iPhone vs Huawei: що краще?

iPhone vs Huawei: що краще?

Зміст

В останні роки ринок смартфонів стає все більш конкурентним, багато компаній пропонують схожі функції та переваги. В результаті може бути важко зробити вибір між двома різними телефонами зі схожими технічними характеристиками. Однак, якщо ви розглядаєте Huawei на противагу iPhone, є кілька ключових відмінностей, які допоможуть вам легше прийняти рішення.

І Huawei, і Apple домінували на ринку смартфонів протягом останніх кількох років

Обидві компанії мають довгу історію інновацій у мобільному секторі: Huawei однією з перших випустила на ринок телефон на базі Android, а Apple зробила революцію у сенсорних екранах завдяки iPhone. Крім того, обидві компанії мають великі бази користувачів, мільйони споживачів обирають кожен бренд як основний пристрій для спілкування, розваг і багато іншого.

Основні відмінності між Huawei та iPhone

Різниця в ціні між флагманами обох компаній не така велика, як могло здатися раніше.

Ціна iPhone: від $1099 до $1499 за флагманську модель, натомість ціна Huawei: від $980 до $1120 за флагмана.

Камера

Обидва телефони мають гарні камери, але iPhone краще знімає при слабкому освітленні. У нього також краща якість відео і можливості зуму.

Відображення відео та звуку

Huawei Mate 50 Pro оснащений 6,74-дюймовим OLED-дисплеєм з роздільною здатністю 2616x1212 пікселів. iPhone 14 Pro оснащений 6,1-дюймовим дисплеєм Super Retina XDR з роздільною здатністю 2556x1179 пікселів.

Дисплей Super Retina XDR в iPhone 14 Pro означає, що ви можете відтворювати відеоконтент без будь-яких проблем з буферизацією або заїканням, але він не володіє такими яскравими кольорами, як OLED-екран у Mate 50Pro. Тому, якщо вам важливий перегляд відео, і ваш телефон буде часто використовуватися для цієї мети, ми рекомендуємо вибрати останній пристрій замість його конкурента від Apple!

Зв'язок

У телефонів iPhone та Huawei відмінна якість передачі голосу, звук чистий та гучний. У iPhone трохи потужніший динамік, ніж у Huawei, але звучання не надто відрізняється.

iPhone також краще підключається до мереж Wi-Fi, у той час як Mate 50 Pro краще підключається до інших пристроїв, таких як динаміки та навушники.

Час роботи від акумулятора

Час автономної роботи смартфона – один із найважливіших аспектів. Якщо акумулятор телефону розрядиться в самий невідповідний момент, на вас чекає розчарування. Хоча телефони Huawei та Apple мають довговічні батареї, між ними є деякі суттєві відмінності, які можуть схилити вас у той чи інший бік, коли настане час приймати рішення про покупку.

Почнемо з Huawei: його Mate 50 Pro має один з кращих акумуляторів на ринку в даний час. Фактично він може працювати до двох днів без підзарядки! Особливо вражаюче, час роботи виглядає через більш високі вимоги до яскравості екрану. Mate 50 Pro справді виділяється серед своїх аналогів як справді винятковий.

iPhone продовжує працювати над збільшенням часу роботи акумулятора. І хоча девайси Apple рідко славляться своєю батареєю, iPhone збільшує автономність своїх девайсів з кожною моделлю.

Зберігання та пам'ять

Huawei має слот для карт microSD, що дозволяє розширити пам'ять телефону. iPhone не має слота для карт microSD для розширення пам'яті.

iPhone випускається в чотирьох моделях: 128 ГБ, 256 ГБ, 512 ГБ і 1 ТБ внутрішньої пам'яті, а варіант оперативної пам'яті для кожної моделі - 6 ГБ. Телефон Huawei має 256 та 512 ГБ внутрішньої пам'яті, а також 8 ГБ ОЗУ.

Операційна система та додатки

Телефони Huawei працюють під керуванням Harmony OS. Huawei створила свою унікальну операційну систему, яка є унікальною і має деякі особливості, наприклад, систему доступу до різних програм за допомогою жестів, що проводяться по екрану. Це може бути особливо корисним, якщо у вас малі руки, які не можуть дотягнутися до кнопок по обидва боки телефону.

Крім того, у Harmony OS доступний великий вибір програм, що дозволяють ще більше налаштувати телефон під себе.

iOS ж є давно перевіреною часом системою, яка вже багато років радує своїх користувачів простотою у використанні та великим функціоналом.

Дизайн

Дизайн – це персональна справа кожного, адже комусь подобається одна, а комусь інша. Huawei P50 Pro - виглядає досить стильно, особливо виділяється задня камера девайсу.

iPhone 14 Pro схожий на попередні версії смартфонів від компанії Apple, правда тепер "яблучники" вирішили відмовитися від звичайної чубчика та вирішили зробити замість нього невеликий острівець, на якому і розташовуються камера та датчики.

Що зрештою?

Обидва телефони чудові, але якщо ви шукаєте пристрій, який прослужить вам довше і дасть більше вигоди, то ми рекомендуємо вам придивитися собі смартфон у нашому каталозі.

Ваша оцінка: