Я шукаю...

Google Assistant допоможе знайти ваш iPhone

Google Assistant

Google Assistant з'явився у 2016 році, як здається, зовсім недавно. Розробником передбачалося, що програма буде доступна для смартфонів, які випускав сам Google — це Google Pixel. Тільки така ідея голосового помічника не змогла існувати в обмеженому просторі. І незабаром Google Assistant почав контактувати з іншими смартфонами.

Деякі помилково вважають, що застосування програми від Google можливо виключно на гаджетах під управлінням операційної системи «Андроїд». Це не так, і увійшовши на власному айфоні в App Store, ви також можете скористатися нею. Але не тільки в телефонах ми можемо використовувати асистент, також він підходить для планшетів.

Google Assistant може допомогти знайти втрачений iPhone, навіть коли він знаходиться в беззвучному режимі. Новий функціонал, який може бути цікавий всім тим користувачам, у кого є фірмова розумна колонка або будь-яка інша техніка, сумісна з голосовим помічником Google.

Прочитайте також: Як заряджати Айфон швидше.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Окей, Google, знайди мій iPhone

Сьогодні багато хто прагне купити техніку «Apple», тому що вона якісна і сучасна. Однак буває дуже прикро, коли такий бажаний телефон втрачається, або його викрадають.  

Google Assistant тепер може допомогти вам знайти втрачений iPhone, так само як він пропонував це для Android-пристроїв протягом деякого часу. Але перш ніж пояснювати, як це працює, нумо поговорімо про те, чому це може бути цікаво. Особливо якщо у вас вже є нативна опція для цієї мети «Знайди мій айфон».

Як ви знаєте, Find My iPhone або, скоріше, Find My — це Apple-сервіс, що дозволяє знайти всі пристрої компанії, пов'язані з одним і тим же Apple ID. Таким чином, коли ви запускаєте новий айфон, айпад, мак чи Apple-TV, він реєструється в ваш профіль, і ви завжди можете знати, де знаходиться продукт або де його місце знаходження було зареєстроване в останній раз.

Звичайно, цей інструмент використовується не тільки для цього. Одна з чудових переваг полягає в тому, що він дозволяє вам відправити наказ на блокування пристрою в разі його повної втрати або крадіжки. На додаток до цього можна зробити так, щоб його вміст повністю видалився, як тільки пристрій увімкнутися до мережі.

Що ж, наявність більшої кількості опцій завжди приваблива. Тепер є можливість сказати голосовому помічнику, щоб він також допоміг вам знайти ваш iPhone. Багато користувачів, у яких є техніка від «яблучної» компанії, роблять ставку на Google Home та інші динаміки, сумісні з Assistant, як рішення для голосового управління для домашньої автоматизації. 

Функція «Знайти мій айфон» буде набагато потужніша і практичніша. Тепер гаджет можна знайти не тільки в будинку, але й далеко за його межами. Завдяки програмі, можливо, втрачені речі частіше будуть повертатися до рук своїх власників. А зловмисники багато разів подумають, перш ніж викрадати пристрої з такою системою захисту.

Як працює опція пошуку Google Assistant

Ця нова функція або інструмент, представлений в Google Assistant, дозволяє легко знайти або, принаймні, допомогти вам знайти втрачений iPhone. Програма працює дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, це встановити Google Home на свій пристрій.

Google повинен отримати від Apple дозвіл, щоб відправити критичні попередження. Навіть якщо ваш iPhone знаходиться в беззвучному режимі, помічник Google може відправити повідомлення, яке змусить пристрій звучати. Так ви можете отримати звукове попередження, яке допоможе вам знайти пропажу. Отже, якщо ви є користувачем iPhone з встановленим додатком Google Home, ви можете покластися на програму, якщо не пам’ятаєте, де залишили свій телефон.

Читайте також: Що таке функція True Tone і чому вона насправді є корисною

Як налаштувати помічника на своєму телефоні?

Програма від «Гугл» застосовується в різноманітних пристроях, але найбільше поширення, а також розвиток вона отримала саме в мобільних телефонах. Слід зазначити, що не завжди можна відшукати Google Assistant, встановлений в пристрої за замовчуванням. Тому, щоб почати роботу з асистентом, необхідно встановити помічника і зробити деяку настройку.

Вже сьогодні всі власники iPhone зможуть завантажити програму з магазину App Store і використовувати у своїх особистих цілях.

Голосовий помічник Google Assistant, через обмеженість сторонніх програм в iOS 10, не може володіти таким же функціоналом, як і на Android, проте фахівці компанії постаралися залучити всі API, які Apple тільки могла припустити розробниками.

З допомогою Google Assistant власники iPhone можуть відправляти повідомлення, викликати абонентів, запускати певні пісні в Spotify, управляти відтворенням музики, однак встановлювати будильники та нагадування помічник не може. Не виключено, що в iOS 11 компанія Apple дозволить сторонньому ПО все це робити, тому в майбутньому ще все може бути.

Фірмовий помічник, керований за допомогою голосових команд, працює за аналогією з Siri в продукції Apple. Користувач віддає йому якусь команду, яка потім обробляється в текст і відправляється на сервери Google, які видають відповідь і помічник її озвучує. Таким чином відбувається голосове управління iPhone і будь-яким іншим смартфоном.

Попри те, що помічник був створений спеціально для «Андроїда», ви можете завантажити Google Assistant російською і на «Айфон», якщо захочете замінити звичну Сірі.

Щоб почати користуватися програмою, необхідно зробити наступне:

  • Відкрити AppStore.
  • Клацнути на іконку у вигляді лупи в нижній частині екрану.
  • Ввести назву програми Google Assistant в рядок пошуку і запустити процес.
  • Знайти в пошуку потрібну програму і натиснути іконку «Завантажити».
  • Ввести код-пароль або відбиток пальця при необхідності.
  • Дочекатися завершення процесу і відкрити бот.

Зверніть увагу, що в рядку пошуку потрібно обов'язково вказати назву англійською мовою. Якщо використовувати російську, то у видачі ви отримаєте іншу програму.

Технічний процес не стоїть на місці, постійно з’являються нові можливості, які суттєво полегшують наше життя. Можливість знайти свій недешевий втрачений гаджет за допомогою лише однієї програми – чи це не диво сучасних технологій?

Ваша оцінка: