Я шукаю...

Що слід перевірити, якщо iPhone не заряджається?

iPhone не заряджається: що робити?

Досить багато хто з нас потрапляв в ситуацію, коли айфон не заряджається або заряджається дуже довго. Дана поломка може виникнути, як на б у телефоні Apple, так і на абсолютно новому. Не завжди при даному дефекті потрібно звертатися в сервісний центр, адже причина може бути дуже банальна. Оскільки їх багато, тому ми розповімо вам про найпоширеніші з них.

Айфон не заряджається - icoola.ua - фото 2

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Айфон не бачить зарядку: перевірте справність кабелю і блоку зарядки

Перш за все проблема того, що айфон не бачить зарядку може ховатися в неякісному зарядному пристрої. Вам слід добре перевірити кабель Lightning на відсутність «переломів». Якщо після візуального огляду вам здається, що з ним все в порядку тоді вам слід спробувати зарядити ним інший смартфон. Якщо телефон буде заряджатися, значить проблема не в зарядному пристрої, однак якщо не буде, вам слід по черзі замінювати кабель і блок зарядки, адже кожен з них може бути з дефектом.

Забруднений роз'єм зарядки-синхронізації

Наступне, на що вам слід звернути увагу – це Lightning-роз'єм. Перш за все перевірте чи не забруднений він, бо у нього часто потрапляє пил, який може перешкоджати хорошому з'єднанню кабелю Lightning з контактами в порту. Через це може не відбуватися зарядка пристрою. Рішення: візьміть зубочистку і спробуйте почистити порт, проте будьте дуже обережні і не пошкодьте контакти, адже в такому випадку вам буде потрібно виконувати ремонт iPhone. Почистили і все одно телефон не заряджається? Читайте далі.

Якщо айфон не заряджається – перевірте контролер живлення

Один з найважливіших елементів в телефонах, які відповідають за процес зарядки – це контролер живлення. Іноді, якщо смартфон не заряджається, можливо проблема саме в цьому. Як і вся апаратна частина, він контролюється програмним забезпеченням. І навіть в такій надійній операційній системі, як IOS, бувають програмні збої, тому перш за все вам слід перезапустити пристрій. Якщо це не допомогло тоді вам слід звернутися в сервісний центр ICOOLA для проведення детальної діагностики iPhone 11 чи будь-якої іншої моделі, оскільки проблема може бути або в цьому або будь-якому іншому елементі айфона, визначити в якому саме зможе тільки професійний майстер з відповідним обладнанням.

Айфон не заряджається - icoola.ua - фото 3

Айфон не заряджається? Перевірте Акумулятор

Термін служби акумулятора iPhone становить близько одного року, після чого він починає деградувати і втрачати свою місткість, це одна з головних причин, чому яблучний смартфон не заряджається. Одночасно з цим падає його працездатність, і він не може виконувати роботу в повному обсязі. Це якраз може виражатися в тому, що айфон не заряджається або може заряджатися занадто повільно. В такому випадку вам допоможе заміна акумулятора.

iPhone не заряджається через бездротову зарядку

Перш за все вам потрібно знати, як повинен розташовуватися айфон на бездротовій зарядці вашої моделі. Адже багато з них мають обмежений радіус дії і потрібно, щоб смартфон був розташований на чітко відведеному для нього місці, щоб заряджатися. Ще одне, що може викликати проблеми при зарядці – це чохол, адже багато з них є досить грубими і можуть не пропускати через себе струм. Ще одним, не мало важливим фактором є стандарти зарядки, вони діляться на Qi і PMA, переконайтеся, що ваш iPhone і станція бездротової зарядки працюють на одному стандарті.

У статті ми оглянули найпоширеніші проблеми при зарядці айфонів. І сподіваємося, що після її прочитання ви змогли самостійно вирішити проблему з зарядкою на вашому пристрої.

Ваша оцінка: