icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Як відкалібрувати Apple TV за допомогою iPhone
09 Травень 2021

Як відкалібрувати Apple TV за допомогою iPhone

Калібрування Apple TV за допомогою iPhone - рекомендації користувачеві. Огляд переваг і інструкція

Перекупко Анастасія

Зовсім недавно розробники представили Apple TV 4K нового покоління. У процесі презентації окрему увагу було звернено до оновленого, надточного калібрування кольорів. Однак потрібно відзначити, що дана функція може бути застосована і до старших пристроїв. У цьому матеріалі буде розглянута детальна інструкція щодо калібрування за допомогою мобільного пристрою на iOS, а також особливості та можливості Apple TV.

Радимо почитати про те, як очищати кеш на iPhone.

Можливості Apple TV, і кому варто купити приставку

Не можна сказати, що корпорація Apple завжди входить першою в будь-яку нішу розумних пристроїв, але що абсолютно точно, всі пристрої які пропонуються користувачеві – виключно високої якості, зроблені на совість. Дане твердження відноситься й до приставки Apple TV, кожна нова версія якої все більш технологічна та функціональна. Це дуже потужний медіаплеєр, інтегрований в екосистему Apple з привабливим дизайном в стилі мінімалізм, і елементарним управлінням.

За допомогою даного пристрою в телевізор інтегруються сучасні сервіси. Крім того, з його допомогою можливо переглядати контент, що міститься в персональному профілі користувача iCloud.

Основні можливості пристрою дійсно безмежні.

 • Перегляд фільмів і прослуховування музики. Після елементарної настройки відкривається доступ до різних відеомайданчиків і стрімінгових платформ (YouTube, Twitch, Netflix і т. д.), включаючи контент власного виробництва Apple.
 • Гра. Створення ігрової консолі не було основною метою розробників, проте за допомогою Apple TV можливо грати. Величезний вибір відповідних ігрових додатків знаходиться в App Store.
 • Маса програм за інтересами. В Apple TV користувачеві доступні різні корисні програми для будь-якої мети. Наприклад, тут можливо знайти утиліту для вивчення сузір'їв або перевірки швидкості з'єднання. Також доступні програми для знайомства, схуднення та багато чого іншого.

Ще одна цікава та корисна фішка пристрою – роздільні профілі. Телевізор – пристрій, яким може скористатися будь-який член сім'ї, і для кожного можна налаштувати власний обліковий запис. Це дуже зручно, коли главі сімейства не пропонують перегляд мультиків для найменших або б'юті-контент.

У мережі постійно розгораються суперечки на тему, чи потрібен даний пристрій, коли на ринку присутня маса «розумних» телевізорів. Є низка особливостей Apple TV, які повністю виправдовують придбання.

 • Власникам звичайних телевізорів однозначно рекомендується купити даний медіаплеєр. Таким чином можна отримати не просто «розумний» пристрій, а пристрій набагато функціональніший, ніж моделі з вбудованою ОС.
 • Власникам гаджетів на iOS. Приставка інтегрується в екосистему та нею можливо керувати з будь-якого пристрою. Крім того, завдяки кросплатформовій програмі, доступно дивитися контент на iPhone або iPad. Наприклад, якщо користувач не додивився ввечері фільм, перегляд доступно продовжити на смартфоні, на наступний день під час обідньої перерви або дорогою на роботу в громадському транспорті.

Також медіаплеєр рекомендується придбати всім шанувальникам якісної, сучасної техніки, які цінують власний комфорт.

Радимо також почитати про підбір заставки на iPhone.

Калібрування Apple TV за допомогою iPhone

Функція калібрування з використанням мобільного телефону на операційній системі iOS дозволяє поліпшити контраст та підвищити якість і точність кольорів. Оновлення було представлено у квітні 2021 року й підтримується всіма медіаплеєрами, починаючи з моделі, випущеної у 2015 році. Розробники стверджують, що воно необхідне для компенсації некоректного зображення колірної гами. Причому останнє найчастіше проявляється через неякісне калібрування окремих телевізійних екранів і не належить до проблем самої приставки.

Для налаштування коректного відтворення кольорів і відтінків компанія пропонує скористатися саме iPhone, а не яким-небудь іншим пристроєм. Система користується фронтальною камерою та датчиком регулювання освітлення. Завдяки цьому створюється розуміння, як саме налаштувати кольори під конкретне освітлення, щоб користувачеві не довелося робити це вручну.

Головне – заздалегідь відключити функцію Dolby Vision, з огляду на те, що вона самостійно калібрує кольори та не дасть здійснити налаштування.

Для калібрування потрібно виконати наступний алгоритм дій:

 1. зайти в «Налаштування» приставки Apple TV;
 2. розблокувати смартфон;
 3. зайти в меню аудіо та відео;
 4. перейти в «Колірний баланс» (Color Balance);
 5. перемістити смартфон в центр телевізійного екрана;
 6. почекати поки завершитися калібрування.

В iPhone є датчики, які займаються зчитуванням відтінків, що транслюються з дисплея ТБ. Операційна система самостійно вибирає домінантний колір, який спотворює картинку в цілому та обчислює оптимальну настройку відтінків для конкретного екрана. Якщо порівняти картинку до процедури та після, різниця буде особливо помітною – зображення природне, без окремих домінантних тонів. Після того як картинка відкалібрована, налаштування доступно зберегти. Дану процедуру можливо здійснювати стільки разів, скільки потрібно, без обмежень.

Потрібно розуміти, що всі зміни торкнутися лише контенту, переданого за допомогою медіаплеєра Apple TV. Якщо користувач вирішить подивитися фільм або програму безпосередньо по телевізору, будуть використовуватися стандартні настройки екрану ТБ.

Висновок

Функція калібрування зображення дійсно дуже корисна. Вона дозволяє прибрати зайві відтінки синього, червоного або фіолетового, які часто заважають правильно сприймати кольори на екранах окремих моделей телевізорів. Крім того, що ці відтінки спотворюють зображення, вони негативно впливають на зір людини. Природне зображення колірної гами не тільки сприяє кращому сприйняттю контенту, але й береже очі глядацької аудиторії.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Який смартфон більш куленепробивний: iPhone vs Samsung Galaxy
27 Травень 2022

Дізнайтесь, який телефон є більш куленепробивним - Samsung Galaxy чи iPhone?

Виробництво iPhone у 2022 році досягне піку
27 Травень 2022

Чого варто чекати активним користувачам продукції Apple у 2022 році? Чи зможе компанія задовільнити попит на iPhone, попри ймовірний дефіцит компонентів? Скільки Айфонів буде створено у 2022 році? Дізнайтесь більше

Як перевірити заряд AirPods?
26 Травень 2022

Кожен власник AirPods хоча б раз стикався із неприємною ситуацією, коли навушники розряджаються у невідповідний момент. Дізнайтесь про всі існуючі способи перевірити заряд AirPods, щоб уникати таких незручностей.