iPhone 14 Pro Max може отримати 48-мегапіксельну камеру і відеозйомку 8К

iPhone 14 Pro Max може отримати 48-мегапіксельну камеру і відеозйомку 8К

Донедавна в мережі інтернет ходило багато чуток про новий iPhone 14 Pro Max, проте вся інформація стосувалась лише передньої частини смартфона. А от останні новини зовсім здивували всіх фанатів техніки Apple, адже скоріш за все у новому iPhone нас чекатимуть кардинальні зміни. Згідно останніх даних iPhone 14 Pro Max та 14 Pro отримають 48-мегапіксельну камеру...

 iPhone 14 Pro Max може отримати 48-мегапіксельну камеру і відеозйомку 8К - icoola.ua -фото 2

Стверджується, що завдяки таким змінам основних камер користувачам стане доступною можливість знімати відео у розширенні 8К, використовуючи технологію поєднання пікселів. Окрім цього, дисплеї пристроїв підтримуватимуть частоту оновлення 120 ГГц, що значно покращить загальний серфінг в інтернеті та зображення на екрані.

Щодо брови на передній частині екрану, то її планують значно зменшити. Заявляється, що смартфон матиме певний круглий виріз з фронтальною камерою, в якому помістять Face ID. І ще одна, проте досить суттєва зміна, про яку говорять досить давно - основна камера більше не буде виступати над корпусом і йтиме врівень із задньою частиною телефону.

Щодо самого корпусу, то він буде створений із титану, що є одним з найстійкіших до подряпин металів. Також, раніше ми розповідали про те, що серію iPhone Mini можуть зняти з виробництва, натомість планують випустити дещо більший iPhone Max.

Можна припустити, що смартфон працюватиме на операційній системі iOS 16, з мікросхемою Apple Bionic A16 та передачою данних 5G. 

Приблизна дата випуску 14-серії iPhone запланована на щорічній презентації Apple - 13 вересня. Звісно, наразі офіційного підтвердження немає, проте витоки інформації вже підтверджують багато інсайдів.

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше