Я шукаю...

Як за допомогою iPhone подолати депресію?

1

Ми дослідили різні джерела цього твердження та додали власну думку, яка більше схильна до відповіді – так, за допомогою iPhone дійсно можна позбутись депресії. Нижче наведемо для вас декілька прикладів, як можна використовувати свій пристрій для покращення свого емоційного стану.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Музика – найкращий спосіб боротися з поганим настроєм!

Для більшості людей, саме музика вважається основним засобом для покращення емоційного стану. Гучні динаміки як у iPhone 11 допоможуть вам відчути біт наповну. У Apple Music ви можете використовувати існуючі або створювати власні плей-листи під різний настрій. Один – для приготування їжі, інший – для тренування, третій, наприклад – для розслаблення перед сном.

Кількість плей-листів може бути обмежена тільки вами самими, але повірте, чим їх більше, тим вам буде краще, адже у вас завжди буде великий запас музики під різні події і не потрібно буде спонтанно створювати нові плей-листи. Якщо ж ви не фанат музики, то можете прослуховувати подкасти або аудіо-книги, вони також є чудовим засобом для зняття стресу.

Щоб нічого не забути і потім через це не депресувати!

Забули про важливу подію та відчуваєте у цьому свою провину: наприклад про день народження коханої чи друга? На жаль, такі випадки стаються з кожним і щоб цього уникнути в майбутньому ідеально підійде ваш iPhone. У пристрої є достатньо стандартних застосунків, котрі допоможуть вам не забувати важливі події. Достатньо витратити декілька хвилин сьогодні та записати усі важливі події та дати на найближчий час і ви одразу почнете відчувати себе набагато впевненіше.

Адже уже не потрібно тримати цю інформацію у голові та хвилюватись, що забудете. При отриманні важливого завдання візьміть за привичку одразу ж записувати його у один із цих застосунків.

Спростіть собі життя, використовуєте нотатки

Маєте завдання, котре складається з декількох етапів і постійно стресуєте, що забудете один або декілька пунктів з цього списку? «Нотатки» – ідеально підійдуть для розв'язання вашої проблеми, адже записавши кожний пункт у список, ви ніколи не забудете про них. Це допоможе розвантажити голову та почувати себе емоційно легше. Виконуючи дані пункти, не забувайте позначати їх відповідними позначками або стирати, щоб вони не заважали перегляду інших завдань.Також ви можете дізнатися як купити оригінальний iPhone.

Серіали та фільми – найкращий спосіб забути про нудьгу

Це, другий найкращий, після музики спосіб, за допомогою якого можна легко розслабитись та забути про усі проблеми. Сьогодні, існує безліч жанрів серіалів та фільмів і ви, звичайно, можете обрати той, котрий вам більше до душі. Проте, коли у вас пригнічений настрій чудово підійдуть – комедії. Також на багатьох сайтах можна зустріти готові кумедні підбірки, які найкраще підійдуть під час депресії.

Депресія vs ігри: хто кого?

Ігри – це ще один чудовий спосіб розслабитись та забути про усі проблеми. Можна бавитись, як у розважальні, так і логічні ігри, все залежить конкретно від кожної людини. Адже головне, щоб саме вам подобалась та чи інша гра і ви забували про все погане, коли з головою поринете у світ онлайн ігор.

Почніть навчатися

Найкращий спосіб забути свою депресію – це з головою погрузитись у щось зовсім інше, наприклад, це може бути навчання іншої мови. У AppStore є безліч застосунків для вивчення іноземних мов, якщо у вас дійсно буде велике бажання вивчити якусь мову та ви будете приділяти цьому завданню декілька вільних годин на день, то у вас просто банально не буде вистачати часу на негативні думки.

Спілкування з веселими людьми

Якщо на вас напала депресія від самотності, то просто зателефонуйте до свого друга чи подруги, цікава розмова завжди звеселяє. А якщо вам немає з ким поспілкуватися, ви з легкістю можете завантажити та встановити додаток для знайомств Tinder чи Badoo для Айфона. Ми впевнені, там ви знайдете того, хто позбавить вас від депресії. Хочете дізнатися як обманути faceId?

Онлайн шопінг лікує поганий настрій

Усім нам відомо, що найкращими ліками від депресії є не що інше, як шоппінг. З власного iPhone ви можете запросто робити покупки, зайшовши в будь-який інтернет-магазин.

До прикладу, якщо ви хочете придбати новий iPhone або відремонтувати наявний, компанія ICOOLA стане для вас саме тим місцем, в котрому найбільший вибір вживаної техніки Apple. Використовуючи один або декілька способів для боротьби з депресією описаних вище, у вас з великою ймовірністю вона пройде досить швидко, оскільки суміш стількох позитивних факторів однозначно швидко змінить ваш настрій у позитивну сторону.

Ваша оцінка: