівня радіації, що випромінюється їх смартфонами. Виходить, користувачам є чого побоюватись?

Скільки днів потрібно працювати, щоб купити iPhone?
19 Січень 2021

Про новий айфон не мріє хіба що той, хто зовсім не цікавиться технологіями.  Образ айфона давно укорінився в головах як щось статусне і елегантне.  Але чому не варто гнатися за абсолютно новим гаджетом, і які є альтернативи?

Програміст із США забув пароль до гаманця, де знаходиться 7002 біткоіни
13 Січень 2021

Програміст із США забув пароль з доступом до флешки, де знаходиться 7002 біткоіни. У нього залишилось ще 2 спроби, після яких дані з флеш-накопителя видаляться назавжди.