Екран iPhone, в якому тріщини самовідновлюються: міф чи реальність?

Екран iPhone, в якому тріщини самовідновлюються: міф чи реальність?

Вчені знаходяться за крок до розробки нового технологічного матеріалу, котрий здатний до самовідновлення. Наразі винахід перебуває у процесі тестування. Тільки уявіть, ви розбили екран свого смартфону, а через 20 хвилин він знову, як новий.

Про це заявили дослідники з Корейського Інституту науки і технологій, також вони повідомили, що основним інгредієнтом в цьому винаході є – масло льону. Розробники добавили таке масло, в прозорий поліімід (замінник скла), в котрому олія льону в мікрокапсулах змішується з силіконом і в такому разі здатна до самовідновлення. Коли відбуваються розриви полііміду, разом з ним розриваються мікрокапсули з лляною олією, яка, взаємодіючи з повітрям твердне і матеріал відновлюється. Погодьтесь, такий винахід здатен позбавити головного болю багатьох власників смартфонів. Також перегляньте як перевірити iphone по imei.

Весь процес відновлення відбувається при звичайній кімнатній температурі. Достатньо всього 18 °C, щоб екран телефону почав «заживати» і став знову, як новий. До того ж вища вологість та температура здатна лиш прискорити процес. В середньому, такий матеріал може відновити 91% пошкодженої поверхності всього за 20 хвилин. Також вас може зацікавити стаття про те як як видалити календар на айфоні.

Тепер слід очікувати, коли ж така розробка з'явиться в Apple iPhone. 

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

МЕГА ЗНИЖКА
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green (Темно-зелений) Відновлений еко
19 710 грн -21%
15 700 грн

від 1570 грн/міс