Я шукаю...

Компанія Apple пропонує працівникам продавати продукцію з дому: гібридна організація роботи

фотографія компанії Apple

Буквально на днях стало відомо про наміри компанії Apple податися в гібридну організацію роботи. Так, в Купертіно придумали новий план різноманітності роботи й зручності продавців. Йдеться про часткову дистанційну роботу. Компанія вирішила протестувати ведення продажів не тільки зі своїх офіційних магазинів, але і надати продавцям можливість продавати товари з дому, дистанційно.

В Apple як завжди прораховують ходи наперед, оскільки багато експертів заявляють, що онлайн-продажі не тільки не зменшуватимуться по закінченню пандемії COVID-19, а й навпаки ще більше зростуть. Людям вже не цікаво ходити в магазини, бо на це потрібно витрачати час і ресурси. Все частіше і частіше великі бренди приймають рішення потроху переміщатися в цифрову реальність, просуваючи свої товари через Інтернет. А наявність експрес-доставок дає перевагу потенційним покупцям отримувати товари з будь-якого куточка своєї країни.

компанія епл

Тут можна купити айфон б/у з гарантією 1 рік. Ми - це найкращий магазин Apple.

Пілотний проєкт уже встиг отримати ім'я «Retail Flex». Цікаво, що творці вирішили трохи скоротити кількість працівників в оффлайн магазинах. Однак до чого призведе таке рішення?

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Як буде працювати Retail Flex?

Нова система гібридної роботи надасть продавцям можливість працювати кілька тижнів в магазині, і кілька тижнів з дому, дистанційно. Так, в домашніх умовах працівники стануть займатися онлайн-продажами, зможуть обслужити клієнтів і надати технічну підтримку.

Цікаво також те, що продавці, які візьмуть участь в пілотному проєкті змішаної форми роботи, не будуть прив'язаними до якогось конкретного магазину Apple. Їх будуть відправляти туди, де більший попит клієнтів.

Якого кольору Айфон найкраще вибрати?

продавці епл

Компанія встановила терміни для продавців - так проєкт буде тривати не менше шести місяців. Apple планує посилити свою гібридну кампанію в період виходу нових Apple Watch, iPad, MacBook, AirPods і iPhone, а саме з вересня 2021 року по грудень цього ж року. Нагадаємо, що мета проєкту - перевірити можливість часткової віддаленої роботи продавців з дому.

Як гібридна система роботи вплине на зарплату продавців?

У Купертино, зрозуміло, встигли продумати й те, якою буде зарплата продавців, які взяли участь у проекті Retail Flex. Так, всім співробітникам забезпечать відшкодування на якісний і швидкий інтернет, і нададуть по 100 доларів на людину на необхідну для роботи техніку. При цьому рівень зарплати не зміниться і залишиться однаковим для всіх продавців.

Цікаво в цій новині те, що компанія Apple в розпал світового карантину і так просила своїх співробітників працювати віддалено з дому. Для цього їм навіть висилали продукт MacBook, щоб забезпечити максимально комфортні умови роботи для якісного виконання обов'язків. Так що, можна сказати, що проект гібридної системи роботи Retail Flex - це закономірне явище, яке просто не могло не з'явитися в сучасних реаліях.

дистанційна робота

До речі, в червні Apple закінчила повторно відкривати всі свої фізичні магазини, і повернулася до звичного для всіх режиму роботи. При цьому всі обов'язкові обмеження, зокрема носіння масок для покупців і співробітників магазинів, були зняті в багатьох магазинах по Америці. Компанія вирішила скасувати масковий режим в частині своїх магазинах на території США.

Варто також прочитати про Rush Royale - одну з кращих ігор на iPhone.

Ваша оцінка: