IPhone автоматично встановлює правильний час, який зазвичай є невід’ємною частиною дисплея, в операційній системі. Однак може статися так, що час на вашому iPhone не відображається правильно. Що може бути причиною такої ситуації і що робити в цьому випадку?

Переконайтеся, що ви використовуєте останню версію iOS

Якщо ваш iPhone неправильно відображає час, зазвичай винна застаріла версія iOS. Позначити опцію завантаження оновлення можна в загальних налаштуваннях операційної системи у вкладці «Оновлення». Під час оновлення вам потрібно буде підключити телефон до зарядного пристрою та підключити пристрій до мережі Wi-Fi. Тільки після цього приступайте до встановлення доступного оновлення.

Перевірте час на синхронізованому комп’ютері

У деяких випадках iPhone може показувати неправильний час, оскільки він синхронізувався з комп’ютером, який також не показує правильний час. У цьому випадку спочатку потрібно встановити правильний час на комп'ютері. Тоді iPhone оновиться автоматично, і вам не доведеться змінювати жодних налаштувань.

Що робити, якщо айфон неправильно показує час? - icoola.ua - фото1

Змініть налаштування iPhone

Неправильний час на вашому iPhone також може бути викликано встановленням часу вручну. Автоматичну установку дати і часу можна включити в загальних налаштуваннях iPhone. Тоді телефон автоматично встановить час відповідно до часового поясу, у якому він зараз знаходиться. У цьому випадку було б гарною ідеєю налаштувати згоду на місцезнаходження на вашому iPhone, оскільки лише так пристрій може визначити ваше місцезнаходження. Ви можете зробити це, перейшовши до налаштувань конфіденційності, вибравши служби визначення місцезнаходження та системні служби та ввімкнувши налаштування часового поясу.

Ручне налаштування часу

Іноді вам може знадобитися вимкнути функцію автоматичного встановлення дати та часу. Як правило, це може статися з вами під час відвідування певних частин світу. У цьому випадку може стати в нагоді встановлення часу вручну. Все, що вам потрібно зробити для цього, це зайти в загальні налаштування, вибрати розділ дати і часу і вимкнути опцію автоматичного налаштування. Тільки тоді можна буде вручну ввести часовий пояс і правильний час.