Гра Minit - що можна встигнути за 60 секунд?

Гра Minit - що можна встигнути за 60 секунд?

Коли хочеться відпочити від щоденної рутини, на виручку приходять мобільні ігри. На сьогодні все частіше мобільні додатки займають місце комп'ютерних ігор, тому що в них можна пограти у будь-який час, потрібно лише мати телефон із зарядженою батареєю. Гра Minit - це захоплююча хвилинна подорож, яка допоможе зняти втому і відволіктися від будь-яких стресових ситуацій. Представлена гра відрізняється незвичайною механікою, адже як би гравець не старався, після закінчення 60 секунд він неминуче помре. Гру можна придбати всього лиш за 0.99$ на офіційному сайті App Store:

Завантажити Minit з App Store для IOS 

Головоломка Minit – це гра, в котрій ви поринете у дивну подорож чорно-білим світом з приємним музичним супроводом. Кожен гравець, коли вперше завантажує додаток, не може розібратися, що йому потрібно робити, та діє наосліп. Головне в цій грі спочатку намітити майбутній шлях і чітко слідувати йому, після старту відліку таймера. Щоб розібратися, як завантажити й пройти гру Minit на мобільних телефонах бренду Apple, ми детально розглянули механіку програми, її особливості та секрети.

 Гра Minit - що можна встигнути за 60 секунд? - icoola.ua - фото 1

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

МЕГА ЗНИЖКА
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green (Темно-зелений) Відновлений еко
19 710 грн -21%
15 700 грн

від 1570 грн/міс

Особливості гри Minit

Розробники гри Minit вирішили зробити ставку не на складність розроблених ними загадок, а на брак часу. І така стратегія спрацювала. Багатьох користувачів привернула незвичайна аркада, в якій важливо швидко приймати рішення, інакше ваш персонаж помре, а виграти нічого не вийде. Всі завдання, що з'являються перед гравцем для отримання нагород, відрізняються простотою – потрібно лише трохи подумати та включити логіку.

Розробники Devolver Digital дійсно потрудилися, створюючи проєкт, в якому ідеально взаємопов'язані музика, загальна картинка та атмосфера. Вони змогли заінтригувати користувачів, дозволивши їм відчувати постійну радість, коли відкриття скрині з монетами, знаходження нової ігрової локації, виконання завдання відбувається в останні секунди до смерті персонажа.

Огляд геймплею: чим можна займатися в грі Minit

Гра Minit – це джерело загадок, схованок і дивовижних рівнів. Гравець може пройти гру, як за пару годин, так і застрягти на деяких етапах на кілька днів. Головною особливістю Minit можна назвати те, що по завершенню першого проходження в неї можна продовжувати грати. Розробники пропонують гравцям наступний контент:

 • пошуки колекційних предметів;
 • відкриття всіх розроблених локацій;
 • відкривається доступ до нового проходження на збільшеній складності.

Після першого проходження, якщо гравець вирішує перепройти гру на збільшеній складності, то він повинен очікувати, що може збільшитися кількість супротивників, а локації змінити своє місце розташування. У «новій грі+» піддаються модифікації не тільки противники та локації, також зміни стосуються таймера і здоров'я персонажа.

Особливість механіки гри за 60 секунд приваблює гравців. Адже навіть якщо користувач провалить кілька спроб поспіль, то він втратить всього кілька хвилин ігрового часу, що не сильно позначиться на загальному проходженні.

 Гра Minit - що можна встигнути за 60 секунд? - icoola.ua - фото 2

Переваги та недоліки гри Minit

Найголовніший плюс гри Minit – це відчуття перемоги в останню секунду, яке неодноразово переслідує гравця. У реальному житті зробити будь-яку справу за секунди до закінчення терміну складно, а ось в грі таке почуття виникає постійно. Гравці виділяють наступні переваги цієї головоломки:

 1. хороша атмосфера;
 2. приємна картинка і музика;
 3. цікавий сюжет;
 4. нормальна складність – всі завдання вирішуються простою логікою, не потрібно годинами шукати рішення в інтернеті;
 5. оригінальна ідея і відмінна реалізація;
 6. простий геймплей, але містить велику кількість різноманітного контенту;
 7. два варіанти складності – друга відкривається після першого проходження.

Розробник гри Minit, Devolver Digital  – це компанія, яка давно зарекомендувала себе, як виробника якісного контенту з шикарними саундтреками. Розроблений ними додаток Minit відрізняється великою кількістю плюсів і має безліч позитивних оцінок від користувачів. Але й у цієї гри існують свої недоліки:

 • недомовленість сюжету;
 • лінійна побудова історії – немає нормального опису сюжетних поворотів і ліній.

В цілому, виходячи з оцінок і переваг програми, за неї дійсно можна заплатити – гру можна пройти кілька разів на різних рівнях складності, а також заново перепройти її через якийсь проміжок часу.  До того ж коштує вона всього 0,99$.

 Гра Minit - що можна встигнути за 60 секунд? - icoola.ua - фото 3

Де можна скачати гру Minit на iPhone

Гра Minit – це захоплююча головоломка, яка допоможе пізнати й радість і розчарування за одну хвилину. Для того, щоб встановити такий додаток на iPhone, потрібно щоб телефон працював на версії iOS 8.0 і новіше. Також потрібно звільнити понад 100 Мб вільної пам'яті, а після вже можна виконати покупку гри в App Store.

Подорож за 60 секунд – це незвичайний, у своєму роді унікальний досвід, здатний подарувати гравцеві букет нових емоцій. За допомогою програми виходить розслабитися після важких буднів і відірватися від будь-яких щоденних справ.

До речі, проводити час за цією грою найкраще разом з відновленим iPhone 7 Plus 128gb Red з великим дисплеєм та потужним процесором.