Чому Google Pixel 6 є найкращим смартфоном?

Чому Google Pixel 6 є найкращим смартфоном?

Зміст

Google не економить на апаратному забезпеченні, щоб досягти цієї ціни. Незалежно від того, чи ви обираєте вхідний рівень Pixel 6, чи трохи дорожчий Pixel 6 Pro, ви все одно отримуєте поліровані металеві рамки і глянцевий скляний задній панель, які виглядають преміально, а також рейтинг IP68 та потужний процесор Tensor.

Стандарт для того, чого споживачі повинні очікувати від телефону за 1000 доларів, встановлено, і виробники Android-пристроїв будуть змушені більш жорстко конкурувати за ціною.

Pixel 6 повертає цінник 999 доларів для флагманських смартфонів

Власні чіпи означають більше інновацій

Apple - єдина компанія, яка контролює як апаратну, так і операційну систему своїх смартфонів. Тісна інтеграція між цими двома складовими була інструментальною перевагою для пристроїв Apple, і вона тільки зростатиме важливістю. На рівні кристала, спеціально розроблені чіпи серії A від Apple працюють у кожному iPhone протягом останнього десятиліття, що дозволяє йому випереджати конкуренцію Android-смартфонів за продуктивністю. Це також дозволяє унікальні функції, такі як система розблокування обличчя на основі 3D.

З серією Pixel 6 Google відмовилася від Snapdragon SoC (системи на чипі) від Qualcomm на користь власного мобільного процесора Tensor, що дає компанії контроль на рівні iPhone над апаратним забезпеченням. І оскільки Google розробляє операційну систему Android, тепер вона має повний контроль як над апаратним, так і над програмним забезпеченням.

Видатні особливості Pixel

Чіп Tensor від Google принесе на Pixel 6 захоплюючі функції та поліпшення, яких ви не знайдете на жодному іншому смартфоні. Багато цього завдяки його штучному інтелекту (AI) та можливостям обробки зображень.

Наприклад, серія Pixel 6 пропонує найшвидше і найточніше розпізнавання мови до такої міри, що я почав використовувати мову-текст для відправлення повідомлень та полагоджуватися на Google Assistant набагато більше. Моїм улюбленим трюком є Live Translate, який перекладає на льоту в будь-якому додатку для чату. До речі, ми колись вже розказували що краще Сірі чи Аліса? Це стосується повідомлень і What's App, що полегшує спілкування з моїми контактами на їх рідних мовах. Live Translate також працює на відео, з перекладеним текстом, накладеним на підписи під час відтворення вмісту. Оскільки ці функції відбуваються на чипі, вони працюють без підключення до Інтернету та споживають менше енергії.

На фото бік, "Magic Eraser" вже допоміг мені врятувати десятки інакше ідеальних сімейних фотографій, видаляючи небажані відволікаючі елементи, такі як незнайомці на задньому плані або лінії електропередач, всього за кілька дотиків.

Можливості штучного інтелекту телефону стають кращими з часом, оскільки він вивчає, як ви користуєтеся пристроєм і оптимізує його відповідно, що особливо помітно в якості роботи акумулятора та камери.

Майбутнє смартфонів - це саме таке власне апаратне забезпечення, розроблене з нуля, щоб зробити нові функції програмного забезпечення можливими. До серії Pixel 6 майже кожен флагманський смартфон Android використовував чіпи Snapdragon від Qualcomm, що ускладнювало завдання виробникам смартфонів стояти окремо з унікальними функціями та продуктивністю. Однак рішення Google використовувати власний чіп Tensor має негайний вплив на інших виробників смартфонів Android, таких як Oppo, яка, як повідомляється, також розробляє власні високопродуктивні чіпи для флагманських смартфонів.

Спеціальні ядра чипу Tensor від Google обробляють обчислювально інтенсивні завдання штучного інтелекту та обробки зображень більш ефективно

Більший акцент на підтримку програмного забезпечення

Можна сказати, що виробники смартфонів на Android занедбали питання підтримки програмного забезпечення. Зазвичай це було обмежено двома роками оновлень - і це все. Однак рішення Google підтримувати попередні пристрої Pixel протягом трьох років, включаючи обидві основні версії Android та своєчасні оновлення безпеки, ставить під тиск інших виробників смартфонів, щоб робити краще. Компанії, такі як Samsung і Oppo, нещодавно пішли по шляху трьох років основних оновлень і додаткового року важливої підтримки безпеки.

Тепер, з серією Pixel 6, Google піднімає планку ще вище, пропонуючи мінімум п'ять років підтримки програмного забезпечення. Це означає, що пристрої побачать Android 15 та оновлення безпеки ще далеко в 2026 році. Хоча Pixel все ще поступається Apple, яка нещодавно оновила шестирічний iPhone 6s до останньої версії iOS, це критично ставить під тиск інших виробників смартфонів, щоб зробити те саме.

Серія Google Pixel 6 пропонує 3 роки оновлень ОС та 5 років оновлень безпеки

Досвід Android без надмірного програмного забезпечення

Google створює, керує та оновлює Android щороку. Але більшість користувачів Android ніколи не бачить Android у його чистому вигляді. Google ліцензує Android своїм партнерам по апаратному забезпеченню - Samsung, Oppo, OnePlus, Nokia і т.д., і ці виробники "прикрашають" Android своїм власним інтерфейсом. Ось чому, наприклад, використання телефонів Samsung відрізняється від використання телефону OnePlus. Це може призводити до деяких корисних функцій програмного забезпечення, але також вводить виробниче програмне забезпечення, такі як власні додатки, сервіси та навіть рекламу, які заважають користувацькому досвіду.

Так само, як Nexus раніше, Pixel від Google представляє візію компанії щодо оптимального досвіду користувача Android. Це означає майже чисту версію без надмірного програмного забезпечення, а також оновлення програмного забезпечення та оновлення безпеки в той момент, коли вони стають доступними.

Проблема полягала в тому, що попередні моделі Pixel використовували апаратне забезпечення середнього рівня і виходили в тінь конкурентів. З серією Pixel 6 Google нарешті вкладається в апаратне та програмне забезпечення, і це помітно.

Серія Pixel 6 поставляється з Android 12 із найбільшим візуальним змінами за останні роки

Наприклад, в Android 12 Google пропонує найбільшу візуальну переробку платформи за останні роки з новим інтерфейсом, який компанія називає "Material You". Він замінює досить функціональну естетику попередніх версій на більш живий, кольоровий і, осмілююся сказати, цікавий для використання інтерфейс.

Серія Pixel 6 встановлює стандарт для того, яким повинен бути ідеальний досвід Android. При цьому вона підвищує очікування від Android в цілому, пропонуючи кращий досвід, ніж більшість його конкурентів. Підвищення планки означає, що інші неминуче повинні йти по шляху, або ризикують відстати. І це хороша новина для всіх нас.

Вирішили купити Гугл Піксель 6? Саме в ICOOLA є найбільш вигідні пропозиції під замовлення цих смартфонів!

Ваша оцінка: