Я шукаю...

Останні чутки про iPhone SE 2024 року: «дірявий» дисплей і наявність 5G

Новинка 2024 року від Apple

iPhone SE вважається одним з бюджетних смартфонів компанії Apple. І у 2021 році почали активне обговорення, яким може стати новинка, яку покажуть світу, ймовірно за все, у 2024 році.

Складно сказати, яка інформація правдива, а яка ні. А особливо з огляду на політику самої компанії, яка піклується про інформаційну безпеку і стежить, щоб інформація про новий пристрій не поширювалася.

Але, якщо враховувати те, що смартфони з приставкою SE належить до бюджетної категорії, то і в третьому поколінні компанія зробить все, щоб здешевити гаджет. Так, наприклад, в смартфоні 2020 року можна знайти багато подібного з Айфоном 8. І неважко здогадатися, чому в Apple пішли саме на такий крок.

Варто прочитати: Шкарпетки від Apple: новий патент на розумну техніку.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Передбачувані характеристики iPhone SE 2024 року

Відома особистість Мін-Чі Куо у сфері технічних прогнозів досить часто вгадує чого очікувати від новинок компанії Apple, тому багато прислухаються і стежать за всіма його прогнозами. Що стосується нового смартфона з приставкою SE у даної людини також є деякі припущення.

Так, Мін-Чі Куо стверджує, що третього покоління не варто очікувати найближчим часом. Мало того, за словами Куо, тільки через рік компанія може опублікувати анонс. А ось вихід нового Айфона варто чекати тільки у 2024 році.

Не варто вірити чуткам, які є в мережі, що смартфон представлять на осінньої презентації 2021 року. Цього не станеться.

Інсайдери стверджують, що значних змін в дизайні нового гаджета очікувати не варто. Але, все ж багато хто має надію на те, що до 2024 року буде прийнято рішення зробити телефон повністю безрамковим. Адже всі сучасні смартфони однозначно на той час вже не матимуть усім відомих «чубчиків».

Розробник зможе зробити акцент на начинці, і очікуються наступні зміни:

  • покращиться якість дисплея;
  • будуть змінені в кращу сторону показники продуктивності процесора;
  • програмне забезпечення камери буде змінено.

Інсайдери впевнені, що дактилоскопічний датчик буде переміщений, і в третьому поколінні він з'явиться на бічній грані. І ймовірно його впровадять в кнопку блокування.

Що стосується впровадження 5G в Айфон РЄ, то це все ще залишається під питанням. Все пов'язано з тим, що така технологія значно збільшить вартість смартфона, але водночас, експлуатаційні можливості будуть значно підвищені.

До 2024 року всі сучасні смартфони будуть мати 5G, тому компанія не зможе ігнорувати це, і буде змушена оснастити навіть бюджетну лінійку цією функцією.

У 2021 році варто очікувати iPhone SE Plus?

Відомий аналітик Росс Янг поділився своїми припущеннями. Він вважає, що у 2021 році може вийти продовження бюджетної лінійки з приставкою SE. Якщо цього не відбудеться, то 2024 році користувачі однозначно побачать в продажах iPhone SE Plus.

Експерт стверджує, що у версії Плюс, не потрібно очікувати кардинальних змін в дизайні гаджета, але він упевнений, що смартфон буде мати 5G. А ось третє покоління буде не раніше 2024 року.

Минулого місяця з'явилася інформація про те, що дату виходу новинки з приставкою СЕ перемістили на 2024 рік. А вже сьогодні інсайдери стверджують, що версії iPhone SE Plus бути.

У iPhone SE Plus 2024 року все той же 4,7 дюймовий LCD-дисплей, такого ж типу, як і у восьмого покоління Айфонів. А ось чим порадують Apple у 2024 році, інформації практично немає.

Відомо, що розробники працюють над створенням 6,1 дюймового дисплея, який буде без «чубчика». Але, аналітик Мінг-Чі Куо впевнений, що чекати такого смартфона у 2021 році також не варто. Ймовірно, що ведуться тільки початкові розробки та так відразу компанія все ще не готова позбутися «чубчика».

Модель Айфон СЕ другого покоління користується популярністю через доступність і невеликий екран. Але, як покупці відреагують на появу в продажу 4.7 дюймового екрана у 2024 році все ще не відомо.

Новий дірявий дизайн iPhone SE третього покоління

Згідно з даними інсайдерів компанія готує два нових гаджетів iPhone SE, які з'являться у 2024 і 2024 роках.

У 2024 році з'явитися вдосконалений смартфон тільки за кількома показниками. А ось змін в дизайні необхідно очікувати тільки у 2024 році.

Модель, яка з'явиться в наступному році, отримає такий же екран і практично не відрізнятиметься від iPhone SE другого покоління.

У 2024 році з'явитися цікава модель, і ймовірно що «яблучна» компанія може відмовитися від панелі Face ID і поміняє все це на точкову камеру на девайсі. А ось стосовно дисплея присутній два варіанти, одні стверджують, що нічого не зміниться і він так і залишиться на рівні 4,7 дюйма. А ось інші інсайдери просто впевнені, що в Купертіно все ж таки приймуть рішення створити великий 6,1 дюймовий дисплей.

Дані про новинку 2024 року Айфон СЕ Плюс уже раніше повідомлялося, а ось інформація про гаджети 2024 року тільки недавно з'явилася. Але, навіть не дивлячись на це не відома точна дата виходу iPhone SE третього покоління.

Мін-Чі Куо також передбачає, що дисплей смартфона у 2024 році не просто змінитися, а й отримає «дірковий» дизайн. Дане припущення досить суперечливе. Виробники смартфонів на операційній системі Android вже давно активно застосовують даний дизайн. А ось, що в Apple підуть на такий хід складно повірити.

Читайте також: Як вибрати бездротову зарядку  для нового iPhone.

Можливо, до самого виходу смартфона світ так і не дізнається, які саме він отримає характеристики. До того ж якщо Айфон СЕ з'явитися у 2024 році, то можливо вже дуже скоро компанія повідомить про це, або з'явитися інша інформація, що підтверджує даний факт. А на цей час, залишається тільки припускати яким буде смартфон iPhone SE третього покоління.

Цікаво, чим саме порадує компанія Apple найближчим часом. А головне, як на все це відреагують покупці.

Ваша оцінка: