headphones-mobile-icon
+38 (063) 626-11-94
icoola > blog > Apple могли купити Tesla: Ілон Маск у 2017 році майже продав компанію
28 Грудень 2020

Apple могли купити Tesla: Ілон Маск у 2017 році майже продав компанію

Ілон Маск хотів продати Tesla, корпорації Apple. В найважчий час для компанії, 2017 року, власником Tesla міг стати Тім Кук. Дане повідомлення з'явилось на офіційному Twitter Маска...

Ваня Аврахов

Генеральний директор Tesla - Ілон Маск, у найважчі часи для планував продати компанію її Apple Inc. але головний директор Тім Кук відмовився від даної пропозиції.  Дану інформацію написав Ілон в розповів у своєму Twitter.

Він написав ”У найтемніші дні програми Model 3 я звернувся до Тіма Кука, щоб обговорити можливість придбання компанією Apple - Tesla (за 1/10 нашої поточної вартості). Він відмовився приймати зустріч.

Маск зауважив, що Apple планує випустити “електрокар” з використанням літій-залізних фосфатних батарей, які на даний час використовує Tesla у своїх авто. Нагадаємо, що генеральний директор SpaceX та власник Tesla Ілон Маск визнаний найкращим бізнесменом за версією Fortune у 2020. 

Автори "Fortune" після включення Tesla у біржовий індекс S&P 500 дало змогу зробити Ілона Маска другою найбагатшою людиною у світі. Так Маск перемістив Білла Гейтса на 3 місце і зайняв почесне друге місце у рейтингу.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Програміст із США забув пароль до гаманця, де знаходиться 7002 біткоіни
13 Січень 2021

Програміст із США забув пароль з доступом до флешки, де знаходиться 7002 біткоіни. У нього залишилось ще 2 спроби, після яких дані з флеш-накопителя видаляться назавжди. 

Сюрпризи 51-ої виставки CES 2021
13 Січень 2021

Одна з найвпливовіших світових подій у сфері технологій і інновацій CES в 2021 році проходитиме онлайн. Розумні маски, доладні телефони і найтонші телевізори. Чим дивуватимуть цього року?

Гайд по застосуванню Apple Pay
13 Січень 2021

Відкрийте для себе світ неймовірно швидкої і безконтактної оплати з Apple Pay. Ніяких купюр і монет по кишенях. Без ризиків при реєстрації банківських карт на сайтах і плутанини між ними. Чіткість, простота, і нічого зайвого.