iPhone SE 3: чутки про випуск

iPhone SE 3: чутки про випуск

iPhone SE 2020 - хіт продажів бренду Apple. Компанія вже працює над іншою моделлю - iPhone SE 3. Коли смартфон дебютує і чого чекати від новинки? Дізнайтеся також, як робити клонування додатків ios.

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Успіх серії SE

І iPhone SE 2016 року, і його нова версія 2020 року були дуже популярні. Недивно, адже ціна надзвичайно конкурентоспроможною в порівнянні з іншими моделями iPhone. А смартфон з яблуком на зворотній панелі, для деяких - це технологічна мрія.

Згідно з витоками, Apple вже почала роботу над iPhone SE 3. Проте вони істотно відкладаються через проблеми з цілим рядом постачань. Нині iPhone SE 2 досягає успіху в рейтингу продажів, і в цьому кварталі він займає друге місце, відразу після iPhone 11. Саме завдяки iPhone SE, компанія значно підняла свої позиції в порівнянні з конкурентами.

iphone SE 3

iPhone 3 SE: вийде в цьому році?

Аналітик Мін-Чі Куо повідомив, що в першій половині 2021 роки не варто очікувати виходу нового iPhone 3 SE.  Отже, в цьому році ми навряд чи побачимо даний смартфон, адже осінь - час виходу флагманських моделей Apple.  Швидше за все, там не буде місця для більш дешевої моделі, хоча, звичайно, є невелика ймовірність, що компанія зважиться на це.

Характеристики новенького iPhone SE 3

Судячи з чуток, зовні смартфон буде схожий на свого старшого брата - iPhone 11. У нього так само буде переднє і заднє скло, обрамлене в алюміній. Проте невелика відмінність є. Замість вбудованого Face ID, пристрій можна буде розблоковувати за допомогою Touch ID на бічній кнопці включення. Такий спосіб ідентифікації вже використовується в iPad Air, і допомагає зберегти швидкість включення, а також здешевлює виробництво. Цим пояснюється наявність підекранного сканера IPS, а не OLED. Адже якщо з другим сканер можна встановити на екрані, то з IPS це досі неможливо. Напрошується питання. Якщо сканер форми обличчя відсутній, то потреба у впізнаваній верхній "брові" відпаде? Поки складно сказати точно, але ми упевненні, що розробники кардинально не мінятимуть дизайн. Як не як, в Apple прийнято зберігати загальний вигляд і цілісність колекцій.

Дисплей у iPhone SE 3, залишиться LCD. Розмір нової версії встановлений і складає 6,06 дюйма. Бюджетна модель отримає захист від вологи і пилу IP68, роботу в мережі 5G, а якщо дані підтвердяться, то і процесор Apple A15. Окремі припущення робляться на рахунок камери. Говорять, що фронтальна матиме 13MP, а одна з двох основних - 16MP. Датчика глибини ToF, що зчитує відстань до предмета, на жаль, не передбачається. Це може вплинути на загальну якість фото. Цікава інформація на нашій наступній статті про те що таке лідар, та як ним користуватися.

Швидше за все, на iPhone SE 3 буде підтримка IOS14. Вартість смартфону стартуватиме від 399 доларів.

iphone SE 3

Без сумнівів, iPhone SE 3 також добре продаватиметься. Не дивно, що компанія вирішила випустити нову модель серії SE раніше, ніж через 4 роки після випуску минулої. Створення дешевшого смартфону з потужним процесором і олдскульним дизайном матиме великий успіх. Випуск смартфонів планується на весну 2023 року.

Фанатам серії SE не доведеться чекати новинку так довго, адже в 2021 році Apple цілком може представити новий смартфон SE+. Модель буде аналогом вподобаного айфону 8+ з невеликими модифікаціями. Хочете дізнатись також як увімкнути клавіші f1-f12 на ноутбуці, тоді переходьте за посиланням.