Я шукаю...

A Planet of Mine на Айфон: кишенькова цивілізація на екрані смартфона

A Planet of Mine гра на Айфон

A Planet of Mine – це дивовижна мобільна стратегія зі звичайною генерацією ігрового світу. Кожна гра – це щось унікальне і неповторне, це вдалося завдяки тому, що всі планети, біоми розподіляються по галактиках випадковим чином.

Гравцеві доведеться зіштовхнутися з інопланетними расами, кожна з яких має свої переваги та особливості. Тому, варто зробити правильний вибір, адже від цього залежить перемога.

Нова гра представлена студією Tuesday Quest ввійшла до переліку глобальних стратегій. Розробники пропонують гравцеві знайомитися з новими світами й колонізувати планети зі всієї галактики. Для початку запропонована одна планета, жителі якої будуть збирати урожай, будувати будинки й виконувати інші важливі дії на благо всієї цивілізації.

Невелика історія гри A Planet of Mine

В рамках мобільної стратегії - A Planet of Mine здобула неймовірну популярність. Все це завдяки тому, що ігрове поле розміщене на одному екрані й при цьому всьому управління потрібно здійснювати всією планетою. А також, крім цього не дивлячись на вже знайому механіку доведеться добувати ресурси, та виконувати велику кількість інших важливих дій на одному екрані. Розробникам вдалося гармонійно об’єднати всі об’єкти. Іншими словами, перед гравцем світ у якому доведеться здійснювати управління глобальними об’єктами.

Прочитайте також: Тепла меланхолійна історія під назвою Old Man's Journey. Огляд зворушливої гри.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Коли з’явилася A Planet of Mine на Айфоні

Вперше на просторах App Store дана гра з’явилася ще у 2017 році. Вона стала однією з 4Х стратегій. Такий жанр досить рідко з’являється на iOS. Напевно, тому така продукція досить тепло вітається гравцями.

Гравцеві доведеться колонізувати нові планети. Дана тематика в ігровому світі хоча й досить популярна, проте навряд чи щось подібне раніше було представлено розробником. А завдяки новому «генераторові зіркових систем» яке розподіляє ресурси, кожна нова гра – щось унікальне й неповторне. Тому починаючи все спочатку, користувач не зможе передбачити що і де знаходиться, адже все по-іншому. Кожна раса має свої особливості, й у цьому ще одна важлива особливість і неповторність гри.

На деяких планетах будуть розвиватися інші колонії, за які або ж доведеться воювати, або ж співпрацювати.

Ще одна досить важлива особливість гри, те що A Planet of Mine завантажити на Айфон можна безплатно й при цьому користувач не буде змушений терпіти велику кількість рекламних оголошень, або ж чогось подібного. Тут такого немає.

Якщо ж користувач хоче на повну побачити весь ігровий контент то повинен звернути увагу на A Planet of Mine злом. Тут не потрібно буде платити реальні кошти для того, щоб побачити нові режими, на відміну від основної версії. Однак, гравці зі всього світу стверджують, що навіть не витрачаючи реальні кошти тут є чим зайнятися.

A Planet of Mine – кишенькова цивілізація на Айфоні

A Planet of Mine – це економічна стратегія, яка напевно, сподобається далеко не кожному користувачеві. Адже, щоб здобути перемогу у першу чергу потрібно обдумувати кожен хід і набратися терпіння.

Гра об’єднує у собі завоювання, дослідження й розвиток цивілізацій. Тому A Planet of Mine досить важка, має швидкий темп і велику кількість ресурсів.

Перед тим як розпочати необхідно зробити вибір на користь однієї з цивілізацій. Цей крок досить важливий і важкий. Кожна раса відрізняється між собою, на перший погляд, лише візуально, проте це зовсім не так.

Швидко розібратися зі всіма особливостями гри не вийде. При першому запуску користувач зможе зрозуміти лише основні моменти, а от хід гри доведеться самостійно вивчати. Тому, якщо було прийнято рішення зіграти в A Planet of Mine, то варто врахувати даний момент, адже доведеться потратити не мало часу на вивчення особливостей всього процесу.

Створення власної планети у A Planet of Mine

Розробники врахували те, що не кожен відразу зможе самостійно зі всім розібратися тому в опціях можна буде знайти такий розділ як «Пандопедія». Це ніщо інше, як допомога гравцеві. При виникненні запитань можна відкривати даний розділ і знаходити необхідну статтю.

В A Planet of Mine є відразу декілька режимів. Щоправда, в безплатному режимі буде представлено на вибір невелику частину ігрового контенту, а от за все інше доведеться доплатити.

І не дивлячись на те, що гравці стверджують, що тут вистачає цікавого у безплатному режимі, все ж платний контент відрізняється.

Кожен гравець вже з першої хвилини зрозуміє, що A Planet of Mine не можливо пройти за 5-10 хвилин, доведеться спочатку вивчити особливості ігрового світу, а вже після цього переходити до активних дій. І займе це все досить багато часу.

Огляд Е Планет оф Майн на iOS

A Planet of Mine – гра симулятор, яка була створена компанією Tuesday Quest спочатку для ПК, а вже через деякий час і для мобільних пристроїв. Все в грі можна віднести до фантастичного стилю. А з особливостей, завдяки яким Е Планет оф Майн на iOS користується такою популярністю можна віднести:

 • стратегія;
 • симулятор;
 • steam досягнення;
 • наявність субтитрів;
 • 4Х;
 • інді;
 • будівництво;
 • симулятор колонії;
 • управління ресурсами;
 • наявність шахт;
 • космос;
 • мінімалізм;
 • процедура генерації й багато чого іншого.

При першому запуску користувачеві буде доступний стандартний режим «для одного гравця».

Суть гри та особливості сюжету

Користувач зможе створювати власний унікальний світ й навчиться самостійно правильно розподіляти ресурси. В деякому розумінні, Е Планет оф Майн дозволить відчути себе у ролі бога, бо вся ситуація буде виключно у руках гравця. Він самостійно зможе приймати абсолютно всі рішення, навіть такі здавалося б дрібниці, як де потрібно рости деревам.

Головне завдання полягає у розвитку інфраструктури, зробити планету зеленою, і виконати інші дії які досягнути певної мети, а саме покращення ситуації. Гравець отримає практично, необмежені можливості якими зможе управляти на власний розсуд.

Особливості сюжету A Planet of Mine

Тут буде відбуватися велика кількість дій. Потрібно самостійно обирати компонент і розміщувати його на потрібній ділянці. Користувач зможе тут проявити власну фантазію, завдяки якій буде створена унікальна планета зі своїм колоритом, та особливостями.

Управління

В A Planet of Mine досить просте і зрозуміле управління. Практично всі необхідні інструменти можна знайти у верхній частині екрану. Так геймеру необхідно всього лиш обрати ресурс та натиснути на місце де його потрібно використати.

Смартфон буде змінювати зовнішній вигляд екрану в залежності від вибраної дії. І у деяких випадках мобільний пристрій буде буквально наповненим яскравими кольорами.

Динаміка

Е Планет оф Майфн на Айфон – це унікальна та незвичайна гра, яка наповнена різноманітними діями. Тут можна проявити не лише власну фантазію, але й творче мислення і багато чого іншого.

Потрібно займатися озелененням території, розвивати інфраструктуру, щоб міста виглядали доглянутими.

Кожна нова гра буде приносити натхнення, зможе наповнити екран смартфона яскравими фарбами й чимось унікальним, або ж буде виглядати моторошно, що також справить неймовірне враження.

Музичне супроводження та графіка

A Planet of Mine підтримує велику кількість сегментів по кожному з яких геймер буде розподіляти ресурси.

Гра має тривимірну графіку, що додає всьому фантастичному світові унікальності, об’ємності та реалістичності.

Що стосується музичного супроводження, то воно досить стримане й не буде заважати геймеру повністю зануритися в фантастичний світ і працювати з новими локаціями. За творчу роботу з новими світами користувач регулярно зможе отримувати додаткові бали, а також можливість потрапити до таблиці рекордів.

Особливості

A Planet of Mine – гра зі звичним геймплеєм, проте великими масштабами. Геймеру доведеться займатися цілком звичайними для даного стилю діями: будувати, добувати ресурси, розвивати інфраструктуру. Єдине, що здійснювати це все потрібно буде не у звичних масштабах мегаполісу, а відразу цілої планети.

Планета буде мати вигляд круга, який поділений на сектори. Кожен фрагмент, ілюструє певні показники, на які й необхідно орієнтуватися.

Серед основних особливостей A Planet of Mine можна виділити:

 • незвичайну сюжетну лінію;
 • великий вибір матеріалів;
 • зручне управління;
 • наявність яскравого оформлення;
 • чудова тривимірна графіка.

Переваги A Planet of Mine взлом

Злом дозволяє у повною мірою насолодитися ігровим контентом і спробувати всі режими та раси. Тут геймер має можливість відчути себе у ролі людини творця й здійснювати управління найбільшими об’єктами планети.

Гравцеві доведеться взяти під контроль відразу всю планету й почати відбудовувати її та перетворити у новий прекрасний світ. Вже після першого запуску доведеться розпочати вивчення всіх процесів та негайного розвитку інфраструктури й інших не менш важливих процесів.

Переваги гри Геймплей A Planet of Mine

Користувач може обрати самостійно вдалу для себе планету в залежності від клімату та раси.

Серед основних переваг даної гри можна виділити:

 • приємна для ока графіка;
 • зрозуміле управління;
 • наявність великого вибору об’єктів;
 • цікаві завдання та наявність досягнень;
 • динамічний та захопливий сюжет;
 • неймовірно великі масштаби.

Чи варта уваги A Planet of Mine

A Planet of Mine – неймовірний симулятор, який однозначно варто завантажити на Айфон. Користувач отримає можливість управляти цілою планетою. Подібного ще не вдавалося створити ні одному розробнику.

Читайте також: Завантаження гри The Banner Saga та все цікаве, що хотілося б знати.

Кожна нова гра принесе велику кількість нових, незвичайних емоцій, які не залишать байдужим ні одного користувача. А особливо приємно вразить можливість відчути себе на місці самого бога й вплинути на важливі процеси планетарного значення.

Ваша оцінка: