Я шукаю...

Як видалити спам з календаря на айфон

Календар на Айфон

На багатьох власників «розумної» техніки Apple дуже часто нападає спам. Мусимо відзначити, що якщо дратівливих рекламних повідомлень на електронному ящикові немає, то всі вони можуть розміститись на календарі в iPhone. Спам, який надіслали до iCalc, не може бути виявлений як звичайна реклама, що приходить на E-Mail. Він запрошує до календаря, але багато користувачів просто блокують або видаляють цю функцію.

У цієї проблеми потрібно бути рішення. Але, коли в Календарі від «яблучної» компанії власник отримує спам-повідомлення, то не треба натискати на клавішу «Відхилити» або видаляти сповіщення. Відправники таких повідомлень потребують реальних електронних посилань. Тобто, якщо користувач відхилив запрошення, то таким чином, він надав спамерам інформацію про справжнього користувача технікою Apple.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Звідки береться спам календаря на Айфон

Однією з причин появи рекламного спаму в календарі айфону є сам власник пристрою. Часто користувачі підписуються на будь-які розсилки або завантажують додатки, не вчитуючись в угоди для користувачів на застосунках. Тобто, сам власник і дозволив показувати незрозумілі та дратівливі повідомлення.

До речі, спам з’являється не відразу, а через декілька тижнів. Також спам ери створюють багато облікових записів, завдяки яким може обійти обмеження на проведення подій в календарі від Apple. Тому користувач буде отримувати незрозумілі повідомлення від рандомних імен та різних IP-адрес. Це робиться, щоб обдурити систему захисту Apple. І хоча розробники кажуть, що шифрують всі дані з iCloud, але це значить, що інформація з календаря користувача стає недоступною.

Також немає можливості сканувати ці додатки на наявність запрошень, де є підозрілі фрази, тому небажані запити видаляти складно. Блокування застосунку втрачає сенс, тому що нею користуються багато бізнесменів та представників преси, та інші відомі люди.

Варто прочитати: Як індустріалізація вплинула на зміну клімату.

Календар на Айфон

Як позбутися спаму

Наразі є декілька способів, які допоможуть видалити дратівливий спам з календаря айфонів. Але, як вище вже зазначалось, не треба відхиляти запрошення – таким чином, користувач сам надсилає спам еру повідомлення, яке містить реальний електронну адресу власника. Ця порада буде цінна для тих, в кого на гаджеті зареєстровано понад два або трьох E-Mail, тому що ці пошти в майбутньому можуть стати причиною спаму.

Спам можна видалити за допомогою iPhone. Для цього треба виконати наступні операції:

 • Відкрити додаток Календар або натиснути на напис «Календарі» знизу сторінки.
 • Обрати функцію «Редагувати» та перегорнути до iCloud, а потім натиснути на «Додати календар».
 • Новий застосунок можна назвати, як «Спам» або якось по-іншому, та кілька разів натиснути на клавішу «Готово».
 • Далі на головному екрані треба клацнути на «Отримані», а потім на назву події й знову натиснути на Календар.
 • Треба обрати календар зі значенням «Спам» та знову натиснути на «Готово».
 • Повернутись на головний екран календаря, клацнути «Календарі» знизу, а потім обрати «Редагувати».
 • Обрати створений Календар з назвою «Спам», знайти опцію «Видалити та не повідомляти».

Варто прочитати про ТОП 15 зелених професій: за ними майбутнє.

Календар на Айфон

А ви знали, що купити iPhone XR на сайті ICOOLA можна з безкоштовною гарантією 1 рік. Стильний гаджет з широким вибором кольорів.

Також потрібно перевірити додатки та завантажені програми, які використовують Календар. Для цього потрібно:

 • Відкрити вікно налаштувань пристрою та обрати пункт «Конфіденційність»
 • Обрати «Календар» та передивитись список за стосунків.
 • Видалити підозрілі додатки.

Але, якщо вищезгадані засоби не допомогли, то можна застосувати ще один варіант – видалити сам Календар. Це робиться наступним чином:

 • В додатку «Календар» обираємо «Всі календарі»
 • Передивляємось усі календарі, в яких є доступ до гаджета
 • Якщо в наявності є календар з підозрілою та дивною назвою, то це точно він, тобто цей застосунок  і розсилає дратівний спам.
 • Далі потрібно клацнути на червоний ярлик, тим самим видаливши підозрілий додаток.

Календар на Айфон

Крім того, потрібно перевірити облікові записи на предмет надання доступу до календаря в айфоні користувача. Для цього треба відкрити віконце налаштувань пристрою, знайти там вкладку «Облікові записи» та видалити той запис, який здався підозрілим.

Усі подані поради являють собою найпростіші засоби очищування календарю iPhone від настирливої реклами.

Але є ще кілька методів, які допоможуть в боротьбі зі спамом в календарі на айфоні. Один з них – це вимкнення банерів та видалення даних, які використовують інформацію власників на браузері Safari. Щоб це здійснити потрібно:

 • Зайти до розділу «Налаштування» на гаджеті
 • Відкрити вкладку Safari та активувати функцію «Блокування спливних вікон»
 • У вкладці «Додатково» треба обрати «Дані сайтів» та видалити підозрілу інформацію.

Календар на Айфон

Друзі, цікавить техніка Apple iPhone? Радимо купити Айфон 10, адже це революційна модель з технологією розблокування Face ID.

Є ще один спосіб – це видалення за стосунків, завантажених власниками iPhone, які й стали причиною спаму.Але цей засіб треба використати останнім, тому що сповіщення можуть проявлятись по-різному. Декому достатньо видалення підозрілого календаря, але іншим доведеться позбутися і додатків. Спочатку треба спробувати подані вище кроки, а потім приступати до останнього засобу.

Також треба зазначити, що потрібно згадати які додатки завантажувались в останній час, та постійно видаляти їх, спостерігаючи за поведінкою. Дуже ймовірно, що це допоможе.

Ще допоможе зупинка спаму в Календарі iCloud. Для цього треба в браузерній версії iCloud перейти за посиланням в хмарне сховище, активувати додаток «Календар» та зайти до вікна «Налаштування». Далі треба на вкладці «Додаткові» знайти розділ «Запрошення» та обрати параметр «Повідомлення на e-Mail».

Як бачимо, щоб не підчепити спам на iPhone треба перед завантаженням додатків чи програм уважно прочитати угоди користувача. Також треба бути обережним, якщо власник хоче надати доступ застосункам до календаря. Треба пам’ятати одне: якщо надійшло запрошення від календаря на айфоні, то не потрібно його відхиляти. Це призведе до того, що спам ер отримає адресу електронної пошти користувача, та не одну, та запустить свою рекламу, яка буде постійно надокучати.

Ваша оцінка: