icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Чи варто в 2021 році чекати презентацію складного iPhone?
25 Березень 2021

Чи варто в 2021 році чекати презентацію складного iPhone?

Як буде виглядати складаний Айфон. Чому не варто його чекати на осінній презентації у 2021 році

Катерина Антонюк

Як відомо, компанія Apple почала роботу над новим гаджетом. І якщо вірити чуткам, це буде щось не схоже на те, що пропонували розробники раніше.

За останніми даними «яблучна» компанія працює над створенням складного смартфона. І деякі користувачі стверджують, що Купертіно можуть здивувати весь світ, якщо даний пристрій стане 13 поколінням.

Після виходу перших складних телефонів від таких відомих виробників, як Samsung і Huawei вже було зрозуміло, що сучасний користувач не готовий до такого кроку. Розробки компаній не були успішними, тому ідею довелося відкласти до кращих часів. Проте, такі проєкт були спрямовані на створення іміджу і мали хороший потенціал, але в далекому майбутньому. І ось, кілька місяців тому стало відомо, що Apple також зважилися реалізувати цю ідею.

Складний смартфон який представлений іншими виробниками

Є інформація про те, що розробниками вже створений прототип цього пристрою. Іншими словами, ще немає створеного повноцінного смартфона, але є дисплей. В ході тестування і буде вирішено, є майбутнє у нового гаджета, або ж доведеться також, відкласти розробку. Варто відзначити, що існує вже й офіційна назва - iPhone Fold. Якщо випробування нових складних екранів пройде успішно, то в найближчому майбутньому смартфон з'явитися на ринку.

Варто прочитати Наскільки безпечно купувати відновлені Айфони на Amazon.

Навіщо потрібен смартфон, який складається?

Ідея полягає у створенні великого екрана, але якщо це зробити у звичайному стандартному вигляді, то гаджет буде незручним. Тому, було вирішено створити щось нове, не схоже й унікальне.

Якщо дисплей новинки пройде тестування, то весь світ зможе отримати великий екран і при цьому пристрій збереже свою компактність.

За останніми даними, компанія розглядає відразу кілька варіантів екранів. І одним з них є стандартний розмір 6.7 дюймів, який присутній в Айфона 12 Про Макс. Також є варіант і цілих 8 дюймів. Про результати тестування поки що немає ніякої інформації.

Навіщо потрібен складний смартфон

Такий варіант дозволяє компанії створити великий екран і при цьому смартфон зможе з легкістю поміщатися в кишені.

Прототип має практично непомітну петлю і чимось нагадує раніше створений гаджет компанією Samsung. А ось спроби створити складаний смартфон іншими компаніями, практично завжди супроводжувалися великими помітними петлями.

З огляду на те, що тільки проводитися тестування дисплея, то ймовірно у 2021 році побачити новий пристрій світ не зможе. А в разі не проходження перевірок проєкт і зовсім може бути закритий. В Apple вже неодноразово починали розробку інших пристроїв і так і не доводили її до кінця.

Новий смартфон зможе вивести компанію на новий рівень, і вона знову зможе зайняти провідні позиції на ринку. Якщо розробнику вдасться зробити вдалу версію, яка об'єднає в собі багато функцій, в тому числі й великий екран, Apple знову, як і у 2007 році зможе змінити бачення сучасних пристроїв. Але, ймовірно і те, що телефон і зовсім може не вийти.

Розробки інших виробників

Складні смартфони дійсно існують, правда вони не користуються популярністю. Свої розробки вже представила компанія Samsung. І випущено вже два покоління, останнє Galaxy Fold 2.

Є інформація про те, що в Huawei й Motorola також готуються до презентації другого покоління. Але, через досить велику вартість і незвичайний зовнішній вигляд, дані пристрої малоймовірно набудуть популярності. Інша справа розробки Apple - компанії, якість продукції якої вже роками перевірена світом.

Яким буде складний смартфон Apple

Інші компанії також розробляють свої складні смартфони, але невідомо чи побачить їх світ найближчим часом. Практично, також як і від Apple. І перш за все користувачів цікавить розробка «яблучної» компанії.

Джон Проссер, який вже неодноразово повідомляв про відомі розробки, стверджує, що роботи над складним смартфоном в Apple і правда ведуться, але гаджет буде абсолютно не таким, як його представляють.

Яким би міг вийти новий гаджет?

Багато експертів по-різному бачать, яким саме може вийти такий незвичайний гаджет. Наприклад, він може мати діагональ 6.3 дюйма з мінімальним чубчиком, в яку вбудований Face ID і фронтальна камера. А ось при розкритті він може володіти цілими 8 дюймами. І в такому стані він може нагадувати планшет.

Сканер Face ID може бути створений на зовнішньому екрані, а розблокувати смартфон можна буде розкриттям його або ж легким свайпом.

На зворотному боці знаходиться потрійна камера. І може виникнути ще одна вбудована фронтальна камера, яку не буде видно користувачеві. За просторовий звук зможе відповідати відразу чотири динаміки.

Смартфон буде підтримувати бездротову магнітну зарядку і зможе заряджатися нереально швидко (наприклад, за 15 хвилин досягати 50%).

Все це всього лише припущення. Інформація про новий смартфон повністю засекречена.

Прочитайте також Чи варто чекати восени 2021 iPhone 13 Mini.

Що відомо про Айфон 13?

Є припущення про те, що складним смартфоном може стати нове покоління від компанії Айфон 13. Але, Bloomberg повідомляє, що ніяких серйозних змін в новій лінійці не відбудеться. Таким чином, поява складного смартфона в якості iPhone 13 виключена.

Чи варто чекати складний Айфон 13

Вже є інформація, що нова лінійка буде виглядати практично, так само як і попередня. Можливо, буде зменшений чубчик, а ось у всьому іншому зовнішній стан гаджета залишиться незмінним.

Apple не буде робити Айфон 13 особливим, і це пов'язано відразу з декількома причинами. Як і на всю світову економіку, на компанію також вплинула пандемія. Коли велися перші розробки нового пристрою, був карантин. Робочий час в офісах було скорочено і робити прототипи вдома або в гаражі малоймовірно було дозволено.

Айфон 13 може бути й складним, але очікувати таку новинку не варто у 2021 році. Можливо, в такому вигляді він з'явиться у 2022 році, але не раніше.

Все, що відомо про новий смартфон дає можливість стверджувати, що розробники вирішили практично нічого не змінювати й зробити поліпшення тільки в деяких моментах. А ось основні характеристики будуть такими ж, як і в Айфоні 12. Все ще не відомо і те, чи варто очікувати в цьому році тринадцятого покоління можливо у продажі з'явитися iPhone 12s.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Ви не хотіли iPhone Mini? Отримаєте Max. Apple планує повністю відмовитися від міні айфонів....
20 Жовтень 2021

Apple, напевно, чи не єдина компанія, що займається створенням mini iPhone, проте через невеликий попит на ці смартфони, ми можемо не побачити їх в 14 серії айфонів.

Як суспільство споживання створює екологічну катастрофу?
13 Вересень 2021

Як ми з вами робимо екологічну катастрофу незворотною, і що з цим можна зробити?

Розумні міста: утопічні концепції, які врятують екологію
13 Вересень 2021

Як розумні міста дозволять врятувати людство від екологічної катастрофи?