Я шукаю...

iPhone 13 отримає збільшену котушку для бездротової зарядки і більш потужні магніти MagSafe

фотографія презентації техніки Apple

Як завжди, перед скорою презентацією нової лінійки смартфонів від Apple iPhone 13, мережею активно гуляють різноманітні чутки про можливі особливості нових пристроїв. І нехай до офіційного релізу залишилося пару місяців, відомий інсайдер Макс Вайнбах, опублікував чергове відео на платформі YouTube, де поділився цікавими новинами зі світу Apple. Він повідомив, що компанія збирається поліпшити котушку для бездротової зарядки в нових iPhone 13. Це може збільшити роботу терморегуляції, і, в теорії також підніме потужність зарядки.

айфон лежить

Чи варто купити Айфон 12 Міні б/у - заходь і дізнавайся все про цю модель смартфона.

Щоб розуміти, про що йдеться, потрібно знати, що з себе представляє бездротова зарядка MagSafe для айфона. Це звичайний зарядний пристрій бездротового типу, який використовує магніти для конкретного зіставлення смартфона до станції зарядки. Макс Вайнбех запевняє, що Apple збирається оснастити нову лінійку айфонів збільшеними котушками MagSafe. Можна припустити, що така зміна посприяє роботі реверсивної зарядки бездротового типу. Тобто, тепер з'явиться можливість за допомогою Айфона зарядити бездротові навушники AirPods, розумний годинник Apple Watch та інші подібні гаджети з технологією Qi. Втім, подібний реверсивний зарядний пристрій нам обіцяють з моменту появи iPhone 11, однак, компанія по цей час не особливо поспішає встановлювати її в свою продукцію.

Не оминули чутки й MagSafe, адже, якщо вірити інсайдеру, лінійка новеньких айфонів 13 повинна бути оснащена більш потужними магнітами MagSafe. І знову є ймовірність, що для цього важлива наявність збільшених котушок для зарядки бездротового типу. Так чи інакше, подібна новина точно порадує тих користувачів, які активно користуються аксесуарами MagSafe до своїх смартфонів від Apple.

айфон заряждається

Можна також додати невеликий слух про софт. Так, інсайдер пообіцяв появу в додатку «Камера» підтримки портретного режиму в відеозйомці. І нехай оновлення операційної системи в iOS 15 додало подібний режим у додаток FaceTime або той же Snapchat, активних користувачів не зможе не порадувати така можливість в стандартному додатку камери в нових iPhone 13.

Тут можна купити айфон б/у з гарантією 1 рік. Ми - це найкращий магазин Apple.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Ваша оцінка: