Я шукаю...

Гра Gun Force для смартфонів iPhone й Apple Watch - кращий шутер для відпочинку

Гра Gun Force

Більшість власників смартфонів вважають за краще встановлювати різні ігри. Вони допомагають скрасити очікування в черзі або в довгій поїздці в громадському транспорті. На App Store існує велика різноманітність ігор, які можна підібрати на свій смак. Для цього необхідно лише вибрати потрібний варіант і завантажити його.

Ще радимо почитати про Into the dead 2.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Які варіанти ігор можна знайти на App Store

Всі ігри для смартфонів можна розділити на кілька категорій. Всі вони мають суттєві відмінності, завдяки яким можна підібрати варіант на свій смак.

  • Інтелектуальні. До цієї категорії можна віднести головоломки, кросворди, вікторини, різноманітні настільні ігри та програми з навчання.
  • Розважальні. У цю групу входять симулятори, рольові та мережеві ігри, перегони, пригоди.

Перша категорія більше підійде для любителів розумової праці. Ці ігри припускають, що гравець буде відповідати на питання з різних тематик, проходити заплутані рівні та вирішувати логічні завдання.

Друга підгрупа розрахована на більш активні дії. У них можна вибрати персонажа і покращувати його можливості, заробляти досвід і отримувати бонусні очки. Також в них передбачений онлайн-режим, в якому можна об'єднуватися або битися з іншими користувачами через інтернет.

На яких гаджетах Apple можна грати в ігри

Спочатку всі розробки ігор були побудовані тільки для смартфонів. Всі вони були написані для платформи iOS і мали свої переваги перед іншими варіантами операційних систем.

З появою Apple Watch функції телефону стали доступні та на годиннику. Для синхронізації необхідний телефон не нижче iPhone 5 з операційною системою iOS 13. Завдяки цьому можна управляти комунікацією і всіма необхідними опціями зі свого зап'ястя.

Також годинники Apple Watch стали підтримувати деякі види ігор. Розробники адаптують їх під невеликий екран і максимально зручний спосіб упорядкування, щоб користувач не відчував дискомфорту при використанні. Також вони не вимагають серйозних технічних характеристик завдяки мінімальній графіці. Як правило, всі ці варіанти схожі на ігри системи, до яких ми всі звикли ще з приставок Sega.

Ще радимо почитати про Asphalt 9.

Переваги гри на Apple Watch

Ігри призначені для розваги під час очікування або нудних поїздок. Як правило, в них грають в транспорті або в чергах. Коли навколо великий потік людей, тримати в руках смартфон стає небезпечно. Тоді на допомогу приходять Apple Watch. Вони дозволяють гравцеві отримати наступні переваги:

  • звільнити руки;
  • не переживати про те, що можна упустити гаджет;
  • швидкий доступ до улюбленої гри;
  • можливість урізноманітнити очікування;
  • зручність використання;
  • хороший дизайн і різноманітність.

Існує цілий список з найбільш популярних ігор для Apple Watch на App Store. Одна з них – Gun Force.

Що являє собою гра Gun Force

Ця програма почала позиціювати себе як шутер. Цей вид гри заснований на стрільбі по противниках. Головний персонаж проходить локації й заробляє ігрові очки та досвід.

Оформлення виглядає простим. Він схожий на стандартні ігри, створені по 8 битній системі.

Персонажі й локації зроблені у вигляді піксельних малюнків, які вражають своєю простотою. Однак дизайн різноманітний і приносить тільки задоволення від гри. Цей варіант підійде для любителів старих ігор. Ностальгія за приставкою Sega повністю задовольняється і не потрібно докуповувати додаткового обладнання. Все необхідне знаходиться або в смартфоні, або в наручних годинниках Apple Watch.

У плані управління, гра Gun Force дуже проста. Користувач просто клацає на противника для стрільби. Для просування вперед і збору різних ігрових бонусів використовується система жестів.

Як і в будь-якій грі, користувач проходить початкове навчання. У ньому розповідається, як проводиться стрибок, стрілянина і крок, тому питань не повинно виникнути.

Ще одним плюсом гри є гарний музичний супровід. Воно не нав'язливе і підлаштовується під ситуацію, що відбувається. Музика створює необхідний настрій і дає користувачеві відчути будь-який момент.

Всі дії персонажів також озвучені окремо, що додає позитиву в проходження.

Налаштування дозволяють прибрати звук при необхідності та підстроїти мову для чіткого розуміння ігрового процесу. Також там можна вибрати рівень складності, що дозволяє проходити гру кілька разів.

Збереження рівнів проходить автоматично, і гравець може пройти його заново до отримання потрібних показників.

Думка гравців щодо гри Gun Force

Гравці відзначають цікавий ігровий сюжет. Він заснований на відстрілюванні та пограбуванні терористів. При кожному пострілі з персонажів супротивника сиплеться ігрові бонуси.

У грі зустрічаються і різні монстри, які виконують роль босів. Вони мають шкалу життя, по якій можна відстежувати ефективність дій гравця.

На деяких рівнях головний герой повинен врятувати заручників. Такі моменти припускають знищення всіх супротивників без винятку.

Для пересування персонажа використовується різна техніка, наприклад, мотоцикл. Він може відстрілюватися прямо з нього і швидко проходити рівні. Як додатковий бонус можна вибирати зброю для стрільби, список якої поповнюється після досягнення результатів.

Розробники додали вибір персонажів. Тепер користувач має вибирати їх не тільки за зовнішнім виглядом, але і за вмінням, яке визначено заздалегідь. При проходженні гри показники життя, витривалості та збитків ростуть, але і супротивників стає більше.

Гра Gun Force заснована на ускладненні кожного етапу. Тому вона не набридає і дозволяє гравцеві весь час перебувати в тонусі й отримувати задоволення від ігрового процесу.

На App Store можна знайти безліч позитивних відгуків про гру. Тому вона по праву може вважатися однією з кращих ігор для iPhone та Apple Watch.

Ваша оцінка: