Я шукаю...

Як скинути андроїд до заводських налаштувань?

Як скинути андроїд до заводських налаштувань?

Якщо ваш телефон завис і категорично відмовляється працювати, необхідно скинути Android до заводських налаштувань. Існують різні способи, як це зробити, але ми поговоримо про найпопулярніші з них. Отже, перший спосіб — скидання через меню.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Як скинути Android до заводських налаштувань через меню?

Зробити це нескладно. Головне пам’ятайте, що скидання до заводських налаштувань негайно видалить всі особисті дані, тому перед цим варто зробити резервну копію:

  • Увійдіть в Налаштування → Система → Додатково → Параметри скидання → Видалити всі дані (скинути до заводських).
     

Після цієї процедури Android повернеться до заводських налаштувань, і все, що вам потрібно буде зробити, це налаштувати його заново та відновити резервну копію.

Такий спосіб працює лише за умови, що ваш гаджет нормально функціонує і у вас є можливість відкрити налаштування і виконати вищеописані дії. Але що робити, якщо Android завис? У такому випадку розробники пристрою передбачили спеціальний режим відновлення. Спеціально для вас ми підготували таблицю з комбінаціями, як активувати такий режим на різних пристроях.

Як скинути Android до заводських налаштувань через режим відновлення?

Як ми тільки що сказали вище, на Android передбачений спеціальний режим відновлення (мабуть, розробники знали, що він буде лагати). Активується він наступними комбінаціями клавіш на різних пристроях.

Виробник Комбінація клавіш Додаткові дії
Samsung Збільшення гучності + кнопка «Додому» + живлення Ніяких
HTC Зменшення гучності + живлення На деяких моделях HTC продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності після того, як відпустите кнопку живлення
LG Зменшення гучності + живлення Коли з'явиться логотип LG, продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, відпускаючи кнопку живлення, а потім знову натисніть кнопку живлення
Sony Xperia Зменшення гучності + живлення Ніяких
Motorola Moto Z/Droid Зменшення гучності + живлення На більшості пристроїв Moto утримуйте кнопку зменшення гучності, натискаючи і відпускаючи кнопку живлення
Google Nexus/Pixel Зменшення гучності + живлення Ніяких
Asus Transformer Зменшення гучності + живлення Ніяких
Xiaomi Зменшення гучності + живлення Ніяких

Коли ви потрапите в режим розробника, вам буде запропонований функціонал, який зображений на скриншоті нижче. Використовуйте кнопки збільшення/зменшення гучності для перемикання між вкладками, а кнопка живлення слугуватиме активацією.

Як скинути андроїд до заводських налаштувань? - фото

Скидання до заводських налаштувань існує практично на кожному девайсі: ноутбук, iPhone, макбук або планшет. Саме ця функція у 90% випадків допомагає виправити будь-які помилки.

Але пам’ятайте, вдавайтеся до цієї функції лише тоді, коли ви випробували всі інші способи відновити роботу смартфона.

Ваша оцінка: