icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Справжні перегони та пригоди разом з GRIDTM Autosport
03 Травень 2021

Справжні перегони та пригоди разом з GRIDTM Autosport

Круті перегони GRID Autosport. Що особливого в цій грі. Кому сподобається розвага. Огляд додатку

Перекупко Анастасія

Всі ми любимо спорт, хтось більше, а хтось в менше. Ми не говоримо про те, щоб займатися спортом, але дивитися його, або грати - точно любить кожен. Спортивні перегони також відносять до спорту. Кожен хлопець, а іноді та дівчисько, люблять поганяти на крутих машинах і підкорити безліч трас і локацій. Саме в цій грі вам належить битися з різними віртуальними та навіть справжніми суперниками, щоб довести, що ви є першокласним водієм, який може подолати всі труднощі та прийти до фінішу першим.

Компанія Codemasters, яка займається розробкою комп'ютерних ігор, уже не перший рік метається між серйозними перегонами та турнірами. У них беруть участь не тільки боліди, але та інші автомобілі, наприклад, позашляховики. З їх допомогою вам треба буде дійти першим до фінішу.

Компанія і їх серія ігор

Саме ця компанія є однією з найпопулярніших у світі, яка виробляє гри в жанрі перегонів. Але компанія виготовляє не тільки класичні перегонні ігри, а й інші, наприклад, симулятори. Для всіх і кожного підійдуть ці видовищні перегони, вам сподобається вибирати собі різний транспорт, а в іграх цієї компанії автомобілів і транспортних засобів є величезна кількість і кожен може вибрати собі те, яке підійде саме для вас.

Мільйони людей по всьому світу люблять грати в цю гру. У компанії є величезна кількість шанувальників, які майже щодня грають в цю гру. Autosport - цієї гра, в яку приємно грати, незалежно від того, скільки вам років і як давно гра вийшла на екрани. Сьогодні її можна завантажити на різні платформи. Попри те, що вона вийшла у світ ще у 2014 році, і сьогодні в неї грають з насолодою багато поколінь людей.

Сьогодні вийшло багато оновлень і пізніших версій цієї класичної гри. Гра на ios виходила неодноразово, вона пристосована для багатьох платформ, в неї зручно грати й вам це принесе велике задоволення.

 Ігровий процес

Напевно, якщо ви цікавитеся перегонами й подібними іграми, то ви неодноразово вже грали в такі ігри. Але, якщо ви починаєте грати саме в GRIDTM Autosport, то ви побачите, що вона відрізняється від інших. У грі є певні правила. Наприклад, ви не побачите стандартні локації, наприклад, гараж, також ви не зможете клеїти наклейки спонсорів. Ця гра не орієнтується на різні фантастичні й трохи рекламні нюанси, вона про перегони та виключно тільки про них.

Саме тут ви побачите тільки жорсткі та по-справжньому професійні змагання, а не тільки рекламу і різний тюнінг. Вам дадуть автомобіль і з його допомогою вам необхідно домогтися успіху.

Графіка гри дуже класна і реалістична. Тут є величезна кількість турнірів. Ви можете боротися в справжніх перегонах, вибирати різні автомобілі та так далі. Вас чекають класичні заїзди по вулицях, а також спортивні змагання, в яких вам необхідно бути, як в справжніх перегонах, займати перші місця, щоб займати в кінцевому підсумку в турнірній таблиці перше місце і виграти сезон.

Проходити гру дуже захопливо. Але, для тих, хто не може подолати певний рівень, є злом гри GRIDTM Autosport. У мережі є величезна кількість різних підказок, за допомогою яких вам легше буде проходити рівень. Наприклад, є гра зі зломом, в якій будуть відкриті всі рівні. Крім того, для вас, за допомогою злому будуть відкриті не тільки рівні, але ще і бонусні бали, всі автомобілі та множинні підказки.

Ви побачите, що гра відрізняється від усіх інших перегонів. Ось кілька особливостей:

  • барвистий і дуже гарний дизайн;
  • реалістичність і класна фізика ігрового процесу;
  • величезна кількість різних автомобілів;
  • багато різних трас і локацій;
  • можливість грати з реальними та віртуальними суперниками.

Також радимо почитати про PicsArt Photo Studio на iPhone.

Система гри та правила

Як і в кожному реальному змаганні та в перегонах, щоб приступити до заїзду, вам необхідно буде пройти кваліфікацію. Щоб мати можливість брати участь в фінішних заїздах, вам потрібно буде пройти якийсь груповий етап. Тобто, щоб заслужити можливість поборотися за головний приз, вам треба ще й бути гідним інших суперників.

У певному турнірі вам нараховуватимуть як штрафні бали, так і переможні. У деяких іграх їх можна буде заробити, але в інших немає. Є одне, по-нашому класне правило в кожному заїзді. Коли ви зайняли перше місце в попередніх перегонах, або у кваліфікації, то у фінальному турнірі ви будете на першому місці. Але, пілот, який у попередній серії зайняв останнє місце, буде на першому місці у фінальній  серії. Таким чином, розробники подбали, щоб гра була цікавішою і більш справедливою.

Так що, вам не буде часу нудьгувати. Якщо ви навіть показали в попередніх перегонах свою майстерність, то вам доведеться стартувати останнім, щоб знову показати, що ви кращий перегонник і можете всіх обійти в цій нелегкій битві. Але, вам слід бути дуже уважним, адже заїзди між собою дуже відрізняються. Наприклад, якщо ви ганяєте в вуличних перегонів, то вам буде досить просто, адже ці заїзди схожі на все ігри.

Але якщо ви ганяєте на болідах, то тут треба бути максимально уважним, бо, втративши навіть пару секунд, ви вже можете прийти на фініш далеко не першим. Крім того, треба враховувати ще й те, що вам треба заїжджати на автостопові. А там треба буде витратити пару секунд. Це вже зовсім інший різновид перегонів.

Є й інші перегони

Але, якщо ви не фанат вуличних перегонів, то розробники для вас приготували та інші різновиди гоніння. До речі, всі цю гру GRIDTM Autosport можна завантажити на айфон і грати в них в будь-який зручний для вас час. Ви можете брати участь, борючись з різними суперниками на справжніх позашляховиках і інших автомобілях. Тут представлена ​​величезна кількість транспортних засобів, які є досить складними та дивовижними.

Попри те, що в грі є велика кількість класних і унікальних автомобілів, гнатися за реалізмом тут не має бути. Згадайте, що гра вперше потрапила на комп'ютери ще в далекому 2014 році, тобто ще сім років тому.

Але є в грі та мінуси

Коли ви захочете від гри трохи більшого і саме втягніть в ігровий процес, у вас, вірніше, у гри, з'являться несподівані проблеми, якщо це так можна назвати. Попри популярність цієї гри, вона не є повноцінним симулятором, а скоріше досить простий аркадою. Як кажуть експерти, цій грі не вистачає певної глибини. Це аркада, яка створена досить давно, але не для того, щоб вражати нею, а щоб просто згаяти свій час і провести весело його.

Якщо говорити про ігрові налаштування, то ця гра йде на всіх платформах. Завантажити GRIDTMAutosport iPhone можна на різних сервісах, адже вона доступна у вільному доступі безплатно вже давно. В налаштуваннях, за допомогою повзунків, ви можете визначено підвищити характеристики кожного автомобіля і трохи змінити його. Простіше кажучи, ви можете прикрашати автомобіль, його характеристики, але не його зовнішній вигляд.

Прикрашати машину ви зможете після певного періоду. Вам необхідно буде перемогти заробити бали та монети, за допомогою яких ви зможете поліпшити свою машину і перемогти всіх суперників.

Крім того, у вас в грі буде напарник, якого звуть інженером. Але не радійте сильно. Цей напарник не допоможе вам занадто багато. Весь його функціонал завершується тим, що він дає вам деякі рекомендації. Вони звучать досить шаблонно і толку від них немає ніякого. Наприклад, він може робити вам «підказки» навіть під час ігрового процесу, тобто, під час гоніння. Ось їсте ви останнім у своїй гонитві, а у вас починають вискакувати підказки від вашого інженера, раптово він починає волати, що вам слід відриватися від суперників і перемагати. А куди тут відриватися, якщо ви останній, нам здається це нелогічним.

А в загальному є кілька пунктів, які явно псують гру, наприклад:

  • Немає можливості прикрашати та значно поліпшити автомобіль.
  • Простий і не завжди логічний сюжет гри.
  • Безглуздий інженер і підказувач, який вам тільки зашкодить.
  • Текстури іноді зависає.
  • Немає багатьох реальних чемпіонатів.

Також радимо почитати про Into the dead 2.

Реакція критиків і користувачів

Багато користувачів і критики розповідали, що ці гоніння відрізняються від інших, але не в хорошому сенсі, а зовсім навпаки. Наприклад, в цій грі відсутня реальна загроза, яка є в інших іграх. Якщо ви вирішите завантажити гру GRIDTM Autosport, то ви зможете поспостерігати, як вона відрізняється від інших і помітити. Тут є величезна кількість різних особливостей, які відрізняє її.

Користувачі кажуть, що в цій грі також, як і в інших подібних перегонів, ваш автомобіль може бути рознесений іншими суперниками. Але тут вам не треба боятися своїх помилок, а того, що інший суперник просто буде нахабніше вас і виб'є вас від траси. Ваш загальний результат заноситься в таблицю, в якій потім ви зможете порівняти свої результати з іншими суперниками. Ви можете грати в різні місії, але не тільки з віртуальними суперниками, але навіть і з реальними в мережі Інтернет.

Найчастіше перегони перетворюються не в спортивні змагання, а в гонінні на виживання. Залежно від вашої майстерності, ви можете навіть не дістатися до фінішу. А доїхати до нього треба. Пам'ятайте, про що ми розповідали раніше. Якщо ви навіть фінішуйте останнім, в наступному фінальному заїзді вам належить відправитися в дорогу першим.

Покажіть всім, що ви можете подолати багато перешкод і дістатися до фінішу чемпіоном.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Сталий розвиток смартфонів та збереження довкілля
22 Червень 2022

Дізнайтеся все про те, який вплив смартфони здійснюють на навколишнє середовище, а також які кроки роблять виробники смартфонів та бізнес-компанії, щоб змінити екологію на краще

Що робити, якщо переклад сторінки на смартфоні не працює?
22 Червень 2022

Дізнайтесь, як відновити переклад інтернет-сторінок на вашому смартфоні для комфортного перегляду іноземних веб-сайтів, налаштувавши браузер

Що робити, якщо телефон не повідомляє про нові SMS?
21 Червень 2022

Дізнайтесь, як виправити те, що ваш смартфон не сповіщає про отримання нових СМС-повідомлень, та якими можуть бути причини