iOS 16 beta 1 - як встановити нову ОС Apple для iPhone?

iOS 16 beta 1 - як встановити нову ОС Apple для iPhone?

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Як і коли можна буде встановити iOS 16.1 (Beta)?

Бета-версія iOS 16 вже близько. Вам, напевно, цікаво, як встановити нове програмне забезпечення для iPhone? Це стане можливим одразу після вступної доповіді WWDC2023. По-перше, бета-оновлення iOS 16 буде доступне для розробників додатків. Публічним тестерам доведеться ще трохи почекати.

iOS 16 beta 1 — це перша попередня версія програмного забезпечення iPhone від Apple, яка стала предметом багатьох обговорень. Як було анонсовано, ми побачимо систему під час відкриття WWDC2023. Незабаром настане час розпочати тестування пілотної версії програми. По-перше, розробники програм зможуть встановити систему. Як це зробити і хто може першим встановити iOS 16 beta 1?

Найзручніший спосіб встановити iOS 16 beta 1 – це встановити спеціальний профіль. Для цього увійдіть на свій iPhone або iPad за допомогою власного облікового запису розробника (ви можете зробити це тут), до якого потрібен спеціальний доступ, і перейдіть до розділу завантаження. Там ви зможете завантажити відповідний профіль, а потім встановити його.

Все, що вам потрібно зробити, це виконати дії, які відображаються на екрані вашого телефону або планшета. Потім вам просто потрібно перезавантажити пристрій і перейти до розділів Налаштування, Загальні та Оновлення, звідки ви можете встановити iOS 16 beta 1. Пам’ятайте, що у вас має бути заряджений принаймні на 50% акумулятор або смартфон повинен бути підключеним до джерела живлення. Інакше установка буде неможлива.

На які моделі Айфон можна встановити iOS 16?

Ви можете встановити iOS 16 beta 1 на наступні iPhone:

iPhone SE (2 і 3 покоління), 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, Xs, Xs Max, Xr, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro і 12 Pro Max , 13 , 13 Mini та 13 Pro (Макс)

Візьміть до уваги, що iOS 16 beta 1 наразі буде доступна лише для розробників додатків. Незабаром нова система стане доступною в рамках програми Apple Beta Software. Тут інформатори говорять про липень. Тоді всі бажаючі користувачі iPhone зможуть встановити iOS 16  beta 1. Поки що це неможливо. Ми очікуємо, що друга бета-версія буде випущена приблизно через 3-4 тижні. Поки що вам доведеться запастися терпінням і чекати.

Бета-версію iOS 16 найкраще встановити на додатковому iPhone. Встановлення програмного забезпечення в першій версії на вашому основному телефоні не дуже хороша ідея, оскільки, цілком ймовірно, вона матиме помилки, які перешкоджатимуть стабільній і надійній роботі телефона.

Радимо також дізнатися, як відключити геолокацію на Айфоні та що таке гео-теги!