Xiaomi вже в найближчі роки може скласти конкуренцію Tesla на ринку електромобілів

Xiaomi вже в найближчі роки може скласти конкуренцію Tesla на ринку електромобілів

Зміст

Не так давно стало відомо, що компанія Xiaomi почне випускати електромобілі. Мало того, генеральний директор повідомив, що на втілення в життя даної мети вже виділено понад 10 млрд доларів. Такий бюджет повинен дозволити компанії вийти на ринок і бути поряд з іншими відомими виробниками.

Рішення зайняти свою частку на ринку електромобілів не є чимось новим для подібних компаній. Так в мережі з'являються чутки про те, що компанія Apple також працює над створенням абсолютно нового винаходу Apple Car.

Автомобіль від компанії Xiaomi

Чутки про електрокари Xiaomi почали з'являтися ще кілька тижнів тому. Подібна новина не на жарт схвилювала шанувальників даної компанії. Вони вважають, що подібна витівка досить ризикова, адже створивши подібний автомобіль, Сяомі зіткнуться з великою конкуренцією. Тому, невідомо, чи буде на даний винахід попит. Але, очевидно, що Xiaomi Mi Car буде коштувати значно дешевше, ніж від компанії Tesla.

Читайте також: Інструкція для новачків: як налаштувати й почати використовувати новий iPhone.

Що відомо про електромобіль Xiaomi Mi Car?

Як відомо, Ксіомі займається виробництвом не тільки смартфонів. Протягом останніх кількох років компанія відома користувачам по своїх численних винаходах техніки для розумного будинку. І дійшло до того, що вже зовсім скоро в асортимент продукції даної компанії увійде й електромобіль. Уже відомо, що на його створення компанія виділила грандіозний бюджет. А це прямий доказ того, що автомобіль не просто чутки, і вже дуже скоро можна буде побачити розробку.

Китайська Сяомі створить власний електричний автомобіль в рамках співпраці з Xpeng Motors. Уже відомо, що новинка отримає назву Mi Car P7 і може з'явитися в продажу вже у 2021 році.

Простіше кажучи, електромобіль Ксіомі вже може бути повною мірою створеним, а зараз може вестися його тестування і доопрацювання проблемних моментів.

Очевидно, що електромобіль стане аналогом Тесла, але за вартістю обійдеться значно дешевше. Першим транспортним засобом від Сяомі може стати недорогий електромобіль, який буде призначений для невеликих поїздок по місту.

Очікується, що запас ходу даного транспортного засобу становитиме до 300 км, а швидкість не менше 160 км/ч. Відомо, що Xpeng Motors вкладає гроші не тільки в Xiaomi Mi Car, але і працює з такими корпораціями, як Foxconn і Alibaba. Всі дані компанії впевнені, що подібні автомобілі будуть користуватися популярністю не тільки на китайському ринку, але і в інших країнах. А головне стануть більш доступними в порівнянні з автомобілями Tesla.

Як саме вони будуть працювати все ще залишається невідомим. Але, вже очевидно, що подібні розробки, попри наявність великої конкуренції, є досить перспективними.

Лей Цзюнь хоче створити електромобіль

Глава компанії Лей Цзюнь заявив, що мета - створення автомобіля, який буде користуватися популярністю у багатьох користувачів. Напевно тому Xpeng Motors вклали також велику суму в дану розробку. Такий хід дозволить Mi Car P7 отримати масовий серійний випуск.

Якщо дана новинка викличе фурор, то на одному електромобілі Сяомі зупинятися не збираються. Незабаром з'являться і дорогі моделі.

База для смартелектромобіля

Уже відомо, що підрозділ по створенню смартелектромобіля контролює сам Лей Цзюнь. Генеральний директор в одному з інтерв'ю повідомив про те, що рішення створити автомобіль є досить значущим за всю історію існування компанії.

Так само він висловив своє прагнення в найближчі 7-10 років зробити ривок на ринку. І все це буде можливим тільки завдяки великим вкладенням і терпінню.

На якій базі можуть створити смартелектромобіль

Відомо, що Xiaomi володіє відразу двома перевагами, в порівнянні з конкурентами, а саме:

  • Компанія має гроші, за останні роки вона зуміла зайняти одне з провідних місць на ринку впровадження сучасних технологій. А це говорить, що Xiaomi може дозволити собі вкладати величезні суми в розробку і взяти на себе величезні ризики.
  • Xiaomi вже володіють технологією з виробництва електрокарів. Відомо, що генеральний директор був одним з інвесторів розробок від NIO і Xpeng. Протягом останніх років, Сяомі придбали відразу кілька патентів, пов'язаних з розробкою електромобілів. І сьогодні загальна кількість патентів становить 834. І серед них багато компонентів для нового електромобіля.

Генеральний директор Automobility, стверджує, що електромобілі - це електронні пристрої, якими можна керувати за допомогою операційної системи, створеної на підставі новітніх мобільних технологій. І китайські розробники на даному ринку займають провідні позиції.

Так, наприклад одна з розробок Сяомі дозволяє визначити втому водія за кермом. Інша дає можливість водієві прогріти двигун автомобіля до початку поїздки. І сукупність інших патентів розробника дозволяє отримати ідеальний електромобіль. Тому, не дивно буде, якщо компанія впровадить багато свої ідеї саме в першу модель Xiaomi Car.

І відсутність досвіду, для компанії Xiaomi на даному ринку не буде мінусом. І у творця смартфонів є всі шанси в найближчі 10 років зайняти провідні позиції на даному ринку.

Зовнішній вигляд автомобіля Xiaomi

Згідно з дослідженнями PatSnap сукупність в області автовиробництва становить 100 млн доларів. Це є половиною від сукупності компанії Тесла, але водночас дане число в 5 разів більше ніж у китайської компанії NIO.

Чому Сяомі зможе легко закріпитися на ринку

У створенні електромобілів не можна застосовувати старі технології. І в процесі розробки можуть бути використані компоненти від різних виробників.

Очевидно, що Сяомі зможуть придбати акумулятори в Тесла, а електродвигун у свого партнера NIO. При цьому вдасться не інвестувати в непрофільні напрями й отримати хороший результат.

І таким чином, Сяомі отримають все менше перешкод для виходу на новий ринок. Відомо, що на рішення створити електромобіль могло вплинути й значна допомога Китаю. Останнім часом держава почала підтримувати виробників, які займаються виробництвом екологічного виду транспорту.

Чому у Сяомі є всі шанси створити популярний автомобіль

Якщо компанія Сяомі у 2021 році все ще не представить свій автомобіль - це не буде виглядати як недолік. Ймовірно, що розробники підберуть найбільш відповідний момент, щоб яскраво представити світові новенький електромобіль.

Можливо, вже через кілька років користувачеві доведеться зробити вибір між Tesla або Xiaomi. І якщо остання зможе запропонувати гідний електромобіль за хорошою вартістю, то вибір буде зроблений на користь китайської розробки.

Якщо новинка буде представлена ​​в кінці 2021 року, то ймовірно, що електромобіль Xiaomi в Україні з'явиться вже у 2023 році.

Радимо прочитати: Довгоочікуваний Bluetooth-трекер AirTag був представлений компанією Apple на весняній презентації.

Ще не відома точна дата, коли новинка буде презентована компанією. Але, завоювати ринок і зайняти на ньому провідні позиції компанія має всі шанси.